Şimdi Ara

J O Riekerink üstünden kurulan hayaller...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forumda Kayseri deplasmanına kadar JOR hayranlığı vardı, şimdi ise belli oranda şüpheler artmaya ve düşündürmeye başladı.

Şimdi Jor üstünden hayal kuranlar var, bazıları sistem kuracak diyor ve sistem kurmanın zahmetlerinden bahsediyor. Sabredin ve siz futboldan ne anlarsınız diyen tayfa var...Bazıları Terim gelmesinde ne olursa olsun diye Jor'a sarılıyor.

Şimdi Jor kariyerine bakıyorum, dişe dokunur hiç bir tecrübe yok...Bu adamın daha önce sistem oturttuğu yada sistemi olan bir kulüpte ciddi çalışma geçmişi yok, bize gelmeden önce en büyük tecrübesi Çin'deki küçük yaş grupları...Bu adama sabredelim fakat ne için ? Hangi sistem ve yapı için ?

Bizdeki kariyerine bakıyorum, geçen sezon oynadığı lig maçlarında etkileyen bir tutumu yok ve oyuna müdahaleleri zayıftı hala öyle...2 kupa aldı evet fakat hiç birinde etkili futbol oynayamadık...Hamza hocada 3 kupa aldı fakat hepimiz gördük ki, her kupa alanla olmuyor. Başarıya rağmen eksikleri olabiliyor...

Hani bu adamla uzun yıllar çalışalım diyeceğim, genç ve umut vaat eden bi tutumu yapısı yok...Tamam bizdeki çöpleri temizledi, güzel denilecek kadro kurmaya çalıştı. Fakat daha fazlası yok, ben antrenör olarak etkilendiğim maçını hatırlamıyorum...

Başarılı olduğunu sandığınız dönemlerde de aynı yorumları yapıyordum. Skorla ilgili yorum değil, ben Jor'a bakınca pek ışık göremiyorum.

• Abi bu adam 2 haftadır galibiyet aldı, kupa aldı. O zaman bu eleştirileri niye yapmadınız ?

Arkadaş neden bu kadar yanar döner insanlarsınız ?

Verin desteği şu adama, köstek olmak için varsınız gerçekten.

Fatih yıllar boyunca bir çok hata yaptı, 3 kere gitti geldi, bu adamı 1 beraberlikle yiyorsunuz, Fatihe toz kondurulmuyor.

İnsanda az hakkaniyet olacak, akıl fikir olacak. İyi gün taraftarısınız başka bir şey değil.

Riekerink hocam kalacak, asla protesto edilmesine izin vermeyeceğiz. Yedirmeyeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • T.D olduğu günden beri bu adamla olmaz diyorum ama sezon sonuna kadar kalmalı. çocuk işi değil bu 2 günde bir hoca değiştirilmemeli kulübün bir ciddiyeti olmalı.
  • Bence idare edebilir. Eger 1.5 saat zamani varsa Besiktas'in macini banttan izlesin. Sonra aynisini yapmaya calissin. En azindan taklit etmeyi becerebilecegini düsünüyorum.
  • Ben sozumu bbasta soyledım su koylu evlatcıları gonderdı ya o bana bu sezon yeter. Sampıyonluk umrumda degıl. Artık su yata yata kazanan ruhsuz yerlılerı ızlemek ıstemıyorum. Daha gıtmesı gereken ısım cok. Cogu gıtı azı kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Abi bu adam 2 haftadır galibiyet aldı, kupa aldı. O zaman bu eleştirileri niye yapmadınız ?

Fatih yıllar boyunca bir çok hata yaptı, 3 kere gitti geldi, bu adamı 1 beraberlikle yiyorsunuz, Fatihe toz kondurulmuyor.

İnsanda az hakkaniyet olacak, akıl fikir olacak. İyi gün taraftarısınız başka bir şey değil.

Riekerink hocam kalacak, asla protesto edilmesine izin vermeyeceğiz. Yedirmeyeceğiz.

Yahu ben bu adam sezon sonu gitmeli yerine bizi adam edecek biri gelmeli diyordum, her kupa aldığında da aynısını diyorum.

