Şimdi Ara

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.385
Cevap
11
Favori
28.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2016)
Giriş
  • Daha öncede yazmıştım. EDG eski gücünde değil. Bunu msi turnuvalarında gördük. Yarı final oynarlarsa benim için sürpriz olur.

İntz takımının edg yi yenmesi beni hiç şaşırtmadı açıkçası.

G2 takımı CLG karşısında tam anlamıyla ezildi. Üst koridoru gerçekten kötü.

forgiven hem uzakdoğu hemde batı sunucularında tekli dercelide muhteşem işler yapıyordu. Bakalım şampiyonada ne yapacak en merak ettiğim oyuncu.
  • bugün akşam olsun istiyorum iş dolayısı ile maçları izleyemedim. en azından özetlerine bakayım yorumları gördükçe akşam olmuyor :)
  • Diyorlardı niye G2 yu 3.sıraya koydun, çünkü 4.sırada wildcardı takımı var olmasa oraya koyucaz, hiç şaşırtmadı g2-8 , #EUWildcarda , tsm rng'nin ayarında hiçbir zaman olmadı sonucu tahmin edip izlemedim,ahq beklediğimiz kadar sağlam, pickemlerde edg toplarsa güzel gidiyor,sanki clg vs sup maçının tekrarı gibi geldi saygı duymamak oyun kaybettirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 30 Eylül 2016; 19:32:25 >
  • RNG açık ara favorim .
    Flash Wolves ekibinden bir süpriz bekliyorum desteklediğim 2. takım.
    INTZ resmen ters köşe yaptı herkesi ve açık çek gibi adamlar :D
    Gözler Fnatic ve Immortal si arıyor .
    MVP = Revolta ^^
  • Roxa ayar oldum oyun içindr salak salak gülmeler falan Tsm :D asyalılar yenilmez bunu jabul edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Mata ve Uzi TSM'i ağırlamış resmen.
    Bjergsen'in dikkatsizliği üstündeymiş bayağı.
    Ayrıca pick ekranında rastgele seçim yapmış gibiler.
    RGN hakketmiş.

EDG desen Meiko öldürdü beni.
    Q lar tutsa da tutmasa da çok kötüydü.
    Deft de bir sapıtmış.
    INTZ Braum'u(İsmi ne bilmiyorum.)
    Harika oynamış.Neredeyse tüm ultileri kapısına çarptırmış.
    Gnar ve Lee Sin taşımışlar.
    Kısacası EDG'ye noldu ya?

Çin takımları geçen sene çöptü. Bu sene de mi aynı?
  • Lul tr goldları takimlara çöp diyor kda bakarak oyunculugu derecelendirenler gibi 1 maça bakarak aha demedimmi çöp diye diyor xDD

• Skt'nin maçları TR saati ile kaçta?

• hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    http://www.lolespor.com/schedule/2016-09-26

saat: 02:00: skt vs c9
  • Bugün Samsung Tsmi yenerse Tsmin çıkma şansı falan kalmaz söyleyim. Bu moral bozukluğu ile Splyce karşısında bile zorlanırlar.
  • kod yok mu kod

• Bugün ki ilk 3 maçı merakla bekliyorum . Riot ilk 20 listesinde yer vermeyerek Maple'a büyük haksızlık etti inşallah bugünden başlayarak utandıracak .
  • vi cosplay.
  • leesin nerf plz.
  • jensen aşırı stresli çok baskı var çocuğun üzerinde zaten sevmiyor kimse.... çok feedlemez umarım.
  • skt ye karşı cassio almak güzel kafa
  • İyi başladık. Bengi'nin performansını da beğendim.
  • Güzel ezildik, Meteos da yine çok boş oynadı. Şunu ne zaman herhangi bir yerden söylesem millet Meteos'un KDA'larını atıyor. Atacak olan varsa açsın vodu izlesin Meteos'un yaptığı "muhteşem" jungler baskısını görsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nauihS -- 1 Ekim 2016; 3:13:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Güzel ezildik, Meteos da yine çok boş oynadı. Şunu ne zaman herhangi bir yerden söylesem millet Meteos'un KDA'larını atıyor. Atacak olan varsa açsın vodu izlesin Meteos'un yaptığı "muhteşem" jungler baskısını görsün.

meteos mid ile çok meşguldü jenseni bıraksaydı daha da çok feedleyecekti. Ayrıca vi cosplayi yapan caster'ın söylediğine göre şampiyonlara ilk Q sunu dakika 19 da atmış lee k izaten 20 den sonra zıplayabilen ve tekme atabilen yürüyen warda dönüşüyor yani oyuna katkısı 0 dı lee' nin. faker mid'de bariz ezdi jenseni hiç tedettüt etmeden oynadı. Jensen feedlemeseydi meteos baskıyı biraz daha arttırabilirdi haritada. muhtemelen ağlamıştır kız gibi mid gidiyo faker akıyo diye.
  • B grubu tahminleri iyi gidiyor FW u 4.sıraya falan koyanlar vardı acaba onlar hiç MSI falan izlemedi mi onu merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.