Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen ne tarz bir trollsün? Yahu foruma attığın mesajların tamamı şu; "bana yurt dışından iPhone 7 256 GB geldi, ben aldım yurt dışından iPhone 7 aldım, bakın ben telefon aldım 256 gb ama jet black aldım, bende en iyisi var 256 gb jet black aldım" ben ise bu konuda elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalıştım kimse sayesinde değil kendi uğraşlarım ile kendi sarı ekranlı telefonumdan kurtulup insanlara yardımı olmaya yanlış yönlendirenlere karşı uyarmaya devam ettim ne tarz bir kafa yapısı var sende ben sana tek tavsiye vereceğim forumda troll olmayı meslek edinenlerden olma İnsan olmayı dene yeterli burası dışarda yaşadığın hayatın aynasıdır

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    tamam
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Kesin değişim olur en azından tozdan dolayı kesin olur. Bir arkadaş değişim cihazında hiç bir sorunun olmadığını yazmıştı. Umarım gönlünüze göre olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kendi kendine olmuş hocam düzelttim Bu arada size tavsiyem 50 ve 00 arasında deneyin saat olarak ben tam olarak 17:53 de randevu aldım sizde sanırım sürekli almayı deniyorsunuz belki işinize yarar. Randevuda mesela en son görünen gün çarşamba ya yarın perşembe açılacak heh açıldığı ana denk gelmek için her saatin 50 dan 05 geçeye kadar ara ara denemenizi tavsiye ederim. Sarı ekrandan değişim alamazsınız benim jet black telefonumu sarı ekrandan değiştirmediler ancak cızırtı vardı oradan yırttım :D Sizde de cızırtı var sanırım değişim alırsınız büyük ihtimal umarım gelen cihazda benim ekran gibi beyaz olur size de ve artık telefonun tadına varırsınız telefonunuzun ekranı normal olursa emin olun 7'ler için düşündüğünüz kadar olumsuz telefon imajı aklınızdan silinecek bence çok güzel cihazlar

yazmayı unuttum sarı ekranın yanında traktör sesi efektli çekim özelliği de vardı benimkinin :)
    Bir de oyle deniyim bakiyim alabilirim belki... evet kamerada toz ve video kaydinda hışırtı var ruzgar sesi gibi... ekrani senin degistirdigin kadar sari degil, ama teshirdekiler gibi beyaz da degil :) cevremde kullananlarla kiyasladigimda hepsi birbirinden farkli tonlardaydi...

Anladım hocam. O zaman o traktör sesi değişime sebep olmuş hocam çünkü sarı ekran için yapılabilecek en büyük baskıyı ben yaptım neredeyse geniuslara her argüman ile yürüdüm ama karşımda sakin sakin oturup şunu dediler 'aldığınız yerde yasal hakkınız olan iade hakkınızı kullanın o halde bu telefonun kullanımına etki edecek bir hata değil çünkü bu bir sorun değil iki farklı tedarikçi ile çalışıyor apple iki farklı ekran var iki ekranda aynı kullanımı sunuyor bir sorun yok ekranda' şeklinde konuştu robot gibi her argümanıma bu cevap geldi neyse ki sonra ki sorununuza geçelim kısmında bende de cızırtı sesi vardı o konudan değişim kararı aldım sonra iade filan beyaz ekranlı ama bu kezde kamerasında toz olan bir mat black cihazım oldu ikinci elde etki etmeyeceğini bilsem büyük ihtimal değişim yoluna da gitmezdim ama sağlık olsun artık gelen cihaz sarı olacak diye bir kaide yok sonuçta :D

@diyar_21; Sarının 50 tonu diyorsun yani :D Teşhir ürünleri kadar bembeyaz bir ekran yok bir kere bu konuda ben eminim demo yazılımı yüklü onlarda büyük ihtimalle hepsi burada gibi sitelerin sattığı demo cihazları o teşhirdekiler gibi bembeyaz olan cihazlar :D Ama çok fazla rahatsız edici de sarı olmaması gerek en azından iki telefonda açtığın iki resimde yüzü aynı göstermeli şimdi ki telefonum pc ile uçuk bir fark yok iki tane iphone 7 ile aynı hemen hemen diğerinden sonra muhteşem geldi bu telefon bana :)

