Şimdi Ara

lpg taktırma fiyatı hakkında bilgisi olan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
55.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar bir arkadaşımıza 1982 model 520i bmw aldık sanırım şu enjeksiyonlu denen tiplerden, bu araca lpg taktıracağız, acaba kaça takılır bilen varmı?

• Tek noktaysa 700, çok noktaysa 1800 civarı, serbest piyasa, işletmesi de yaklaşık 200ytl .
  • selam ben lpg ustasıyım sızı bılgılendırebılırım lpg markasına göre fiyat değişir ama bazılarını sayayın sana zavoli marka 1.500 ytl romano 1.750ytl
  • zavoli 1450,brc 1650,voltran 1250,aldesa 1300,tatarini 1400 izmir ortalama fiyatları
  • iyi bi pazarlıkla voltranı peşin 1000 ytl ye taktırabilirsin...

ben takılırken baştan sona seyrettim aslına bakacak olursan taktıkları parçalar 100-200 milyonluk parçaymış gibi geliyor insana 4 tane delik birer musluk benzeri metal parça hortum kablo ıvır zıvır neyi 1700 ytl anlamıyorum emin olun maliyeti 200 ytl yi geçmez ama kaç kişi kar ediyorsa fiyat 7-8 katına zıplıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abormen -- 12 Şubat 2007; 23:44:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: abormen

iyi bi pazarlıkla voltranı peşin 1000 ytl ye taktırabilirsin...

ben takılırken baştan sona seyrettim aslına bakacak olursan taktıkları parçalar 100-200 milyonluk parçaymış gibi geliyor insana 4 tane delik birer musluk benzeri metal parça hortum kablo ıvır zıvır neyi 1700 ytl anlamıyorum emin olun maliyeti 200 ytl yi geçmez ama kaç kişi kar ediyorsa fiyat 7-8 katına zıplıyor.

montajını yapan firmaya en az 250-300 ytl kalıyo.bide yerli üretim fason enjeksiyon takarlarsa deyme keyiflerine.350 ytl de fatura kesiyo ohh.
  • kesin kalıyordur çünkü sadece montajı yapan usta araba başına para alıyor bu parada sanırım 75-125 arasında değişiyor.
  • peki karburütörlü araçlarda ne kdar maliyet..

ben uno 70s e taktırmayı düşünüyorum... ruhsata işleme ile birlikte ne kdara mail olur
  • arkadaşlar kim takıyomuş tartariniyi 1400 e
  • ünal usta harbiden ya 350 ytl için ülkenin öbür ucu olsa giderim nasılsa dönüş lpg li olcak
  • Siz de kestirmeyin o 1 milyardan fazla para verip de 350 milyonluk,eksik fatura...Benzinden zam ile çıkarıyorlar acısını...

quote:

montajını yapan firmaya en az 250-300 ytl kalıyo.bide yerli üretim fason enjeksiyon takarlarsa deyme keyiflerine.350 ytl de fatura kesiyo ohh.
  • lavatadan hiç bahsetmiyorsunuz bilen varsa yardım edebilrmi haftaya taktırmayı düşünüyorum ankaradayım mazda 323 familia war
  • bende hyundai accent 1.5 gls vardı ben 2006 mart ayında lovato taktırdım 1.500 ytl . şu ana kadar hiç problem yaşamadım sizede tavsiye ederim.
  • bir kitin fiyatı 850-1000 ytl arası.....gerisini siz hesaplayın..
  • ben mazda 626 aracıma lpg easyjet italyan taktırdım sıralı sistem 1500 ytl ye
  • sayın hasan usta benim 90 model kartal l arabam var lpg taktırmak istiyorum acaba bana kaça patlar? teşekkürler...
  • 90 model kartal l arabaya lpg taktırmanın fiyatını bilen varsa lütfen omer_talha6@hotmail.com a mail atsın teşekkür ederim
  • Bende twingo alıcam ona taktırmak istiyorum 1000ytl civarı lpg takılabilirmi? 1500 filan bana çok yüksek geliyor taktırma imkanım olmıycak böyle giderse en ucuz sıralı hangisi acaba?
  • Sayin guguk,
    en ucuz dan ziyade , kaliteli ve sorunsuz kit ile beraber montaj servisinin tecrübeli ve isini temiz yapan bir yerde taktirmaniz sizin acinizdan dah iyi olur biliyorsunuzdur ucuz etin yahnisi yavan olur.

Tasarruflu sürüsler,
    Rumeli otogaz
    tartarini Kusadasi bayi
    0256 6221808
    rumeliotogaz@hotmail.com

24 ay yada 100000 KM garanti
    30 gün icinde memnun kalinmayan üründen sökme ve para iade garantisi
    quote:

Orjinalden alıntı: guguk

Bende twingo alıcam ona taktırmak istiyorum 1000ytl civarı lpg takılabilirmi? 1500 filan bana çok yüksek geliyor taktırma imkanım olmıycak böyle giderse en ucuz sıralı hangisi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumeliotogaz -- 26 Ocak 2008; 18:30:44 >

• Arkadaşlar mrb.
    Öncelikle yukarıdaki BMW 6 silindirli ama herkez 4 silindirli fiyatı vermiş :)
    İkincisi biz öyle sizin hayal ettiğinizden daha fazla kazanıyoruz, Hayal gücünüz biraz zayıf kalmış
    Üçüncüsü Benim servisimin aylık Personel, kira, tel,vergi,ssk,vs giderleri aylık olarak 17.000 tl , İyi bir hizmet alabilmeniz için Her türlü imkanları yarattım
    Sizce ayda kaçtane kit takmam lazım ki kırılma noktasını yakalıyabileyim , Ve kaçtane takabiliyorum ve niye haala 93 model araca biniyorum Ben biryerlerde hatamı yapıyorum. Şimdide siz bana yardım edin lütfen
    (Sakın 2.000 liralık adamı at 300 tl lik adam çalıştır falan demeyin)
    1600 tl lik işe 350 tl lik fatura kes te demeyin
    Her telefon ettiğimizde muhatab bulmak önemli değil (Sekretere ve satış md.gerek yokta demeyin)

Hadi yoruma açık birazda siz bize çözüm üretin
    DAVULUN SESİ UZAKTAN HOŞ GELİRMİŞ.... BİDE TOKMAĞI SALLAYANA SORSALAR ACEP NE DERMİŞ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruksevgili -- 28 Ocak 2008; 20:42:48 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.