Bak geçen gün 2 galibiyet üstüne yaptığım yorumu buraya koyarım lafını yutacak mısın, tabi ki hayır...Forumda boş yazmayın lütfen...

Şimdi Jor bana ne vaat ediyor ki ben göremiyorum, yada bu adam daha önce ne başardı da ona göre sabredeceğim ? Hangi sistemi oturtmaya çalışıyor ?

Geçen sene hadi oyuncuları tanımıyordu, şimdi bizzat kadro yapılırken başında olduğu takımda tuhaf değişiklikler ve oyuna karşı etkisizliği sürüyor. Bir adam yanlış yaparken bile umut verir, ışık varsa belli olur...

Fakat ben Jor'a bakınca pek bir şey göremiyorum. Daha doğrusu hangi maçında bizi etkiledi, nerede sistem taktik oturtmaya çalıştı biz kaçırdık ? Yani bu sistem nedir ? daha önce nerede görmüş nerede uygulamış ?

https://forum.donanimhaber.com/m_117198698//tm.htm#120225871

8 Eylül'de yaptığım yorumu koyayım 2 galibiyet sonrası yaptığım yorum,

Hocam Jor karakter ve yapı olarak iyi bir insan olabilir, fakat Teknik Direktörlük seviyesi olarak Galatasaray seviyesinde değildir. Kariyerini hiç göz önünde bulundurmadan bunu anlamak mümkün, maç sırasında kenarda bile gerekli etkiyi yarattığını düşünmüyorum.

Şimdi Jor konusunda olumlu yönler şu, kadroyu hızlı şekilde mevcut şartlarda olabilecek en güzel hale dönüştürdü. Birde üstüne kupayla başlaması, insanlardan olduğundan fazla pozitif etki yarattı.

Yetersiz fakat kadroyu bu hale getirip, sezon öncesini geçiren bir td en azından yarım sezon bu takımın başında kalmayı hakkediyor. Görülmesi gereken durumlar mevcut...

Oynadığımız futbol hala tatminkar değil, fakat umutsuz bir görüntü yok benim diyeceğim şu raddede gitmesi kötü olur. Sadece bekleyip görelim diyorum...

Şimdi dediğin o yanar döner lafını ve 2 haftadır galibiyet aldı niye böyle yazmadınız lafını yutmanı istiyorum boş yazmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Ben sozumu bbasta soyledım su koylu evlatcıları gonderdı ya o bana bu sezon yeter. Sampıyonluk umrumda degıl. Artık su yata yata kazanan ruhsuz yerlılerı ızlemek ıstemıyorum. Daha gıtmesı gereken ısım cok. Cogu gıtı azı kaldı.

Hocam o konuda bende mutlu oldum, taraftarında hoşnut olmadığı ve beklediği hamleleri yaptı. Yatanları çöpleri göndermesi takdir edilecek bi hamle...

Fakat Galatasaray'da antrenör olmak bununla sınırlı değil, bir sezon daha kaybetmek nedir ya ? Galatasaray'da çöpleri gönder, tek başarı kriteri bu mu ?

O zaman yardımcı antrenörümüz olsun, sportif direktör olsun fakat baş antrenör olacak potansiyel göremiyorum.

Galatasaray teknik direktörü bu şekilde olmaz, olmamalı
  • Gs'nin yapması gereken geçen sezon sonu Riekerink'e teşekkür edip yolları ayırmaktı. Yerine gelecek hoca her kim olursa şampiyonluk şansı Riekerink'ten daha fazla olacaktır , ilk sezon şampiyon olamasa bile iskeleti kurar yeni sezon daha iddialı olurdu Lucescu tarzı.

Riekerink'in bir taraftardan farkı olmadığını düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Gs'nin yapması gereken geçen sezon sonu Riekerink'e teşekkür edip yolları ayırmaktı. Yerine gelecek hoca her kim olursa şampiyonluk şansı Riekerink'ten daha fazla olacaktır , ilk sezon şampiyon olamasa bile iskeleti kurar yeni sezon daha iddialı olurdu Lucescu tarzı.

Hocam donanımlı ve teknik bilgi konusunda yeterli olabilir, fakat tecrübe yok yani bizim bazı taraftarlar bekliyor ki sistem kuracak diye...

