DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
telefondaki sms leri bilgisayara aktarma???
26
Cevap
0
Favori
39.799
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Nokia >> telefondaki sms leri bilgisayara aktarma???
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3977 Mesaj
      01 Şubat 2007 23:54:02
      Selamlar, Arkadaşlar telefondaki kayıtlı smsleri bilgisayara atmaya yarayan bi program varmı acaba??? telefonum nokia 6600

"charcot-marie-tooth"
    • Yüzbaşı
      515 Mesaj
      01 Şubat 2007 23:56:27
      Telefonla birlikte verilen pc suite programını bilgisayarına kurup telefonu bilgisayara yedekleyebilirsin

NOKIA 3 2 5 0

• Yüzbaşı
      755 Mesaj
      02 Şubat 2007 00:14:45
      nokia lifeblog dıye bır program var nokianın sıtesınde ınceleme yaparsan bulursun ama 6600 destegı varmı bılmıyorum

• Binbaşı
      1556 Mesaj
      02 Şubat 2007 00:55:01

quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

Selamlar, Arkadaşlar telefondaki kayıtlı smsleri bilgisayara atmaya yarayan bi program varmı acaba??? telefonum nokia 6600

pc suite le halledebilirsin başka bi programa ihtiyacın yok

• Yarbay
      3977 Mesaj
      02 Şubat 2007 22:25:12
      nasıl yapıcam yedekleyerekmi?

"charcot-marie-tooth"
    • Uzman Mobil
      32037 Mesaj
      02 Şubat 2007 23:47:52
      gerek yok ona mesaj butonuna tıkla kopyala de klasör aç sonra yapıştır de bitsin
      yeter ki pcsuite olsun

beneath this mask there is more than flesh. beneath this mask there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. - V

• Binbaşı
      1556 Mesaj
      03 Şubat 2007 00:36:10

quote:

nasıl yapıcam yedekleyerekmi?

arkadasım nokia pc suiteyi bilgisayarına kuruyorsun ondan sonra bilgisayarıma girip nokia phone browsera gir oradan mesajlara ondan sonra sı kopyala yapıştır kardeşim anladınmı

• Yüzbaşı
      531 Mesaj
      03 Şubat 2007 00:59:41

quote:

Orjinalden alıntı: mustik0545

Alıntıları Göster

arkadasım nokia pc suiteyi bilgisayarına kuruyorsun ondan sonra bilgisayarıma girip nokia phone browsera gir oradan mesajlara ondan sonra sı kopyala yapıştır kardeşim anladınmı

olay bitmiştir

Ne KadaR OkursaN Oku, Bilgine YaraşıR Biçimde DavranmazsaN CahilsiN .......
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      22 Şubat 2007 21:02:59
      bendede 6600 var.bende msjlarımı pcye atmak istiyorum.pc suitenin türkçesi kurulu bende.daha açık anlatabilirmisiniz.msjlarıım nasıl pcye aktarıcam??

• Binbaşı
      1556 Mesaj
      22 Şubat 2007 21:30:01

quote:

Orjinalden alıntı: josespurs

bendede 6600 var.bende msjlarımı pcye atmak istiyorum.pc suitenin türkçesi kurulu bende.daha açık anlatabilirmisiniz.msjlarıım nasıl pcye aktarıcam??

pc suite ile tel birbirini tanımıssa yani pc suite senin 6600 ını görmüsse bilgisasyarıma gir ve nokia phone browser klasörüne tıkla baglantıda bi sorun yoksa eger nokia phone browser klasörünün içinde 6600 dosyasını göreceksin 6600 klasörünü gördükten sonra içine girip mesajlar klasörüne tıklıyorsun daha sonra gelen kutusu,giden kutusu,gönderilmiş öğeler v.s klasörler cııyor ve hangi klasördeki mesajları kopyalamak istiyorsan o klasörün içine girip ctrl+A yapıp kopyala yapıstır yapıyorsun

cok basit ya yapamayacak bişey yok yukarda anlattıgımda aslında gayet acıktı

• Onbaşı
      23 Mesaj
      22 Şubat 2007 21:49:20
      ya zaten senin anlatımında kusur yok ben çözemedim bi türlü.çünkü phone browser gözükmüo bnde.pc suite tanıyo tel.i ama phone browser gözükmüyo bilgisayarımda

• Binbaşı
      1556 Mesaj
      22 Şubat 2007 21:53:41

quote:

ya zaten senin anlatımında kusur yok ben çözemedim bi türlü.çünkü phone browser gözükmüo bnde.pc suite tanıyo tel.i ama phone browser gözükmüyo bilgisayarımda

pc suite acıp oradaki mesajlar linkinden dene bakalım

• Onbaşı
      23 Mesaj
      22 Şubat 2007 22:37:14
      ya walla mesaj simgesi kelimesi geçen hiçbişey göremiom ben bu programda.başka bi yöntem yokmu msjları pcye atmam için?

