Şimdi Ara

donanımhaberdeki fm bölümü hep böylemiydi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fm bölümü son 4-5 aydır böyle ıssız.Hep böylemiydi , oynayanlar mı azaldı anlamıyorum.

• 2 sene önce en az 6 tane aktif olan kariyer vardı. Ama insanlar uğraşmıyor artık pek, ailelere zaman ayrılıyor galiba.
  • Yeni oyun çıkınca canlanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaMorel

2 sene önce en az 6 tane aktif olan kariyer vardı. Ama insanlar uğraşmıyor artık pek, ailelere zaman ayrılıyor galiba.

Evet olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Yeni oyun çıkınca canlanır.

Bakalım :)

• Genel olarak Fm bölümü forumları da eskisi gibi aktif değil. 2007 yıllarında aşırı aktifti. Güzel muhabbetler turnuvalar dönüyordu da şuan Tsi'deki konular bile aktif değiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Genel olarak Fm bölümü forumları da eskisi gibi aktif değil. 2007 yıllarında aşırı aktifti. Güzel muhabbetler turnuvalar dönüyordu da şuan Tsi'deki konular bile aktif değiller.

anladım demekki burdan 2 sonuç çıkıyor.Birincisi , eskiden bu oyunu oynayıp burda paylaşanlar , muhabbet edenler kalmadı yani ya oynamıyolar ya da yaşlandılar.İkinciside yeni nesil pek fazla oynamıyor.
  • Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    Hocam satışların eskisinden daha fazla olduğu açıkça belli. Bence, geçmişten beri oynayan kişiler hala devam ediyor oyunu da satın alıyor. Ama gerek yaşları olsun gerek uygun ortam olmamasından olsun eskisi gibi forumlarda bulunmuyorlar. Dediğiniz gibi oynayanların yaşları büyük artık. Yeni nesil de zaten oynamıyor. Oynayanını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Hocam satışların eskisinden daha fazla olduğu açıkça belli. Bence, geçmişten beri oynayan kişiler hala devam ediyor oyunu da satın alıyor. Ama gerek yaşları olsun gerek uygun ortam olmamasından olsun eskisi gibi forumlarda bulunmuyorlar. Dediğiniz gibi oynayanların yaşları büyük artık. Yeni nesil de zaten oynamıyor. Oynayanını görmedim.

evet yeni nesil tek tük , bende yeni sayılırım yas 20 , ama baya seviyorum oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 10 Eylül 2016; 14:21:15 >
  • yeni nesil bu oyunu saçma falan buluyor onlar genelde vurdulu kırdılı oyunlara bakıyor, cm 99-00 serisinden bu yana oyunu oynuyorum her seriyi, ancak buralara kariyer açıp sunma fırsatım olmuyor, arkadaşların dedikleri doğru 2006,7-8 falan çok aktifti forum siteleri de dahil olmak üzere, güzel günlerdi çok arkadaş edindik :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Çikaskondikas

yeni nesil bu oyunu saçma falan buluyor onlar genelde vurdulu kırdılı oyunlara bakıyor, cm 99-00 serisinden bu yana oyunu oynuyorum her seriyi, ancak buralara kariyer açıp sunma fırsatım olmuyor, arkadaşların dedikleri doğru 2006,7-8 falan çok aktifti forum siteleri de dahil olmak üzere, güzel günlerdi çok arkadaş edindik :D

Altın jenerasyon o zamanmış :) , ben paylaşıyorum şuan gs kariyerim var fakat fazla ilgi olmayınca devam edesimde gelmiyor

• Ya eskiden felaket oynardım zamanım falan azaldı, tam oynayasım geliyor oyunu kötü yorumlar görüyorum oyunla ilgili hevesim kaçıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Ya eskiden felaket oynardım zamanım falan azaldı, tam oynayasım geliyor oyunu kötü yorumlar görüyorum oyunla ilgili hevesim kaçıyor.

