Şimdi Ara

Gaming kulaklık öneri (200-300)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba gaming kulaklık almak istiyorum.Fakat karar veremedim.Öncelikle kulaklıkla çok iyi ses kasabilmeliyim fps oyunları çok oynarım (cs:go,Rainbow six siege).
    Oyun oynarken kulağım agrırmasın uzun sürede.Bu kulaklıkların içinde en iyi ses ve konfor veren hangisi hangisini almalıyım ?

1.Logitech g430
    2.Kingston hyperx cloud core
    3.Logitech g35

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazdığın kulaklıkların hepsi bununla karşılaştırdığında çöp.

http://www.elektroniksatis.com/Beyerdynamic-DTX-910-PRO-Dinamik-Kulaklik,PR-2994.html
  • corsair void 7.1

+ bmw tasarımı
    + oyunculara özel özellikler var
    + fps özel modu var. toplam 5 mod filim müzik vs...
    + 50mm hoparlör
    + ışık vs
    + hafif 375gr
    + kulak pedi kulak şekline göre üretilmiş ve büyük, kulağı içine alan cinsten. çıkartılabilir yıkanabilir.
    + ses seviyesi yüksek
  • Kingston hyperx cloud core hepsinden üstün bu kulaklık qpad in ürünü ve 53mm sürücüleri var yani sırf isim yapmak ve rezil olmamak için değerinin üstünde bir kulaklık satıyor kingston, alabilirsen 2. versiyonunu al ama o kadar bütçen yoksa sterio yeter diyorsan ki bence kesinlikle yetiyor bunu alabilirsin.

Ben Syberia V2 ve Gamecom 780 kullandım ikisinide 7.1 kullandım şu anda Philipsin dj monitoring isimli orta seviye bir kulaklığını kullanıyorum ama ses hassasiyeti ve netliğinden dolayı bana fazlasıyla yetiyor. Genellikle CS:go oynarım.

Özgün arkadaşımızın verdiği linkteki kulaklığı ilk defa görüyorum ama hyperx cloud ve qpad markasına haksızlık etme ;)
  • Logitech g430 siparişini verdim amazon dan 145 tl ye geldi fiyatı. Baya uygun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.