Şimdi Ara

Carraro 227 alacağım ancak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun bir süredir bisiklet bakıyorum. Şehir içi kullanacağım ancak bulunduğum şehirde bisiklet yolu yok. Yer yer çukurlar var ve çok kaldırıma in-çık yaşıyorum.

1,80 boy 90 da kilom var. Alacağım bisiklet bana uygun mudur? Problem yaşar mıyım? Hız yapmayı seven biriyim yollar müsait oldukça.

Bu arada bir de bisiklete o kadar para verilir mi diyen tiplerden değilin ancak öğrenci insan da fazla çıkamıyor. Bu bisikletlerin ikinci ellerini bulabileceğim platform var mıdır acaba? Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sehir ici kullanim icin iyi secim olur. Kaldirim ve çukurlarda biraz daha dikkatli kullanırsin yoksa akord işi can sıkmaya başlar belli bir sure sonra.

Kilo çok sikinti olmaz zaten duzenli kullanimda kiloda verirsin. Son olarak sahibinden.com gibi sitelere bakabilirsin. Bisikletforum'a da göz gezdirmende fayda var.

• umit alanya 26 jant bisiklet işini görür diye düşünüyorum . mtb ler kaldırımdan insende akord gidiyor . boşver mtb yi .

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCareL

Sehir ici kullanim icin iyi secim olur. Kaldirim ve çukurlarda biraz daha dikkatli kullanırsin yoksa akord işi can sıkmaya başlar belli bir sure sonra.

Kilo çok sikinti olmaz zaten duzenli kullanimda kiloda verirsin. Son olarak sahibinden.com gibi sitelere bakabilirsin. Bisikletforum'a da göz gezdirmende fayda var.

Teşekkür ederim, başka önerileriniz var mı hocam benim için daha az bütçeli olan?
    Dediğim gibi şehir içinde kullanacağım, çukur kaldırım işleri var ve hız yapmayı seviyorum.
  • mayhem12x M kullanıcısına yanıt
    Adam Carraro diyor sen Ümit diyorsun şaka mı bu? Ferrari yerine Tofaş'ı mı tercih etsin?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.