Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sari ekran diyoruzda gündüzleri ekran bazen beyaz oluyor sabah alinca ekran daha farkli geliyor akşam olunca ekran sarimsi oluyo her saat farkli renk veriyor cözemedim valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar,

akasya ve zorlu'da su anda 7 plus 32gb ve 128 gb bulunuyor mu fiziki satın almak için? bugün giden var mı ?
  • Diyorum bu telefon lightninge bağlı niye şarj olmuyor. Meğerse lightninge kulaklık takmışım. Psikolojik alışma süreci

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @the catcher @sercanfx Turkiye'de Apple Store'lar randevu ile satisi bitirdiler. Magazayi arayarak stok sorabilirsiniz ama telefonlari da acmiyorlar. Magazaya gitmekten baska secenek yok. Magazaya giden kisinin verecegi bilgi de sadece o an icin gecerli olur.

@Nyroy Turkcell ve diger kurumsal firmalar resmi ithalat ürünü olan Apple Türkiye cihazı satarlar. Part no.su TU/A ile biten bu iPhone'lar Türkiye cihazıdır ve 24 ay Apple Türkiye garantisindedir. Yani KVK, Genpa, Başarı, APR vb. anlaşmalı servislerin garantisindedir. Nereden aldiginin bir onemi yok. Cihaz kapalı kutu olduğu sürece, ilk kez SIM kart taktığın an 24 aylık garantisi başlar. Servislik bir durumda da randevu alip Apple Store'a gidebilir ya da tum Turkiye'de anlasmali servislere basvurabilirsin. Sana en yakin servis noktasi icin:https://locate.apple.com/tr/tr/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevap için.
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    İos 10.2 betalarından itibaren 5 beta deneyimledim.
    Public yani halka açık beta olacağı için yaşayacağın en fazla pil ve kasma sorunları olur başka da bişey olmaz

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    7 serisi ekranlardaki Wide Color Gamut teknolojisi neredeyse ipad pro 9.7 modelindeki True Tone Display özelliğine benziyor.
    Araştır benzerliği göreceksin

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzda Night Shift modu açıksa ondan dolayıdır arkadaşım belkide bakın isterseniz. Mesela benim telefonumda gece 00:00 ile sabah 08:00 arası night shift ayarlı, sarıya dönüyor ekran. Ayarlar/ ekran ve parlaklık/ night shift den ayarlayabilirsiniz yada kapatabilirsiniz. Bu geceleri gözleri daha az yoruyor hem, hemde belirtilene göre biraz daha iyi uyku uyumanızı sağlıyormuş.

• iki tane kılıfım oldu sağ kenarın altında 2 delik var neden böyle orası ne işe yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

iki tane kılıfım oldu sağ kenarın altında 2 delik var neden böyle orası ne işe yarıyor?
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 6:44:38 >
  • drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Hatta uc kilifimda da var su an kullandigimda da sagda bir tanesin de kirmizi olanda soldaymis

• aeffes kullanıcısına yanıt
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 6:44:33 >
  • Ayarlar - Genel - Erişilebilirlik - Ekran Kolaylıkları - Renk Filtrelerini açıp aşağıdan Renk Tonunu seçip aşağıdan Yoğunluğu 0'a Renk Özünü %75 civarına getirin. Sarı ekran sorunu yaşıyanlar bunu deneyebilir. Night Shiftle alakalı olmayan bir sorunmuş. Ama bu ayarla düzeliyormuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    İp takma gibi seylerden ziyade orada bir giris cikisin oldugunu dusunuyorum ya da boyle uyumlu dock felan mi var cunku aldigim uc kilifta da bu delikler var ikisinde sagda birinde solda ama hizalari tamamen ayni arkadasta da vardi bu deliklerden ama ne tarafta unuttum bence bi esprisi var :)

• İyi geceler arkadaşlar..
    İphone 4s modelini uzun süre kullandıktan sonra 2 tane android deneyimim oldu. Ancak androidi bi türlü sevemedim. Tekrar iphone a dönüş yapacağım.
    Size bi sorum olacak; Benim tek kriterim şarj. Şarjı uzun giden normal modelimi yoksa plus olanmı? hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkartaln

İyi geceler arkadaşlar..
    İphone 4s modelini uzun süre kullandıktan sonra 2 tane android deneyimim oldu. Ancak androidi bi türlü sevemedim. Tekrar iphone a dönüş yapacağım.
    Size bi sorum olacak; Benim tek kriterim şarj. Şarjı uzun giden normal modelimi yoksa plus olanmı? hangisini önerirsiniz?

Bariz Plus. Büyük batarya hakkını veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

İyi geceler arkadaşlar..

Ekran büyük olunca enerji tüketimi de daha fazla olur diye düz mantık yürütmüştüm. Teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

İyi geceler arkadaşlar..

Ekran büyük olunca enerji tüketimi de daha fazla olur diye düz mantık yürütmüştüm. Teşekkür ederim.

Aslında doğru bir mantık ama pil fazlasıyla büyük olduğundan 6 Plus'ta da 7 Plus'ta da pil süresi düz modellere göre çok daha iyi. Özellikle 6 ile 6 Plus arasında neredeyse 2 kat fark söz konusuydu.

• Telefonun Apple Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarım? Malum siteden bakıyorum da

• dün randevusuz Akasya'ya gittik arkadasın açılmayan 6'sı için. müthiş sıra vardı, halk ekmek kuyrugu gibi. sıranın çokluğu göze batmış olacak, bir görevli gelip sadece açılmayan cihaz ve ekran sorunu olanlar beklesin diğer sorunlara yardımcı olamayacağız dedi, kimse sıradan ayrılmadı. alayımız açılmayan telefon. bazılarının telefon calışıyor ekran yok, bazıları ekran çalısıyor ama sizi algılamiyor, bazıları ise bizim gibi telefon hiç açılmıyor.
    cidden gözüme battı neden bu kadar aynı sorunu yaşayan var diye, üstelik tüm modellerde.
    servis de söylenildigi kadar sorunsuz değil bence, 4saaten fazla bekledik sonunda yeni cihaz ellerinde olmadığından hafta icine kaldı.
    mağaza cok kalabalıktı, o kadar saat bekledik gözume çarpan satış çok azdı. 3-4 tane anca görmüsümdür alan hadi 10 tane diyelim. bu arada hala stok yok mevzusu hakim. satılmayan cihaza stok yok diyorlar hala çok garip geliyor bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.