Şimdi Ara

Vatan'da xigmatek işlemci soğutucularında güzel fiyatlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
4
Favori
4.441
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD'nin wraith soğutucusu var. 212 evo ile 1 derece falan fark var aralarında.

Hatta stok soğutucuların toplu incelemesini ekleyeyim.http://www.anandtech.com/show/10500/stock-cooler-roundup-intel-amd-vs-evo-212

Vatan'da xigmatek işlemci soğutucularında güzel fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-589F5DCF4 -- 18 Eylül 2016; 22:50:52 >

• Bahsedilen soğutucu AMD Wraith (125W) olan model 9cm lik fan var üstünde..AMD FX-8370 AMD A10-7890K stok soğutucu..

Phanom II işlemcilerde bu fan yok mesela..

Hm birde evo kaç rpm de kaç dBA ses seviyesinde AMD Wraith (125W) kaç rpm de kaç dBA ses çıkarmış??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar.XIGMATEK RED SCORPION'u almak istiyorum.Amd phenom x4 955 işlemcim var.Uyum sorunu yaşarmıyım?Achilles veya diğer 99 liralığı al dermisiniz red scorpionun yerine?
  • beyler red scorpion fx6300 ile uyumlu mudur ya ?
    ayrıca red scorpion 2 den farkı nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5EED104EE -- 19 Eylül 2016; 0:44:33 >
  • 1151 uyumlu tavsiyesi olan?

• XIGMATEK RED SCORPION S1283 R sipariş geçtim kargolanmış. satıştan kalkıp XIGMATEK RED SCORPION II görünüyor daha önce II modeli var mıydı ben mi görmedim ?
  • Vardı.Güncel soketleri destekliyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

Vardı.Güncel soketleri destekliyordu.

XIGMATEK RED SCORPION S1283 R güncelleri destekliyor mu bilginiz varmı revive versiyonmuş ama
  • Sadece bunları destekliyor.
    Ama fm2+ ya takanda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel fırsat amd phenom x4 955 be am3 işlemcim için bi red scorpion kaptım. Stok fan artık aglıyordu resmen iyi oldu ses azaldı

• montajı sağlam yaptınızmı işlemci tam soğutulmazsa fan devir arttırıyor. öyle gibi geldi bana
  • değerler aynı ise ve sağlam takıldıysa farklı bir fan ile deneyin örneğin egzos fanını takıp deneyin
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    soğutucunun fanına doğru hava üfleyen başka fan var mı ? varsa onlar çarpışıyordur belki.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    medjaii kullanıcısına yanıt
    Corsair 200r kullanıyorum ön kısmında kendi fanı var cpu ya doğru üflüyor o sanırsam.Ondan olabilir mi ki

@medjaii
    Şu en son fanı oturttuktan sonra taktığımız vidaları ters takmak sorun oluşturur mu?mesela geniş kısmı plakaya dar ince ucu havaya gelcek şekilde takmıştım.Yani şurdaki;
    Dar kısım havaya bakıyo geniş kısım aşağı montaj demirine bakıyor bende.Videodaki adamda tam tersi 8:20 de görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=T-1vIoPP1Yw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 25 Eylül 2016; 1:18:15 >

• sanmıyorum fakat gevşemiş olabilirler ben monte ettikten sonra ertesi gün 2. fanı takmak için açtğımda vidaların gevşemiş olduğunu gördüm. sanırım fan titreşiminden gevşiyorlar oda ses yapabilir
  • medjaii kullanıcısına yanıt
    O zaman sürekli kasayı açacaz El yordamı ile mi sıktınız pense ile filan mı ben elle yaptımda.
  • alet kullanmadım. ama sağlam sıktım bir daha gevşemedi kaç gündür
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Basit bi denemesi var, kasa fanının bağlantısını çıkart dene bi. Ama vida da olabilir. Neticede elemanların bi bildiği var ki vidayı o şekilde yapmışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Birde öyle deneyim hocam

• Montaj da sıkıntı yaşayanlar arkadaşlar için kendi sistemimden fotoğrafları ekliyorum arkadaşlar.. Soket am3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukumdar22 -- 25 Eylül 2016; 12:03:22 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.