Yahu adam Çin'de küçük yaş gruplarına futbol oynatmış, en baba Çin kulübü bile ne oynuyor bilenimiz yok...Adamlar çıkmış sabredelim sistem oturtacak diyor, ya bu ülkede kaç tane td sistem oturtmuş ki ? Böylesine tecrübesiz bir adam sistem oturtacak ? Ayrıca daha önce nerede bunu başarmış ?

Galatasaray bunun denemesinin yapılacağı yer değil ki,

Hani taraftar şuna tav oluyor, çöpleri gönderdi ve eli yüzü düzgün kadro kurdu. Tamamda bunlar yeterli değil ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Gs'nin yapması gereken geçen sezon sonu Riekerink'e teşekkür edip yolları ayırmaktı. Yerine gelecek hoca her kim olursa şampiyonluk şansı Riekerink'ten daha fazla olacaktır , ilk sezon şampiyon olamasa bile iskeleti kurar yeni sezon daha iddialı olurdu Lucescu tarzı.

Hocam donanımlı ve teknik bilgi konusunda yeterli olabilir, fakat tecrübe yok yani bizim bazı taraftarlar bekliyor ki sistem kuracak diye...

Yahu adam Çin'de küçük yaş gruplarına futbol oynatmış, en baba Çin kulübü bile ne oynuyor bilenimiz yok...Adamlar çıkmış sabredelim sistem oturtacak diyor, ya bu ülkede kaç tane td sistem oturtmuş ki ? Böylesine tecrübesiz bir adam sistem oturtacak ? Ayrıca daha önce nerede bunu başarmış ?

Hani taraftar şuna tav oluyor, çöpleri gönderdi ve eli yüzü düzgün kadro kurdu. Tamamda bunlar yeterli değil ki ?

Tecrübe kralı Mustafa Denizli yi de gördük. Herşey tecrübe değil.

Bu takıma Barcelona hocası, Manchester City hocası da geldi. Ne oldu?

Daha ilk beraberlik. Mağlubiyet de alacağız. Çok normal. Herkes bekliyor Barcelona gibi oynayalım. Her maç ezelim rakibi. Her maç gol atalım.

Gördük ki Barcelona bile bazı maçlar istediğini yapamıyor.

Taraftar olarak o kadar sabırsızız ki. Son 10 yılda değiştirdiğimiz hocanın haddi hesabı yok. Bu şekilde de taraftar devam ederse bizden hiçbir şey olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik direktör getirmeyi denediler olmadı zaten. Avrupa yasağı varken, Uefa ile sıkıntılıyken, kadro yaşlı ve verimsizken görüşülen isimlerden hiç biri kabul etmedi.

Öte yandan "ben altyapıya geldim" deyip işine devam edebilecek bir Riekerink vardı. Geçen sezon hatırlayın. Rezalet bir dönemde aldı takımı. Avrupa vizesini alamayabilirdik de yani. Para için falan da değil, zam almadan çalıştı geçen sezon. Sezon sonu yönetim hoca ararken de disiplinli şekilde, kendisiyle devam edilecekmiş gibi çalışıyordu. Quakerboy yazmıştı bir mesajında. Bazen çalışmaktan, analiz yapmaktan eve gidemiyor, tesiste kalıyor diye.

Oyuncularla arası iyi(Hamza zamanını hatırlayın otoritesi falan yoktu oyuncular üzerinde), formu düşeni çat diye kesiyor forma dağıtma da adaletli, transfer hedefleri mantıklı, sempatik, iş ahlakı ve saygısı üst düzey bir adam. Mustafa Denizli'nin konuşup konuşup yapamadığı budama işini 2. ayında yaptı adam.

Ha tecrübeli değil belki, sistem kuramayabilir belki. Bunlar tartışılır. Mesela Zidane'ın td olarak ne tecrübesi vardı da dünyanın en iyi kulübünün başına konuldu denebilir. Ama artık yapacak bir şey yok zaten, bir yola girildi. Başka hoca gelse sezon ortasında çat diye sistem mi oturtacak? Artık bu sezon sonuna kadar arkasında durmamız lazım hocamızın. Çünkü bir; daha iyi bir seçenek mevcut değil, iki; bu adam çok iyi bir insan, ve o iyi insanlar güzel atlara binip gitmesinler. En azından bir sezonluk sabredin.

