Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.510
Cevap
1.503
Favori
2.880.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali222

1 yil sonra digital radyoya gecilicek. Arabada mevcut radyolari kullanamiyacagiz. Sitede uygun cozumler bulabilir miyiz? Fikri olan?
    Bu arada son 2 ay icindeki 6-7 siparisimden sadece biri geldi. Sinir bozucu

DAB muhabbetinden iyi geçirecekler millete. Geçen haberi okudum 2017 den sonraya kalmış,yerli firmalar yatırım yapmışlar (kaldırmışlar) bekliyorlarmış. Radyo birşey kalmadı zaten 1-2 radyocu var sabah birini aksam iş çıkışına da oburu denk geliyor (bestFm). Müzik dinleyim desen 1 sarki 10 dk reklam. Onun için o DAB muhabbeti pek sarmayacak piyasayı bence. Zira uyumlu radyolar pahalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagriklm06

Satıcının kargoya verme süresi süre bitmeden verir 60 günlük kargo süresi başlar. Ürün gelene kadar herhangi bir işlem yapmana gerek yok.

Eyvallh kardeşim...
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    orda yazan satıcının kargoyu vermek için süresi, o süre sonunda kargoyu veremezse siparişi iptal edebilirsiniz
  • 11.11de verdiğim siparişlerin ikiside ptt'ye giriş yaptı, biraz uzun sürdü ama gümrükte yoğunluktandır diye düşünüyorum, kargo bekleyen arkadaşlar sabırlı olsunlar, nasip işi yurtdışı kargoları, haftasında elime geçen de oldu 2 ay beklediğim de
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Dijital radyo almak için henüz çok erken. Dünya da bilr dijital radyo teknolojisi kullanılmıyor henüz. 2017 de norveç de başlayacak sadece. Türkiyede daha 3 seneyi bulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Dijital radyo almak için henüz çok erken. Dünya da bilr dijital radyo teknolojisi kullanılmıyor henüz. 2017 de norveç de başlayacak sadece. Türkiyede daha 3 seneyi bulur.

Bu yil gececeklerdi guya. Rtuk de Feto temizligi nedeniyle eleman kalmadigindan 2017 ye ertelemisler. Ne aceleleri var anlamadim.

• Arkadaşlar 11.11 de iki ürün aldım satıcı onay vermeden iptal etmiştim yarım saat içinde. İade hala yok. Siteden müşteri temsilcisine bağlandım iade edildi. Kartınızda gözükmesi ayın 1 ini bulur diyordu. Bugün ayın 1 i yalnız iade hala gözükmüyor. Başına gelen varmı iade alan ?
  • aliexpress de sorun mu var.

he.aliexpress ibraniceye çeviriyor sayfa sürekli
  • Birden fazla ürünü farklı günlere bölerek sipariş etmek, yani birden fazla sipariş yaratmak sorun yaratmaz mı? Bir de ben şarj edilebilir pil sipariş vereceğim, gümrükten geçer mi?
  • _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    11.11'de bende de sürekli öyle olmuştu sonra düzeldi
  • schukru89 S kullanıcısına yanıt
    Genelde xenon içinde aynı şey söylenir,
    Yağmur performansı için,
    6000k üzerine çıkılmadıkça sorun olmaz,
    Bu setten çok memnun kaldım ,ürünün yorumlarına bakın, bir tane şikayet yok.
    Kimse bundan bahsetmemiş.
    Yinede siz bilirsiniz.

• 11.11 de 1 sente aldığım kabloyu sen elime çabucak ulaştır, özene bözene aldığım takipli, fiyatı yüksek ürünleri elime ulaştırma. Yolunu gözledigim ürünlerim gelmiyor, 1 sentlik uyduruk kablo elime ulaşıyor kafayı yiyicem

• 11.11.2016 da siparişimi iptal ettim fakat para iadesi hala yatmadı aliexpress müşteri hizmetleriyle konuştum onlar ayın 17 sinde iade yaptık diyor 10 iş gününde para hesabınıza geçer dediler.Daha öncede sipariş iptal ettim fakat para iadesi hiç bu kadar uzun sürmemişti.Bu kadar uzun süren oldumu acaba yoksa başka bir sorun mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: G0tham

11.11.2016 da siparişimi iptal ettim fakat para iadesi hala yatmadı aliexpress müşteri hizmetleriyle konuştum onlar ayın 17 sinde iade yaptık diyor 10 iş gününde para hesabınıza geçer dediler.Daha öncede sipariş iptal ettim fakat para iadesi hiç bu kadar uzun sürmemişti.Bu kadar uzun süren oldumu acaba yoksa başka bir sorun mu var?

