Şimdi Ara

Web sitesi tasarımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kurumsal mail için kendime alan adı ve hosting aldım ee bunları almışken de bir site kurayım bari dedim. Siteyle ilgilenme gibi bir amacım yok sadece bir kez adamakıllı olsun yeter.

İnstagram sayfaldan otomatik olarak fotoğrafları çekmesini istiyorum. Bir de uygun teması olursa çok iyi olur. Bana bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu ile ilgili PM yoluyla iletişime geçerseniz, size memnuniyetle yardımcı olmak isterim..
  • İletisime gecebilirsininiz. 05522356156

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabygvn -- 24 Eylül 2016; 12:25:08 >
  • TAmamen sıfırdan site tasarlatmak istiyorum, kaç yıl oldu yapamadım, en sonunda kendim öğreneyim dedim:) ona da vaktim yok.
  • Şuan wordpress kullanıyorum bahsettiğiniz eklentileri denedim ama işe yarar özellikler hep pro versiyonlarında..

• İletisime gecebilirsiniz...05522356156

• quote:

Orijinalden alıntı: goodbadugly2

Sitenin tarzına göre sıfırdan tasarlamak genelde gereksiz. Çoğu site hazır script ve ya hazır scriptlerin özelleştirilmiş versiyonlarını kullanır. Wordpress, Joomla gibi popüler scriptler sınırlı olsalar da Drupal ile neredeyse yapılamayacak site tarzı yoktur.

bu işin maliyeti ne olur üstat ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.