• Bu ay sonu İngiltere'den getirtme durumum var ama kararsızım hala. Telefon çıkmadan kesin alcam diyordum bu sarı ekran sorunu hayattan soğuttu. 3-5 tanede değil alanların %70 inde aynı durum var. Video kaydındaki cızırtıyı çok takmıyorum videoyla işim olmadığı için ama ekran konusu kafa karıştırıcı.
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda sarı ekrana denk gelen daha azalmaya başladı konuda üretim haftası ile alakası olmadığını biliyorum ancak o ilk talebin patladığı yetiştirmeye çalıştıkları dönemde iki üretici ile çalışıp artık yavaş yavaş doygunluğun ve talep durumunun oturduğu bu dönemlerde tek ekran üreticisine düşmüş olma ihtimalleri var tabi tamamen tahmin bu bir teori ancak mümkün gibi geliyor bana mesela mart nisan ayı gibi alınan 7'lerde hiç sarı ekran olmayabileceğini düşünüyorum ben. Bence cihazı alın 2017 yılı ile birlikte telefon fiyatları ne durumda olacak bilinmez sarı ekranlı çıkmama ihtimali de var cihazınızın.
  • bugün teknosadan ip7 plus aldık .içerisinden kulaklık çıkmadı. boş kağıt çıktı.
    mağaza görevlisi kutuyu açmasa kulaklıksız kalacaktık.
    başka telefondan çıkarıp verdiler.sorun çözüldü. :)
  • Arkadaşlar Mekke'den alınan iPhone 7'nin burada garantili olur mu ?

Türkiye'de rahatça kullanabilir miyim ?
  • İphone 7im,2günde 2 kere anlık dondu.Donma dediğim örneğin whatsappdayım orta tuşa basıyorum işlemiyor,kilit tuşuna basıylrum işlemiyor.Sonra hard reset attım kendine geldi.Bu sorunu yaşayan varmı ?

• MA11 kullanıcısına yanıt
    Mekke'den de alsan, Japonya'dan da alsan burada sorunsuz kullanirsin. Kullanimda hicbir sorun olmaz. Mesele sadece garantiyle ilgili. Bir yillik uluslararasi garantinin Turkiye'de gecerli olmasi icin Mekke'den resmi ithalat cihazi alman gerek. Gidip de kucuk telefonculardan paralel ithalat ABD cihazi alirsan ve cihaz A16XX ise Turkiye'de garanti gecerli olmaz. Resmi ithalat Arap cihazlarinda da Facetime yasagi problemi var.

Birkac sayfa geride ayni soruyu soran bir arkadas vardi. Ona verdigimiz yanitlari okursan aydinlanirsin.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122148288

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122153168

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 7 Plus 128 Gb almayı düşünüyorum ama şuan mat siyah rengi hiçbiryerde yok. Vatan,teknosa,mediamarkt ve operatörlerin elinde mat siyah rengi bulamadım. Apple a sordum şuan siparis verseniz ocak ayı ortasına kadar gelmiş olur daha geç olmaz diyor. 45 gün var nerdeyse yani. Sizce ne yapmalıyım bekleyip vatan dan mı alsam yoksa onlinestore dan mı alsam havale ile ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

İphone 7im,2günde 2 kere anlık dondu.Donma dediğim örneğin whatsappdayım orta tuşa basıyorum işlemiyor,kilit tuşuna basıylrum işlemiyor.Sonra hard reset attım kendine geldi.Bu sorunu yaşayan varmı ?

Evet bendede oldu. Hard reseti bile zor attım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    İphone 6 ımı özledim vallaApple nasıl böyle bir telefon çıkarmış anlamadım.Gerçekten apple kalitesine yakışmıyor

• quote:

İphone 6 ımı özledim vallaApple nasıl böyle bir telefon çıkarmış anlamadım.Gerçekten apple kalitesine yakışmıyor

İos sürümünden dolayıdır hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    DFU mod ile şu sürümü indirip itunesten shift+geri yükle kombinasyonunu kullanarak yazılımı atın hocam farkı hissedeceksiniz emin olun, Onun dışında kalan kısımlar sorunlar vs... ios sürümü ile yeni modelin arasında ki oturmamışlık farkından oluşuyor ios 10 sürümüne güncelleme geldikçe çok daha stabil daha iyi bir kullanım deneyimi olacaktır hep böyle oldu bu zamana kadar. O whatsappta yaşadığınız donma sorununun benzerini dfu mod ile kurmadan önce messenger'da yaşamıştım ben dfu moddan sonra daha hiç bir uygulamada kamera dahil donma takılma vs gibi bir sorun yaşamadım yağ gibi akıyor şu an bir kaç uygulamanın optimizasyon sorunu var ios 10 nedeniyle.

http://appldnld.apple.com/ios10.1/031-86306-20161024-EAE6CD24-9550-11E6-8F8D-9D6680A31755/iPhone_7_10.1_14B72c_Restore.ipsw

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

İphone 7im,2günde 2 kere anlık dondu.Donma dediğim örneğin whatsappdayım orta tuşa basıyorum işlemiyor,kilit tuşuna basıylrum işlemiyor.Sonra hard reset attım kendine geldi.Bu sorunu yaşayan varmı ?

Evet bendede oldu. Hard reseti bile zor attım.

Hard reset bile atamadım, dondu kaldı. Kendi kendine çözülmesini bekledim. 2-3 dk içinde kendisine geldi.

• 
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.