Banada kısa sürede hesabınıza yatar demişlerdi hocam, ama yaklaşık 1 ay sonra yattı.

• oyildiz86 O kullanıcısına yanıt
    siparişleri farklı günlere bölme hiç bir sorun yaratmaz aksine fayda sağlar puan artarak

ben 18650 şarj edilebilir pil almıştım sorunsuz geldi.yalnız dikkat edin benim gözlerim panasonic dışında hepsi çakma.
    gelip gelmediğini anlamak için türk yorumlarını okuyun.
  • Xiaomi online store dan aldığım mi band 2 geldi.Aliepxress kargo takibinde Türkiye ye ulaştı gözükenlerin ürünleri İstanbul da bekliyor.

• quote:

11.11.2016 da siparişimi iptal ettim fakat para iadesi hala yatmadı aliexpress müşteri hizmetleriyle konuştum onlar ayın 17 sinde iade yaptık diyor 10 iş gününde para hesabınıza geçer dediler.Daha öncede sipariş iptal ettim fakat para iadesi hiç bu kadar uzun sürmemişti.Bu kadar uzun süren oldumu acaba yoksa başka bir sorun mu var?

Onun banka ile alakası var. Bankanız iş bankası ise 2 iş gününde geri yatan para kartta görünüyor. Yapı kredi'de de forumda yazılanlara göre 10-15 gün sürüyormuş. Halkbank'da 1 aydan fazla bekleyenler vardı. Aliexpress anında iade yapıyor ama bankanın bunu yansıtması bankaya göre değişiyor.

Türkiye içinde aynı durum geçerli. Hepsiburada.com bir güzellik yaparak kendi sayfasında bankaların Türkiye içi resmi iade sürelerini paylaşmış.

Kaynağı :http://www.hepsiburada.com/Liste/MyPage/FAQDetail.aspx?id=20

Örneğin İş Bankası 1 günken Alternatifbank, Denizbank, ING Bank, Şekerbank, TEB, Tekstil Bank ve Türkiye Finans parayı 8. günde kredi kartına yansıtıyormuş. Aynı Türkiye'de olduğu gibi yurt dışı alışverişlerinin iade süresi de banka politikasına göre değişiyor.

• Yapıkredi kart demek o yüzden geç iade oluyor.Enpara da 1 hafta da yatmıştı.

Teşekkürler
  • quote:

Yapıkredi kart demek o yüzden geç iade oluyor.Enpara da 1 hafta da yatmıştı.

Teşekkürler

Rica ederim hocam. Bu iade süreci tamamen bankanın iade politikası ile alakalı kısaca master card ve visa ile yaptıkları anlaşmalar ile alakalı. Bu iade işlerinde İş Bankasının üstüne banka görmedim sırf bu sebeple kredi kartlarını kullanıyorum. Yurtiçi olsun yurtdışı olsun iade olduğunda hemen yansıtıyorlar ve usulsüz bir işlem yapıldığında çok kısa sürede çözüyorlar. Sanal kartımdan haberim olmadan 15 dolar çekim yapmışlardı onun iadesi de 4 gün gibi rekor bir sürede yapılmıştı.

Yapı kredi forumda yazılanlara göre bu iade işlemlerinde biraz sıkıntılı. Ben hiç kartlarını kullanmadım sadece forumda yazılanlara göre yorumluyorum. Aliexpress 17'sinde yatırdıysa iş günlerini hesaba kattığımız için en geç 7-8 aralık gibi kartınıza yansıtılması gerekiyor. Şu aşamada beklemekten başka çareniz bulunmuyor.

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.