• Binbaşı
      1556 Mesaj
      22 Şubat 2007 22:43:15

quote:

ya walla mesaj simgesi kelimesi geçen hiçbişey göremiom ben bu programda.başka bi yöntem yokmu msjları pcye atmam için?

usta ya senin pc suite in sürümü kac eski sürümse belki sorun ondandır nokia nın sitesine girip son versiyonunu indirsene cünkü tel baglı olsada olmasa da PC suite içinde mesaj logosu ve linkinin olması lazım

• Onbaşı
      23 Mesaj
      22 Şubat 2007 22:56:33
      ya cok teşekkürler yardımların için.message saver die bi prog varmış.onunla çözdüm sorunumu.seni de uğraştrdım cok teşekkürler tkrar

• Binbaşı
      1556 Mesaj
      23 Şubat 2007 00:23:19

quote:

ya cok teşekkürler yardımların için.message saver die bi prog varmış.onunla çözdüm sorunumu.seni de uğraştrdım cok teşekkürler tkrar

önemli değil kardeş sorun değil zaten dh nin amacı yardım almak ve yardımcı olmak değilmi elimden geldiği kadar işte keşke o programın varlıgından haberim olsaydı da sen ugrasmasaydın bu kadar

• Yarbay
      3977 Mesaj
      06 Mart 2007 01:05:45

quote:

Alıntıları Göster

6600 için olan pc suitte mesaj yedekleme fonksiyonu yok sanırım. Emin olmak için pc site in son versiyonunu indirdim. Onda var ama oda 6600 ı desteklemiyor.

"charcot-marie-tooth"
    • Yarbay
      3977 Mesaj
      06 Mart 2007 01:08:19

quote:

arkadaşım bu programı nerden bulduğunu sölermisin rica ersem

"charcot-marie-tooth"
    • Yarbay
      4258 Mesaj
      06 Mart 2007 01:15:40
      ugrasma mobicell bul kur istedigini yap

he birde bluesoil son versyonu lazım

İNTEL i7 3770 ZALMAN CNPS10X ASUS P8P67LE KINGSTON 16 GB 1600 MHZ MSI GAMING X GTX 1060 SAMSUNG 850 EVO , 750w 85 Highpower PSU
    • Yarbay
      3977 Mesaj
      06 Mart 2007 23:25:32

quote:

Orjinalden alıntı: hakanlevent

ugrasma mobicell bul kur istedigini yap

he birde bluesoil son versyonu lazım

mobicell de ne olaki?

"charcot-marie-tooth"
    • Yarbay
      2423 Mesaj
      06 Mart 2007 23:35:45

quote:

pc suite ile tel birbirini tanımıssa yani pc suite senin 6600 ını görmüsse bilgisasyarıma gir ve nokia phone browser klasörüne tıkla baglantıda bi sorun yoksa eger nokia phone browser klasörünün içinde 6600 dosyasını göreceksin 6600 klasörünü gördükten sonra içine girip mesajlar klasörüne tıklıyorsun daha sonra gelen kutusu,giden kutusu,gönderilmiş öğeler v.s klasörler cııyor ve hangi klasördeki mesajları kopyalamak istiyorsan o klasörün içine girip ctrl+A yapıp kopyala yapıstır yapıyorsun

cok basit ya yapamayacak bişey yok yukarda anlattıgımda aslında gayet acıktı

Bende Bilmiyordum Öğrenmiş Olduk Sayende Çok Teşkkür Ederim...

• Binbaşı
      1662 Mesaj
    • Yarbay
      4258 Mesaj
      07 Mart 2007 22:40:56
      telefonun içini rahatca yonetebilicegin bi program sms bile yazabilirsin kablosuz olarak
      quote:

Alıntıları Göster

mobicell de ne olaki?

İNTEL i7 3770 ZALMAN CNPS10X ASUS P8P67LE KINGSTON 16 GB 1600 MHZ MSI GAMING X GTX 1060 SAMSUNG 850 EVO , 750w 85 Highpower PSU
    • Binbaşı
      1653 Mesaj
      31 Aralık 2011 13:19:18
      Benimkisini bağlıyorum, her şey tamam, mesajlarla ilgili kısma geliyorum ama yükleniyor diyip %0'da kalıyor.

adam gibi adam fabio bilica
    • Binbaşı
      1894 Mesaj
      01 Ocak 2012 15:42:50
      Böyle birşeyde mi varmış vay anasını

Sahici bir sarsıntı , sahte bir dengeden iyidir .
    • Binbaşı
      1279 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Ludius

25 Şubat 2012 15:46:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Benimkisini bağlıyorum, her şey tamam, mesajlarla ilgili kısma geliyorum ama yükleniyor diyip %0'da kalıyor.

Evet bu sorun bendede var ne yapmam gerek bulamadım bi , mesajlarım hafıza kartına kayıtlı hafıza kartının içindekileri görüyor fakat mesajlara gelince %0da kalıyor öyle yüklenmiyor mesaj sayısı fazla olduğundan mıdır acaba bilemedim 13bin falan mesaj var biri el atsın

The Auditore are not dead! I'm still here! Me! Ezio! Ezio Auditore!
      Special thanks to my brother 'ANDREI'
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      01 Mart 2012 16:06:23
      Merhaba arkadaşlar.
      Samsung Chat modeli telefonum.
      Bilgisayarımda telefonun programı da var Samsung Kies ama mesaj aktarma gibi bir bölümü yok.
      Yardımcı olabilir misiniz ?

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Nokia >> telefondaki sms leri bilgisayara aktarma???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.