Şimdi Ara

Kron XC300 İkinci El Alınır Mı? (Alındı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır bisiklet almak istiyordum, bütçem çok müsait değil pahalı bir şey almaya o yüzden ikinci el sitelerini araştırırken kron xc300 modeline denk geldim. Satan kişi çok az kullandığını söylüyor, garatisi de varmış. İstediği fiyat 650tl sizce nasıl fiyat bu bisikletin ikinci eli için ? Hem de bu modeli nasıl bilirsiniz ?
    Genel olarak şehir içinde kullanıcam ama arkadaşlarla piknik alanlarına falan gitmek için de kullanabilirim o yüzden mtb olsun istiyordum. Beni üzer mi acaba ?

Edit: Bisikleti aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 18 Eylül 2016; 0:36:33 >

• Yok mu fikri olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kron üzmez ama şehir içi sürerseniz mtbler yorabilir sizi. bisikleti almadan önce kadro boyunu falan iyice ölçtürüp alın bisikletten soğumanıza sebep olabilir. kadro boyu oldukça önemli bir durum
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, burdan cevap çıkmayınca bisikleti aldım kadro boyu 51cm yani 20" e tekabül ediyor, benim iç bacak boyum 86cm denedim alırken de uydu bana bisiklet. Aklıma biraz büyük olur diye takılıyordu ama sorun çıkmadı, sadece ilk gün sürerken özellikle sağ el bileğimde biraz ağrı oluştu onu da araştırdım fren konumundan dolayı olabilirmiş ama tam olarak emin değilim niye olduğundan.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    eğer uzun süredir bisiklet kullanmıyorsanız ilk zamanlar bilek ağrısı avuç için ağrısı veya popo ağrısı oldukça normal. uygun sele ayarını yaptıktan sonra bisiklet tam boyunuza göreyse sorun yok hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak dileğiyle
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    Evet bayağı oldu kullanmayalı, kendimce ayarları yaptım, kafama bilek ağrısı takılmıştı o da hamlıktan demek ki. Teşekkür ederim.

• Çok iyi fiyata almissiniz ben de bakıyorum kron ama bulamadım daha 2.el :(

• takdag90 kullanıcısına yanıt
    Bisikletin durumuna göre ve sıfır fiyatına göre gerçekten ben de uygun olduğunu düşünüyorum hele sürmeye başlayınca fiyatını kesinlikle hakettiğini düşünüyorum :) siz de umarım bulursunuz xc300 kesinlikle öneririm şehirdeki kullanma deneyimime göre kesinlikle yormuyor yokuşlarda falan da gayet iyi @takdag90

• Bende almayı dusunuyoeum ,nasıl hala kullaniyormusunuz memnunmusunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.