Şimdi Ara

Casper Via a1 - Tavsiye Eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu telefon yeni cikmis, youtube cok fazla incelemede bulamadim.

Temel olarak ozellikleri soyle:
    1-helio p10 islemci
    2-4 gb ram
    3-64 gb depolama
    4-3130 mah pil
    5-13 ve 8 mp lik kamera

Fiyati 1500 tl, hepsiburada ve n11 de 1300- 1400 tl bandinda satilanlarda var.
    Pek fazla kullanan olmayinca, yorum da pek yok. Bu yuzden de insan emin olamiyor.

Alan arkadaslar varsa yorumlayabilirler mi?

Biktim su telefon olayindan bir telefon alip +2.5 sene gotursun istiyorum.
    64 gb olmasi sd karti iptal ettirir(her ne kadar ureticiler kabul etmesede, bu kartlarda bir sekilde telefona zarar veriyor)
    4 gb ram gelecege donuk

Ya ne bilim iste +2.5 sene gider gibi duruyor, degil mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu ilk çıktığı haftadan beri kullanıyorum. Açıkcası pek bir sıkıntısını görmedim. Telefonu neredeyse elimden bırakmayan biriyim bu şekilde 1.5 gün gidiyor şarjı. 64gb olması güzel. Şu ana kadar bi kasma, donma gibi bir sorunla karşılaşmadım. Çok oyun oynadığımda ve arka planda bazı uygulamalar çalışır vaziyetteyken biraz ısınma oldu ama çok aşırı değil. Gorilla glass olmadığı için biraz dikkatli taşımaya çalışıyorum Ürün kutusundan şeffaf bir kılıf çıkıyor. Bu da güzel bi uygulama bence ki diğer telefonlar gibi çok ürün bulabileceğimi sanmıyorum.
    Donanımsal özellikleriyle ilgili pek bir bilgim yok. Foruma da size cevap verebilmek için girdim. Bir sorunuz olursa cevaplayabilirim.

• Valla telefon çok güzel ama bazı alan kişiler garantisi sorunlu diyor ne kadar doğrudur bilemiyorum.

• 2 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı problem ile karşılaşmadım.Donma kasma ısınma şarj ile ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım.Yukarıda arkadaş gorillaglass yok demiş ama üründe gorillaglass 3 mevcut.Gönül rahatlığı ile alabilirsin.

• Bu yurtdısında hangi modelin etiketlemesi ona göre bakabiliriz.

"gionee s6 pro " miş. Yorumlar iyi degil işlemcisi zayıfmış 2.ele baktım fiyatları cok dusuk ve satılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 28 Ekim 2016; 0:40:26 >
  • Cevaplar için teşekkürler
    Ama telefon çok büyük geldi bana
    zaten su anda 5.7 inch bir tane kullanıyorum ve gına geldi resmen..
    Sanırım ya a5 2017 model alıcam, yada a3 2017 model
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.