O kötü yorumları yapanlar bu oyunu oynamayı beceremeyenlerdir :)

• Soccercenter, turksportal gibi efsanevi forumlarda çoktan bitmişti, burada yine iyi dayandı. yeni nesil oyunu sıkıcı buluyor, biz gibi eski oynayanların ise yıllardır istediği saçma hatalar düzelmediğinden bir bir bırakma yolundalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

Soccercenter, turksportal gibi efsanevi forumlarda çoktan bitmişti, burada yine iyi dayandı. yeni nesil oyunu sıkıcı buluyor, biz gibi eski oynayanların ise yıllardır istediği saçma hatalar düzelmediğinden bir bir bırakma yolundalar.

soccercenter hakikaten sadece fm de değil bütün site olarak tarihe gömüldü.Turksportalda o kadar sıkıntı yok , fm 16 konuları vs felan var.Yeni nesilin çoğu öyle ama ben seviyorum
  • Ben 16 yaşındayım,etraftimda tanıdığım hiç kimse fm oynamıyor.FM Oynayın çok güzel diyorum,ben sıkılırım pes oynarım diyorlar.Halbuki bir kez oynadılar ne kadar güzel olduğunu anlarlar.Ben fm13 oynuyordum 3 yıl önce ve o zamanlar taktiği kafadan salliyordum tabi başarılı olamayirdum :D Şimdi bütün takımlara aynı taktiği yapıyorum newcastlela ilk sezonda şu anda 3.siradayim

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

Ben 16 yaşındayım,etraftimda tanıdığım hiç kimse fm oynamıyor.FM Oynayın çok güzel diyorum,ben sıkılırım pes oynarım diyorlar.Halbuki bir kez oynadılar ne kadar güzel olduğunu anlarlar.Ben fm13 oynuyordum 3 yıl önce ve o zamanlar taktiği kafadan salliyordum tabi başarılı olamayirdum :D Şimdi bütün takımlara aynı taktiği yapıyorum newcastlela ilk sezonda şu anda 3.siradayim

fm çok güzel oyun gerçekten.birde bence rakibi olmaması yani tek olması fm yi daha da güzel yapıyor
  • Bende bu seneye kadar FM yi çok büyük zevk ile oynardım. Artık oyunlar arası bir fark olmuyor. Özellikle FM 2012 sonrası bir FM 2015 oynadım. Yeni oyunlarda bari ek bir özellik olarak geçen misal 2002 sezonu'nun kadroları ile kariyer açabilelim. Fantazi olarak bir Messi'yi, Ronaldo'yu genç yaşta ben keşfedeyim

Zaten FM'de artık geliştiricek çok fazla bir şeyin kalmadığına inanıyorum ve bu oyuna eskilerden beri gönül veren bir çok kişi 3d yerine 2d ekran'da oynamayı tercih ediyor. İşin kötüsü artık Face'te veya anroid'deki saçma menajerlik oyunları FM'den daha fazla oynanır hale geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butterflyman

Bende bu seneye kadar FM yi çok büyük zevk ile oynardım. Artık oyunlar arası bir fark olmuyor. Özellikle FM 2012 sonrası bir FM 2015 oynadım. Yeni oyunlarda bari ek bir özellik olarak geçen misal 2002 sezonu'nun kadroları ile kariyer açabilelim. Fantazi olarak bir Messi'yi, Ronaldo'yu genç yaşta ben keşfedeyim

Zaten FM'de artık geliştiricek çok fazla bir şeyin kalmadığına inanıyorum ve bu oyuna eskilerden beri gönül veren bir çok kişi 3d yerine 2d ekran'da oynamayı tercih ediyor. İşin kötüsü artık Face'te veya anroid'deki saçma menajerlik oyunları FM'den daha fazla oynanır hale geldi.

aynen telefon ve internetteki menajerlik oyunları o kadar saçma ve basit ki zaten millette basit olduğu için tercih ediyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.