Şimdi Ara

Uydu sinyal problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba benim sorunum uydu ayarları bozuldu sonra fabrika ayarına sıfırladım uydu kutusunu sonra yeni uydu açıp frekansları girince ntv paketini buldu yani kral tv,ntv star fakat diğer hiç bir TP çekmiyor sinyal kalitesi %0,binada kimsede sıkıntı yok merkezi anten var binada nasıl halledebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Manual arama kısmına 12380, 27500, dikey frekansını gir şebeke arama açık olsun tarama yaptır tüm kanallar gelir.

• Sıkıntı zaten orada sadece ntv kanal paketini çekiyor otomatik aramayı çekmiyor

• Türksat şebeke arama frekansları yine değişti eğer uydu alıcınızda bu frekanslar sabit ise bu sebeple sorun yaşıyor olabilirsiniz. Paylaştığım frekansları elle girip şebeke aramayı (ağ tarama veya network taramada olabilir) açık konuma getirip kanalları arayın. Bu şekilde sorun çözülebilir.

Frekans: 12423 - Polarizasyon: Yatay (H) - Sembol Oranı: 30000 - FEC: 3/4
  • LNB L kullanıcısına yanıt
    Yok olmuyor dün akşam ntv star falan çekiyordu bugün sabah onlarda gitmiş bina ortak olduğu için çanak falanda yok anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet yapar

Yok olmuyor dün akşam ntv star falan çekiyordu bugün sabah onlarda gitmiş bina ortak olduğu için çanak falanda yok anlamadım

O zaman uydu alıcınız garantili ise garantiye vermekten başka çare kalmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.