Şimdi Ara

İki bisiklet arasında kaldım yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba üstadlar. Bisiklet konusunda bilgim az. Yeni bir bisiklet almayı planlıyorum. Bütçe düşük olduğu için ikinci ele yönelmek zorunda kaldım. Yardımınıza ihtiyacım var. Decathlonda satılan Btwin Triban 520 hoşuma gitti. İkinci eli 1200 lira civarında. Birde Fit 500 modeli var aynı markanın ama sanırım bu Triban 520 modelinin önceki versiyonu. Gelelim sıkıntıya. Bisikletin hafif olmasına önem verdim. Bu sebeple Triban 520 mantıklı geldi. Fit 500 modeli bu modelden 750 gram daha ağır ama artı olarak vites kolları sora değil deore kullanılmış. Aynı zamanda 400 lira daha ucuz Fit 500 ikinci elde. Sorum şu:
    750 gram ağırlık farkı için 400 Tl vermeğe değer mi ? Yoksa Fit 500 alıp geçeyim mi ? Her iki bisikletinde özellikleri için linkler aşağıdadır.

Triban 520:
    https://www.decathlon.com.tr/btwin-triban-520-yol-bisikleti-id_8322799.html?LGWCODE=496259;119903;6841&gclid=CJzU9_mRg88CFekV0wod6J8C-g

Fit 500:
    https://www.decathlon.com.tr/fit-500-yol-bisikleti-id_8239798.html

Lütfen bilgilerinizi esirgemeyin. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapstar338 -- 9 Eylül 2016; 23:56:06 >

• Millet mal gibi asfaltta 20 kg bisiklet sürüyor 750 gr çok mühim değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anti Keko kullanıcısına yanıt
    Evet o konuda haklısınız hocam. :)

• bendeki bisiklet 16 kg alüminyum gövde olmasına rağmen. ağırlığın büyük bir bölümü tekerlekten oluşuyo 750 gr çokta bişey farketmez ama niyede siz bilirsiniz.
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    Mantıklı hocam. Teşekürler ilginiz için. Sizin bisikletin marka / modeli nedir ?

• rapstar338 kullanıcısına yanıt
    Salcano ng 650 29V. Rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.