Şimdi Ara

Plantronics GameCom 788 Usb Dolby 7.1 Ses Kartlı Mikrofonlu Gaming Kulaklık - 159TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
2.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En ucuz 250TL. Otobüsteyim araştırmadım. Fiyat fena değil.

http://www.sanalmarketim.com/plantronics-gamecom-788-usb-dolby-71-ses-kartli-mikrofonlu-gaming-kulaklik/p_60567/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bi ara bende bunu almaya niyetlendim sonra deneme fırsatım oldu sesi logitech G430 ile aynı ses kalitesine sahip yani bu fiyata çok çok uygun kulaklık almasam kesin alırdım
  • 90 liraya g430 almasam alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokur

90 liraya g430 almasam alırdım

90 liraya G430 nasıl aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkbilir -- 10 Eylül 2016; 14:36:06 >
  • Süper fiyat bence. Taft 3D FURY alırken bu çok pahalıydı yoksa alacaktım

• Amerikada 30dolardan satılan kulaklık 160 liraya düşünce seviniyoruz
  • Sub-Zer0 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben öyle ultra oyuncu felan değilim. Bu fiyata kulaklık arıyordum. Fiyatıda iyi.gibi. Sizce alınırmı değermi.bu paraya.

• kmlhyt kullanıcısına yanıt
    hocam bütçeniz buysa bence alın derim muadili kulaklık 250-300 tl arasında çünkü
  • Hoparrölere gelen kabloları gizleyememişlermi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: soldier_x

Hoparrölere gelen kabloları gizleyememişlermi ya

HyperX Cloud'da da öyle.

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Bakalım geçtim siparişi. Fazla oyuncu felan değilim. Sesi temiz versin yeter. Beklentim felan yok gibi birşey. Müzikte dinlerim bol.bol. Bari

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkbilir

quote:

Orijinalden alıntı: Jokur

90 liraya g430 almasam alırdım

90 liraya G430 nasıl aldınız?

Amazondan almıştım yılbaşı zamanlarında.
  • Jokur kullanıcısına yanıt
    Amazondan yılbaşı 90 tlye aldıysan bu fiyata şuan için gayet iyi o zaman. hak edermi.bu fiyatı sence !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlhyt -- 10 Eylül 2016; 16:40:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

Amerikada 30dolardan satılan kulaklık 160 liraya düşünce seviniyoruz

Amazon'da 74 dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

Amerikada 30dolardan satılan kulaklık 160 liraya düşünce seviniyoruz

Amazon'da 74 dolar

Amazon kendisi satmıyor amazonda olanları, ayrıca amazondan bahsetmiyorum newegg(indirimli olduğu zamanki) fiyatından bahsediyorum.Newegg Türkiye'ye göndermiyor malesef.
  • Kulaklık ayarlama noktaları çok hassas Gamescom 780 vardı 3 ay içinde kırıldı. Alacak arkadaşlar dikkatlı olsun.
  • Kulaklığım olmasa alırdım, bu fiyata çok çok iyi fırsat. Gamecom 388 modelini 100 liraya alan birisi olarak epey kıskandırıcı bir fiyatta şu an GC788
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Almakla iyi yapmışım demekki ben öyle hard oyumcu felan değilim. Haftada 5/6 saat oynarım en fazla. Ama olmuşken iyide olsun isterim. Bu fiyatı hak.ediyo sanırsam. Yeni sistem.için aldıö zaten. Asus z170 pro gaming.ile.sesin dibine vururum herhalde

• Ben bir yıl kadar GameCom 780 kullandım. Çok memnun kalmıştım, fiyatını hak eden bir kulaklık gerçekten. Bu kulaklık da onun kadar iyiyse (ki bir üst model sonuçta) o paraya değer.

• İncelemelerde iyi diyorlar ama pek tutulmamış sanırım fazla kullanıcı yorumu bulamadım müzik ve oyun için almayı dusunuyorum amazondada en dusuk 47 dolara dusmus black friday beklesek yine bu fiyatlara alınabilecek en iyi kulakliklardan gözüküyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.