Tutarsa Sir Alex Ferguson'umuz olur. Hem yetiştirir hem yönetir. Şimdiden Bey diyoruz zaten Tutmazsa da tutmasın anasını satayım, o güzel insan bu şansı hak ediyor. Adamın gözlerinde heyecanı, isteği görüyorum bir kere. Yetiyor bana.
  • Şu bir maçta hoca harcayanlara bir şeyler yazayım diyorum sonra forumun %75 nin yaşının 13-15 arası olduğu aklıma geliyor vazgeçiyorum.

Şu takıma ilk 11 de oynayan 3-4 adam gelecek.

Akşamdan beri şunu yazanlarda var. Yok maçta sistem degistirmemismismismis, yok taktiği neden degistirmemismismismis

Adam 4-4-2 ye geçeyim dese 2.forvet mi vardı takımda? Sinan hariç hamle yapacak oyuncumu vardı? (Sinan bu seneye leş başladı bu arada)

Hele bi 8-10 hafta geçsin be. Adama biraz zaman verin. Akbaba gibi pusuya yatmış bekliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lafı fazla uzatmayacağım ama şunu söyleyeyim

Skor taraftarı, iyi gün taraftarı olmayın. Başarıya endeksli taraftarlık yapmayın. Bu adam 1 hafta önce kraldı şimdi mi kötü hoca oldu ? Benim gözümde yeri hala aynıdır. Hakem faktörünü de unutmayın keşke maçlara siyah beyaz formasını giyip çıksa da herkes rahat etse.

Böyle maçlarla eksiklerimizi görürüz, eminim ki hocamız da görüyordur. Haftaya Rize maçında Arena'da güzel bir atmosferde kazanıp tekrar moral buluruz. Ben bu sene şampiyon olabileceğimize inanıyorum.

EDIT: Ayrıca Podolski, Sigthorsson (bakmadan yazdım ), Serdar Aziz, Cavanda gibi çok ÖNEMLİ eksiklerimiz vardı bunları da unutmayın. Özellikle Podolski olsaydı daha farklı olabilirdi. Cavanda'dan da çok umutluyum.

Yani işin özü takımı bir maçla rezil de etmeyin vezir de etmeyin. Ama JOR bey benim gözümde saygıyı haketmiştir 2 kupayı da alarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82A2851B0 -- 11 Eylül 2016; 8:09:37 >
  • Kim mesajımı ne hakla sildirdi ? Ne bir hakaret ne bir başka bir şey ağzımdan tek bir kelime kötü bir şey mi çıkmıştı ? Mesajı şikayet eden arkadaş kendinden 1 gram utanmayan utanmaz bir kişilik olmalı yoksa en küçük hiçbir hakart içermeyen bir mesajı kim niye sildirir ? ZORRRRUUUNA MI GİTTİ ????

• Nankörsünüz. Bir insanı eleştirirken hatalarını eleştirirsin eyvallah. Fakat doğrularına çamur atmak nedir? Neymiş soru oluşmuşmuş ne kariyeri varmış.

Mourinho'nun ne kariyeri var? Barcelona'nın tercümanı. Greg Popovich'in ne kariyeri var? havlucu çocuk. Bunlar da layık değil o zaman GS'ye.

Böyle mantık mı olur? Bir yerden başlayacak adam. Doğruları da yapıyor. Hamza zamanında daha 11 i görünce sinir krizleri geçiriyorduk.

