Şimdi Ara

Remax Candy 3200 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı - 13TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
351
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanan arkadaşlar yorumlayabilirler mi? Teşekkür ederim. Haber veren arkadaşa da teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunların ne mark olduğu belli değil, xiaomi ya da romoss'tan şaşmayın, birkaç marka daha çıktı çinlilerin, isimleri aklımda değil
  • kesinlikle uzak durun hele medimrkt powerbank satıyorsa çok çok uzak durun , geçtiğimiz aylarda 6000'lik gittigidiyor mağazasında kargo dahil remax proda satın aldım iade ettim ayıplı maldı sarj tutmuyor sarj etmiyordu hala iadesi için uğraşıyorum 20liralık ürün için.
  • asemihc A kullanıcısına yanıt
    marka ile ilgili hocam şu a101 in sattığı modelden aldım geçen 7 binlik mi neydi içindeki 1700 çıktı
  • Sahte gönderdikleri Remax'ların paralarını 2.5 aydır iade etmediler. Her aradığımda salağa yatıyorlar. Gözümde dolandırıcıdan farkları yok.
  • Bende iadede paramı 1,5 ayda abnca aldım, sonlara doğru ağzımı iyice bozdum.
    Biraz sert çıkmak lazım ve arayarak değil, mesaj ile çözüme gidin.

Almayı düşünenler bu markadan ve bu tip adı sanı olmayan çakma ürünlerden uzak dursun, telefonunuza yazık.
  • dirkpitt19788 D kullanıcısına yanıt
    Aslına bakarsan şikayet var sayesinde yanıt aldım yoksa 14 gün geçti diye kabul etmiyorlardı firmaya ilet diyorlardı ki öyle bir firma bile yok piyasada garanti belgesi yok hiçbir şey yok, bugün tekrar şikayet vara yazdım , 20tl diye boşvermeyeceğim sonuna kadar gideceğim btk, fraud , tüketici heyeti ne gerekiyorsa yapacağım.
  • asemihc A kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim bende 2 adet almıştım elimde patladi biri diğerini iade ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.