Şimdi Ara

Tüm parami griezmanna harcadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar transfer bütçesi bana 16 milyon koydu bilbao yönetimi hiç kimseyi alamazdim bu parayla sonra geldi psg laportenin 31 milyonluk serbest kalma bedelini verdi world class stoper gitti ben de bu parayla ağlaya ağlaya griezmanni aldım

8 milyonum kaldı ve elimde birtek iyi stoper san Jose var yanında xabi etxeita var arada aurtenetxe oynatiyoryum

Sorum şu 8 milyona stoper bulamam iyi anca etxeita seviyesinde bulurum amorebieta var ama o adam uzak dursun eski kariyerinde her maç 6.4 falan oynuyordu

Soruyu artık soruyorum etxeita seviyesinde stoper alayım mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• griezman ı alarak çok iyi hamle yapmışsın hocam. ben lyon a bir türlü alamadım. fransız olmasına rağmen gelmedi. daha iyi maaş teklif ettim yine gelmedi. transfer hedefimdi ama olmadı :(

etxeita ya baktım şimdi güzel stoper. yani stoper özelliklerinin hepsi var kendisinde. ama san jose ile birlikte yavaş kalır. bende bi anlayış var hiç değişmedi. 2 stoperden birisi mutlaka hızlı olmalı :D 8m e alman zor ama umtiti yi önerebilirim. olmadı zaten bu üç isim stoperin için ideal bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

griezman ı alarak çok iyi hamle yapmışsın hocam. ben lyon a bir türlü alamadım. fransız olmasına rağmen gelmedi. daha iyi maaş teklif ettim yine gelmedi. transfer hedefimdi ama olmadı :(

etxeita ya baktım şimdi güzel stoper. yani stoper özelliklerinin hepsi var kendisinde. ama san jose ile birlikte yavaş kalır. bende bi anlayış var hiç değişmedi. 2 stoperden birisi mutlaka hızlı olmalı :D 8m e alman zor ama umtiti yi önerebilirim. olmadı zaten bu üç isim stoperin için ideal bence

Hocam bilbaoda sadece bask bölgesi oyuncuları alabiliyorum o yüzden umtitiyi alamam
    Eski kariyerimde inigo Martinez i almıştım ama p zaman bile 25 falan vermiştim
    Griezmann da alabileceğim en iyi kanat oyuncusuydu
    34 e anlasmistim sezon açılınca 38 e almak zorunda kaldım 5 milyon istedi 4e düşürdüm
    Napacaz artık bu sezon böyle devam edecez
    Diğer sezon inigo Martinez,josebe zaldua ve llorenteyi almayi planliyorum

• o ne oyle oyuncu zor bulursun o zaman

• quote:

o ne oyle oyuncu zor bulursun o zaman

Hocam öyle ama bu ath bilaboyu daha zevkli yapıyor :D Su anda forvet kuraklıgı var bende,oyunun başında guilleromyu kiralık gönderdim 19 maçta 10 gol falan attı o yedek şu anda,inadı Williams ı kiralık gönderdim gs kariyerimde forvetim 19 bitiricilik var
    Aduriz ile altypaidan cikartdigim Asier villalibreyi oynatiyorum,villalibre önceki sezon pozisyona bile giremiyordu şimdi Chelsea Tottenham maçlarından bile 4-5 pozisyona girdi,aduriz böyle giremiyor pivot.Tek sorunu asierin bitiricilik

• pozisyona giremiyorsa önsezi ve topsuz alan ozellikleri iyi degil sanirim onlari gelistircek bireysel antrenman uygula

• quote:

pozisyona giremiyorsa önsezi ve topsuz alan ozellikleri iyi degil sanirim onlari gelistircek bireysel antrenman uygula

Hocam adam zaten 34 yaşında :D sezon sonu şampiyon olursam 50 milyon transfer bütçesi verecekler,o parayla llorenteyi alıp adurizi satarım,mecburen duruyor

Yalnız benim hücum hattı çok güzel oldu

Muniain xabi prieto (unai lopez) Griezmann

Villalibre

2 sene sonra falan unai lipez ve Villalibre 4 yıldız olacaklar fena olacak xabi prieto dışında bu hücum hattı beni bi 5-6 sene idare eder.Kalecim de genç san Jose de genç herkes genç :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.