Bu sene bu adamın ne işi var 11 de dediğimiz topçu oldu mu? Hayır. Bruma'yı gelen giden yedek bırakırken adam formayı verdi. Şuan çatır çatır top oynuyor. 3 yıldır bitik bitik takımda at koşturan Leşçuk'u çıkarttı devre arasında. De Jong ve Tolga'ya verecek orta sahayı. Sinan bla bla diyorsunuz. Sinan asla Bruma kadar potansiyelli değil. Bu 1. 2.si Bruma gelip savunmada adam kovalarken Sinan eli belinde bekliyordu. Linnes o kadar rezil oynadıysa Sinan'ın da payı büyüktü. Adam Linnes'i günah keçisi yapmadı ikisini de kesti. Yasin 2 maç gol atınca şımarıyor, kendini Ronaldo ayarında sanıyor. Salak saçma çalımlara kalkışıyor, şutlar deniyor bir de milleti azarlıyor. Zaten Podolski dönünce Yasin de Sinan da 11 de olmayacak.

Devre arasında Yasin'i alması da haklıydı. Top tutamıyorduk ayağımızda. Josue ile ortayı kalabalıklaştırdı. 2. yarı De Jong'da girince Kayseri 1. yarıdaki gibi gelemedi. Tolga'yla De Jong süpürdü orta sahayı. Hangi değişikliği kötüymüş? Hamlesi yetersizmiş? Söyle biz de bilelim. Fatih'den kalan son şarabı içtim diyen adam gibi sıkıyorsunuz anca.

Önce şunu bilin sizin çoğunuz futbolun "f"sinden anlamayan adamlarsınız. Tek bildiğiniz Terim çok süper, Aysal takımı batırdı. 2023 de Lozan bitecek süper güç olcaz diyenler neyse sizde futbolda osunuz. Hobi olarak izleyin maçları ama taktik, teknik işine girince komik oluyorsunuz.

Forumun da anasını bellediniz. Birisi gelir OYSOL KOLOBO BOTORDO, JOR YOTORSOZ, TOROM GOLMOLO diye konu açar, 2,3 tane Terim şakşakçısı bunlara aynen knk haklısın spr dewam diye gaz verir forum cümbüş yerine döner. DM ile haberleşiyor heralde bunlar, nasıl trollesek diye. Gidin kız arkadaş yapın 2 kitap okuyun la.
  • Charlotte McKinney kullanıcısına yanıt
    Altına imzamı atarım,çok güzel özetlemişsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Abi bu adam 2 haftadır galibiyet aldı, kupa aldı. O zaman bu eleştirileri niye yapmadınız ?

https://forum.donanimhaber.com/m_119755862//tm.htm#120305131
  • Yalniz gecen sene jor geldikten sonra cok bir etkisi olmadi demissin, taktik teknik bilmiyor demissin de neye gore bu yorumlar yapiliyor acaba?

Jor geldikten sonra kac tane farkli duran top organizasyonu yaptik daha once hic gormedigimiz. Dumduz orta kesmeli degil bariz calisilmis taktikler.

Keza oyuncu performanslarinda da ciddi artislar oldu.

Transfer sezonu tam istedigimiz yerlere transfer yapildi.

Forma adaleti var. Oyuncu yonetmeyi biliyor. Takimin yuzu guluyor. Basinla iliskileri cok iyi.

Altyapilarin hepsini, u21i a takimi hepsini ayni taktikle oynamatmaya basladi. Boylece altyapidan oyuncu bir ust takima direk monte edilebilecek. Tam barcelona sistemi.

Ben imparatoru cok severim. O gelcem desin rike mike dinlemem. Lakin imparator gelmeyecekse rike ile 5yillik imzalayalim raziyim. Sampiyon olmasakta olur. Adam sistem adami efendi oynattigi topta bu kadroya gore iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

Nankörsünüz. Bir insanı eleştirirken hatalarını eleştirirsin eyvallah. Fakat doğrularına çamur atmak nedir? Neymiş soru oluşmuşmuş ne kariyeri varmış.

Mourinho'nun ne kariyeri var? Barcelona'nın tercümanı. Greg Popovich'in ne kariyeri var? havlucu çocuk. Bunlar da layık değil o zaman GS'ye.

Böyle mantık mı olur? Bir yerden başlayacak adam. Doğruları da yapıyor. Hamza zamanında daha 11 i görünce sinir krizleri geçiriyorduk.

