Şimdi Ara

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.386
Cevap
11
Favori
28.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2016)
Giriş
  • ezdiler la bildiğin
  • GG easy
  • Blank lowu olmayınca rahat kazandılar gg wp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Early de poppy tokatlayan jaycein hazin sonu

• Smebe yazik oldu peanut ve midlane asiri zayif.
    Faker no life training yapiyo sanırım.

• Faker cidden inanılmaz bir yetenek

• quote:

Orijinalden alıntı: Fireware

pray dünyanın en iyi adc'si olduğunu kanıtladı...

Ashe harici sux. bang daha işlevsel.
  • Faker varken diger takımlar cekiniyor her türlü bu korku yetiyor onlara Adam lol tarihinin Michael Jordanı resmen keşke hiç reflekslerini kaybetmese + meta suikastçi metası olsaydı wow dusunemıyorum. bu adam varken mental olarak karşı rakip geride baslıyor nasıl olsa koridoru fakera kaybedicem ya bi hareketle down olursam ne olur modunda oynuyorlar.

KUROO korkudan kaç defa geride oynadı viktorla felan neyse faker varken göz zevkelerine nice senelere devam
  • Adam akıllı sponsoru olmadan hatta sponsoru geçtim adam gibi bir gaming house'ı bile olmadan ROX son 2 yıldır harika işler yapıyor . ROX hiç bir zaman try hard bir görüntü sergilemedi belki de tek eksik yönleri o . GG Wp eğlenceliydi
  • Faker resmen god abicim.Orianna ile kacislari efsane ötesi birşeydi.Ben hala prayin en iyi carrier olduğunu düşünmüyorum,o ashe ultisi best ultiler arasına girer ama

• İlk maçı izledim. Yatarak mobil izliyordum. Gözümü açtığımda 4. maçta SKT öndeydi. 5'e uzadı galiba sonra tekrar uyumuşum.
    Kaçıncı maçlar izlemeye değer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

İlk maçı izledim. Yatarak mobil izliyordum. Gözümü açtığımda 4. maçta SKT öndeydi. 5'e uzadı galiba sonra tekrar uyumuşum.
    Kaçıncı maçlar izlemeye değer?

2 ve 3. maçta Gorilla Mf oynadı, başka bir şey demeye gerek yok herhalde.
  • LOKOMOTİF BARIŞ mıydı neydi skinleri alcak galiba , Riot'un yerinde olsam SKT'yi 2 sene turnuvadan men ederim hiç zevk bırakmıyorlar.
  • Son 2 oyunda rox picklerden kaybetti biraz da bence. 4. Oyunda nidalee vermeleri ve 5. Oyunda elise+jayce aldilar.

Faker cidden harika kaciyor. Son 2 oyunda gorilla mal gibi oynadi. Peanut son oyunda leeyi iyi tokatladi baslarda.

Mf support cok iyiydi.

Pray son oyunda melee oynadi jhini resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 22 Ekim 2016; 11:53:40 >
  • Skt yenmiş vay be baya şaşırtıcı

Hiç düşünmüyorlar mı bu insanlar izlerken zevk alıyor mu diye ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 22 Ekim 2016; 12:02:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Faker varken diger takımlar cekiniyor her türlü bu korku yetiyor onlara Adam lol tarihinin Michael Jordanı resmen keşke hiç reflekslerini kaybetmese + meta suikastçi metası olsaydı wow dusunemıyorum. bu adam varken mental olarak karşı rakip geride baslıyor nasıl olsa koridoru fakera kaybedicem ya bi hareketle down olursam ne olur modunda oynuyorlar.

KUROO korkudan kaç defa geride oynadı viktorla felan neyse faker varken göz zevkelerine nice senelere devam

Faker gerçekten LoL tarihinin en yetenekli ismi.Inanılmaz bir insan.O olduğu surece SKT kaybetmez.

• Faker ne yaptı ki? Ben Bang ve Bengi'nin performansından başka bir şey görmedim. Taşıyanlarda onlar zaten Faker taşımaktan çok sırtını onlara yaslamış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

Faker ne yaptı ki? Ben Bang ve Bengi'nin performansından başka bir şey görmedim. Taşıyanlarda onlar zaten Faker taşımaktan çok sırtını onlara yaslamış gibi.

Faker oyuna dün şeriat getirdi resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

Faker ne yaptı ki? Ben Bang ve Bengi'nin performansından başka bir şey görmedim. Taşıyanlarda onlar zaten Faker taşımaktan çok sırtını onlara yaslamış gibi.

Faker balon. Her maç feedledi. Kuro her maç cs olarak fark attı. Ayrıca Faker'a koridoru dar etti. Faker aynı zamanda çok kötü Orianna ultileri attı. ROX oyuncuları yürüyerek kaçtılar hep. SKT'de çöp zaten. Maçları Riot sayesinde kazanıyorlar. ROX seriyi kazanmasın diye son 2 maç Riot ROX oyuncularının klavye ve mouselarına el koydu. Yani Bengi ve Bang'in performansı seni yanıltmasın. Onlar da kötü oyuncular.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.