Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.430
Cevap
67
Favori
154.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

Konuyu açan 350 Euro demiş ama 399 Euro gözüküyor (Vergi dahil 399 değil mi ? Tufaya gelmeyelim sonra

Evet hocam hersey dahil 409 euro.satin aliyosun 409 euro'nu oduyosun sonra kasimi bekliyosun..ps4 pro'na kavusuyosun ;)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle bir güzellik yapıp 10 kasım günü eve teslim yapsalar ne güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Guzel baslik Surda dursun yazim muhtemelen bende alicam..Amazon.com ada bakmismiydiniz

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

amerika amazon dan dolarla alınsa daha uyguna gelmez mi?

Dostlar maalesef Amazon.com göndermiyor ülkemize. Hem USA olacağı için dönüştürücü filan gerekebilirdi. Amazon.de şuanda mantıklı gibi duruyor.

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

aldım ibo aldım

Hayırlı olsun dostum.

dönüştürücü heryerde satılıyor ben ps3 de amerıkadan aldım gıttım elektrıkcıye bir fiş aldım senelerce kullandım amazon de amazon amerikaya göre hem pahalı hemde kargo sonra vergi vs aynı fiyata gelicek türkiyede satılacak garantisiz yurtdışından alınmışlarla

ben amazon amerikadan alıcam

Amazon Amerika PS4 PRO'yu ülkemize yolllamıyor hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Amazon.com da açtığımız üyelik .de de geçerli oluyor mu? Ayni hesapla oradan girip sipariş verebilir miyiz?

Evet hesaplar ortak.

Hocam ben amerika amazondan alıp amerikadaki tanıdığın adrese yollucam o gelirken getirecek vergi almamaları için kutudan çıkartıp ikinci el gibi mi göstermesi lazım gelirken

• rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Kutuyla da getirse olur sorun olmaz. 3 tane alıp getirmeye çalışırsa sıkıntı yaparlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Guzel baslik Surda dursun yazim muhtemelen bende alicam..Amazon.com ada bakmismiydiniz

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

amerika amazon dan dolarla alınsa daha uyguna gelmez mi?

Dostlar maalesef Amazon.com göndermiyor ülkemize. Hem USA olacağı için dönüştürücü filan gerekebilirdi. Amazon.de şuanda mantıklı gibi duruyor.

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

aldım ibo aldım

Hayırlı olsun dostum.

dönüştürücü heryerde satılıyor ben ps3 de amerıkadan aldım gıttım elektrıkcıye bir fiş aldım senelerce kullandım amazon de amazon amerikaya göre hem pahalı hemde kargo sonra vergi vs aynı fiyata gelicek türkiyede satılacak garantisiz yurtdışından alınmışlarla

ben amazon amerikadan alıcam

Amazon Amerika PS4 PRO'yu ülkemize yolllamıyor hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Amazon.com da açtığımız üyelik .de de geçerli oluyor mu? Ayni hesapla oradan girip sipariş verebilir miyiz?

Evet hesaplar ortak.

Hocam ben amerika amazondan alıp amerikadaki tanıdığın adrese yollucam o gelirken getirecek vergi almamaları için kutudan çıkartıp ikinci el gibi mi göstermesi lazım gelirken

baska bsy sormussun galiba ama amerikadan alirsan us de ki vergiyi odersin . Eu dan alirsan vergiyi geri alirsin. Eger sahis getiriyorsa zaten gumruk odemezsin

• O degilde buraya keske baslik acmasaydiniz bir yandan guzel ama cok siparis olunca patladigi cok oldu gondermeyi durdurdular.

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Kutuyla da getirse olur sorun olmaz. 3 tane alıp getirmeye çalışırsa sıkıntı yaparlar.

1 tane ps4 getirecek yanında başka şeylerde olucak gerçi 1 tane olunca kutudan çıkarmasına gerek yok o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Tamamen şans işi bende Türkiye'den 2 yıl sony garantili Ps4 almıştım tam 6 cihaz değiştim hepsi sorunluydu.Bu seferde amazon.de'den sipariş verdim bakalım.

Aynen ben tr den aldigim garantili ps3 5. Ay bluray playerin lensi gitti neyse degistirdik! Sonra bisey olmadi. Garanti bitti o sari isik oldu aciliyor kapaniyor. Pert oldu hala evde yatar.

Usa den ps3 almistim tas gibiydi ne ses ne fan sonra sattim gitti.

Tamamen sans isi.

• quote:

Konuyu açan 350 Euro demiş ama 399 Euro gözüküyor (Vergi dahil 399 değil mi ? Tufaya gelmeyelim sonra

Her şey dahil 409 euro dostum.
  • Başlığı açan arkadaşıma teşekkür ederim. Dayanamadım bir tanede ben ön sipariş verdim. Artık PS4 ü satarız bir şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfunder -- 10 Eylül 2016; 19:37:02 >
  • eski ps4'ü 950 liraya satıp pro siparişi verdim
  • Pc bileşenleride aynı şekilde alınabilir mi anakart vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 10 Eylül 2016; 22:54:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

Pc bileşenleride aynı şekilde alınabilir mi anakart vs..

Hocam anakart alınamıyor. Alınmayı geçtim Türkiye'ye gönderim yok hiç bir şekilde. İşlemci sipariş etseniz aşağı yukarı Türkiye'deki fiyatı ile aynıya geliyor. Kasa ise kargo parası ile Türkiye'deki ile aynı, hatta fazla bile gelebiliyor onun haricindeki bileşenler yurtdışından çok daha ucuza temin edilebiliyor.

• Arkadaşlar niye bu kadar acele edip 2 ay konsolsuz kalıyorsunuz bekleyin 20 gün kala filan sipariş verin.

• Anladım teşekkürler..
    En azından bir sıvı soğutma alıyım demiştim
  • quote:

quote:

Her şey dahil 409 euro dostum.

Eyvallah kardeşim Benimde amerikadan ya akraba getirecek ya buradan alıcam bakalım

• Parayı hemen çekmiyor zaten 10 kasım günü veya kargoya verilmeden önce çekiliyor.Bunun öncesinde iptal ediliyor ön sipariş.

• PS4 Slim 1000 liraya geliyor.

Garanti durumu nasıl arkadaşlar? 1 yıl uluslararası garanti falan var mı?
  • eski konsolu elden çıkardım, proyu bekliyorum
  • Benim görüşüm 400-500 TL fazla da olsa tr den almaktan yana problem olduğu zaman çöp olacak, öbür türlü 2 yıl garantili ve genellikle sıfırı ile değişim yapılıyor.Ben her halükârda tr den alacağım abd den getirtme şansım da var dayım vesilesi ile fakat garantili olsun ne olur ne olmaz. vr bundle da derken 3500 civarına patlayacak ama haydi hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.