Bu sene bu adamın ne işi var 11 de dediğimiz topçu oldu mu? Hayır. Bruma'yı gelen giden yedek bırakırken adam formayı verdi. Şuan çatır çatır top oynuyor. 3 yıldır bitik bitik takımda at koşturan Leşçuk'u çıkarttı devre arasında. De Jong ve Tolga'ya verecek orta sahayı. Sinan bla bla diyorsunuz. Sinan asla Bruma kadar potansiyelli değil. Bu 1. 2.si Bruma gelip savunmada adam kovalarken Sinan eli belinde bekliyordu. Linnes o kadar rezil oynadıysa Sinan'ın da payı büyüktü. Adam Linnes'i günah keçisi yapmadı ikisini de kesti. Yasin 2 maç gol atınca şımarıyor, kendini Ronaldo ayarında sanıyor. Salak saçma çalımlara kalkışıyor, şutlar deniyor bir de milleti azarlıyor. Zaten Podolski dönünce Yasin de Sinan da 11 de olmayacak.

Devre arasında Yasin'i alması da haklıydı. Top tutamıyorduk ayağımızda. Josue ile ortayı kalabalıklaştırdı. 2. yarı De Jong'da girince Kayseri 1. yarıdaki gibi gelemedi. Tolga'yla De Jong süpürdü orta sahayı. Hangi değişikliği kötüymüş? Hamlesi yetersizmiş? Söyle biz de bilelim. Fatih'den kalan son şarabı içtim diyen adam gibi sıkıyorsunuz anca.

Önce şunu bilin sizin çoğunuz futbolun "f"sinden anlamayan adamlarsınız. Tek bildiğiniz Terim çok süper, Aysal takımı batırdı. 2023 de Lozan bitecek süper güç olcaz diyenler neyse sizde futbolda osunuz. Hobi olarak izleyin maçları ama taktik, teknik işine girince komik oluyorsunuz.

Forumun da anasını bellediniz. Birisi gelir OYSOL KOLOBO BOTORDO, JOR YOTORSOZ, TOROM GOLMOLO diye konu açar, 2,3 tane Terim şakşakçısı bunlara aynen knk haklısın spr dewam diye gaz verir forum cümbüş yerine döner. DM ile haberleşiyor heralde bunlar, nasıl trollesek diye. Gidin kız arkadaş yapın 2 kitap okuyun la.

Yahu sizin gibi genelleyerek çamur atıp kendini futbol uleması zanneden tiplere hastayım, sen kimsin ki benim futbol bilgimi yada hayat adına bakış açımı genellemeye sokuyorsun...

Sosyal hayatım üstünden laf yürütüyorsun bu hakkı nerende ve nasıl buluyorsun, forumun anasını senin gibi böyle ahlak sınırı nedir bilmeden yazanlar belliyor.

Adamcığa bak ya, gelmiş benim kim olduğumu ne olduğumu bilmeden at koşturuyor yazarak...Ben düşüncemi yazarım, yazdıkların arasında futbola dair olanlara sıra getiremiyorum çünkü ahlakım yetmiyor, ya seni dövmek ya sövmek lazım ondan anlıyor senin gibi yazanlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casti El

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Tecrübe kralı Mustafa Denizli yi de gördük. Herşey tecrübe değil.

Bu takıma Barcelona hocası, Manchester City hocası da geldi. Ne oldu?

Daha ilk beraberlik. Mağlubiyet de alacağız. Çok normal. Herkes bekliyor Barcelona gibi oynayalım. Her maç ezelim rakibi. Her maç gol atalım.

Gördük ki Barcelona bile bazı maçlar istediğini yapamıyor.

Taraftar olarak o kadar sabırsızız ki. Son 10 yılda değiştirdiğimiz hocanın haddi hesabı yok. Bu şekilde de taraftar devam ederse bizden hiçbir şey olmaz.

Yahu bu adam ne sistemi getiriyor ? Bana söylesene ? Ve bu adam nerenin sistemini bize getiriyor ? Barcelona hocası gelip bu ülkede sistem getirememiş, çin liginde alt yaş grubunu çalıştıran hoca ne getirecek ?

Neyi bekliyoruz ben bunu soruyorum, riekerink sezon ortası hatta sonuna kadar kalsın... Fakat biri bana şunun için bunun için desin herkes atar yapıyor boş yere...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.