Şimdi Ara

Riekerink bey diyecekmisiz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Degisiklikler tamamen hatali.

Sozde genclere onem veren altyapi hocasi.
    Sinan Gumus'u kulubeye mahkum etti.
    Linnes'i taraftarin onunde asagilayip taraftarin onune atti.

Oyuna mudahele desen yok.
    Her mac 2 degisiklik yapiyor ve yaptigi degisikliklere anlam verebilen kimse yok.

Oyunu okuma hic yok.

2 maci bala mala kazandik balon yavas yavas patlamaya basladi.

2 mac ile adami mesih ilan ettiler.

Kaleye sutumuz yok be sutumuz.

Futbolcular insiyatif alip oynamazsa bu taktikle bu sistemle hic birsey olmaz bu takimdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Terim algısı inceden işlenmeye başlamış bile.

• Beden eğitimi hocasıyla ciddi ciddi Terim'i karşılaştıranlar falan vardı
  • Muslera sayesinde maclari kazaniyorduk.Bugun o da kurtaramadi son dklardaki frikikte ileri cikip golu de o atsaydi bu macida kazanirdik

• Günlerdir söylüyoruz da millet anlamıyor ki. Esas suç, Galatasaray taraftarını altyapı direktördünden medet umacak duruma getiren yönetimde.
  • Riekerink hatalı olabilir. Doğrudur.

Linnes'i taraftarın önünde aşağıladı ne demek? Sahaya inip adamı kırbaçlayıp ellerine ters kelepçe mi vurdu?
  • Her hafta tam isabetli degisiklikler yapiyor adam bir mac berabere bittigi icin hemen sacmalamayin Hakem sari kartlari önceden cikarsa cok daha fazla pozisyon yakalardi takim. Kartlar cikmayinca ayni oyuncular durmadan kontrayi kesip olusacak pozisyonu kart yemeden kestiler faul ile
    Hemen Riekerink e sallamaya baslamayin

• Mad Jack the Pirate kullanıcısına yanıt
    Ne kadar egosuna yenik düşsede ft jorun yanında hocadır. Bu holladalı ise değil gs kayseriyi bile çalıştıracak kapasitede değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

Ne kadar egosuna yenik düşsede ft jorun yanında hocadır. Bu holladalı ise değil gs kayseriyi bile çalıştıracak kapasitede değil

Şu noktada Terim'i istemek sadece Gs'yi değil, milli takımı da baltalamaktır

• İlk 2 maçtan futbol anlamında 1 gram ilerleme yok. Artık şu kabız sistemi değiştirmesi lazım. Eren'in 10 metre çevresinde topçumuz yok. Sneijder bildiğin etkisiz elaman ve 90 dakika oyunda. Çift ön libero ve tek forvet oynayıp şampiyon olan takım tarihte yok. Yemin ediyorum 4-4-2'yi teknik direktörsüz oynasalar yine dağıtırlar şu Kayseri'yi.Futbol izlemek isteyenler bu sene Beşiktaş'ı izlesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Her hafta tam isabetli degisiklikler yapiyor adam bir mac berabere bittigi icin hemen sacmalamayin Hakem sari kartlari önceden cikarsa cok daha fazla pozisyon yakalardi takim. Kartlar cikmayinca ayni oyuncular durmadan kontrayi kesip olusacak pozisyonu kart yemeden kestiler faul ile
    Hemen Riekerink e sallamaya baslamayin

Hiç bir zaman eleştirilerimi hakemleri bahane ederek yapmadım yine yapmayacağım. Hakemin ne yaptığı umrumda değil.

Ortada futbol mu vardı? Sarı kartlar çıksa çok mu şey değişecekti? Bu rezilliğin açıklaması olamaz. Takım pozisyona giremiyor. Sadece kanatta Bruma tek başına çabalıyor. Başka hiç bir olay yok.

Bu takım nasıl yaz kampı geçirdi?

Nasıl bir sistem kuruldu?

Hangi sistem ile oynanıyor şuan?

quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Andres Messi

Riekerink hatalı olabilir. Doğrudur.

Linnes'i taraftarın önünde aşağıladı ne demek? Sahaya inip adamı kırbaçlayıp ellerine ters kelepçe mi vurdu?

Aşağılaması için daha ne yapması gerekiyor merak ettim doğrusu.

• Rikerink geçen senede böyle saçma sapan değişiklikler yapıyordu ve oyunu okuması hiç yoktu.

• işte böyle takımlara karşı oyunu okuması veya sistemi maç içerisinde değiştirmesi lazım ama maalesef kendisinden bunu göremiyoruz.
  • 2 maçtır yoktu,puan kaybettik hemen nasıl çıkmış ortaya.
  • 4-4-2'ye dönmesini bekledim yapmadı umarım bir ders olmuştur...Primci parator da gitsin kumda oynasın.
  • Her rie konusuna yazdim bu adam td degil en baba yardimci olur diye

sezon arasını göremez bu adam

• 2 ön libero laneti bu senede başka takıma mı sıçradı

• Ben yazıyorum

Jor seviciler hemen damlıyor

Bu adam hoca değil

Taktik verdiğini hiç görmedim

Bir pozisyon oldu dikkatinizi çekmiştir su molasında hakam kutlu takımına taktik veriyor bizimki bekliyor

Ya şunu düşünün bu maç kenarda terim olsa maç dönmez miydi

Kayseride hiç iş yok elimizdeki maçta puan kaybettik

Jorun taktiği yok tamamen oyuncuların yaratıcılığına bağlı

Gol lazım yasinü çıkarıyor josue yi alıyor

Kapanan takımı ortadan kı delmek kolaydır yoksa kanattan girip karambol yaratarak gol atmak mı

Yasin berbat da olsa ne olursa olsun kanatta cezasahası civarında aldığında etkili oluyor faul alıyor içeri giriyor vs o yeteneği var

Geçen seneden beri tüm değişiklikleri hatalı

• Riekerink = Carlos Carvalhal. Adamın Hollandalı versiyonu geldi sizlerde bunu yediniz 1 maçta bey yaptınız. 2side besyo mezunu stajyer hocadır. Hiç kandırmayın kendinizi bu hoca fazlası değil.

• Bu sefer haklı adam beyler hiç itiraz etmeyin riekerink ile olmaz bu iş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.