Şimdi Ara

iPad Mini 2 (Retina) 32GB Wifi Havale Fiyatı 959 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
490
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almak için araştırıyorum. Daha önce ne kadardan satıldı bilemem ama şuan için bundan uygununu göremedim. O yüzden sıcak fırsat olduğunu düşündüm.

999 TL taksitli fiyatı, 959 TL havale fiyatı.
    http://www.apple.com/tr/shop/buy-ipad/ipad-mini-2

Dipnot: Öğrenci öğretmen indirimiyle havale fiyatı 920 TL oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CekomastikSilikon -- 14 Eylül 2016; 16:42:08 >

• vatan 64gb mini 2 yi 799 dan sattı ama sadece bir partiydi alabilen aldı bende zor zahmet alabildim şuan için mini 2 ye bu paralar çok fazla haziranda teknosa air 2 128gb 1500 den sattı mesela ...
  • engg E kullanıcısına yanıt
    Evet bilgim var. Fakat şuan itibariyle bakarsak bu fiyattan daha uygununu ben bulamadım malesef.
  • Öğrenci öğretmen indirimiyle havale fiyatı 920 TL oluyor.
  • güzel fiyat
    ama
    bu fiyata
    garantili 2.el
    mini 4 alabilirsiniz forumdan.
    ben olsam bunu almam.

ama tabi tercih meselesi.

not, 16gb almayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 14 Eylül 2016; 17:01:22 >
  • Bu fiyata ikinci el 32 GB garantili temiz bir mini 4 olacağını sanmıyorum :) 16 GB kesinlikle düşünmüyorum zaten. Drone ile havadan çekimler yapıyorum aynı zamanda da fotoğrafçıyım. Portfolyo amaçlı kullanıcam bi nevi :)
  • CekomastikSilikon kullanıcısına yanıt
    garantili 16 var. denk gelmişti bana.
    ama 32 için birkac sayfa geri bakmalısınız kanımca:)
  • Aynen öyle işte 16 mini 4 olacağına - 32 mini 2 olsun diyorum :) sonra birsürü konu açarım iPad Mini 2 ye flaş takılıyor mu falan diye
  • Paylaştığı ürünü şöyle çocuğuymuş gibi savunan üyelere bitiyorum ya.

Bütün tavsiyelere hemen saldırıyorlar falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nervus*vagus kullanıcısına yanıt
    Ürün paylaşan kişi ben olduğum için üstüme alındım. Ama herhangi bişeyi savunmuyorum böyle bişeyi niye dediniz onu da anlayamadım.
    Adamlar güzel tavsiyelerde bulunmuşlar bence. Gel gelelim ipad mini 4 ile mini 2 arasinda uçurum gibi bir fark var, siz sırf hafıza yuksek diye daha tercih edilebilir demissiniz. 2 yil teknoloji farki var iki model arasinda

Tavsiyelere kötü dedim mi peki? Veya saldırdım mı? Aradaki teknoloji farkına laf ettim mi? Mini 2 , Mini 4'e 10 çeker falan mı dedim?

Yorum yapmak zorunda değilsiniz kesinlikle ama biraz daha seviyeli yorumlar olursa Bayram günü hiçbirimizin kalbi kırılmaz.
    "Evet bilgim var. Fakat şuan itibariyle bakarsak bu fiyattan daha uygununu ben bulamadım malesef."

Bu tarz cevaplar klasik sıcak fırsat cevapları dostum:)

Bu arada mesaj sayıma bakarsan çok fazla yorum yapmam her şeye.

İşlemde çok bir farkı yok takıntısı yolsa gayet yeterli bir ürün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bakın anlaşamadık :)

1.'si ben ürünü çocuğum gibi veya herhangi hiçbir şey gibi savunmadım ve tavsiyede bulunan hiçbir arkadaşın tavsiyesine saldırmadım bu yorumunuzun seviyesiz olduğunu ima ettim, siz buna karşılık adamlar güzel tavsiyelerde bulunmuş demişsiniz " seviyesiz yorumunuzla" ilgili bi cevap vermemişsiniz.
    2.'si Klasik sıcak fırsatlar cevabı ve fazla yorum yapmam demişsiniz bu da ne alaka anlamadım, Mini 2'nin 64 GB modellerinin zamanında 800 TL'den satıldığı söylenmiş, ben de buna karşı evet bilgim var dedim ama şuan benim gibi almayı düşünen varsa ben bundan daha uygun daha sıcak bi fırsat göremedim diye paylaştığımı söyledim. Bunun sıcak fırsatlar cevabıyla veya sizin yaptığınız "seviyesiz yorumla" ne ilgisi var çözemedim. Neyse bunu daha fazla uzatmak istemiyorum dediğim gibi kalp kırmayı seven birisi değilim.

Saygılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.