Şimdi Ara

-FİYAT DÜŞTÜ- Tchibo Cafissimo Compact Kahve Makinesi Satılık -FİYAT DÜŞTÜ-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilmeyenler için alet kapsüllüdür ve 3 farklı basınç sistemiyle Espresso (Latte gibi içecekler için), Filtre kahve, Cafe Creme ve Tchibo çay kapsülleri ile çay yapabiliyor.

Kapsülleri ister Tchibo'dan alıp kullanırsınız, isterseniz aldığınız kapsülleri temizleyip taze kahvenizi doldurup o şekil kullanabilirsiniz (maliyet de azalır).

Sorunsuz bir üründür. Kutusu mevcut garantisi bitmiştir. Konya içi elden teslim diğer illere önce havale sonra kargo (2. el imzam ve profil linkimde çeşitli referanslar mevcut).

5 adet boş kapsülle verilecektir.

Görseller alıntıdır. Vaktim olmadığı için foto çekme imkanım olmadı. Alacak arkadaşa Whatsapp'dan kendi fotoları da gönderilir zaten görseldeki ürünün aynısı ve gayet temiz makine.

Fiyat: 80 TL (FİYAT DÜŞTÜ)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 30 Eylül 2016; 12:47:31 >

• Fiyat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

Fiyat?

Başlıkta yazıyor hocam 90 TL.
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayin başlıkta fiyatı görmemistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yaklaşık 2-3 senedir kullanıyorum bunu. güzel bir cihaz tavsiye ederim. artık bu kasayı üretmiyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.