Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
0
Favori
20.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katil pep 4attı fanı olduğunuz morinyo 100miluonluk adamıyla uel de kaybetti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Adamlar magaradan cıkmıs :D bayern donemınde magaraya ıyı saklanmıslar. Bu arada zayıf manuyu yenınce cl kupası almıyorsunuz sakin :)

birden zayıf oldu manu :(

Senın cok guclu manU nu herkes tokatlıyor :((

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

Adamlar magaradan cıkmıs :D bayern donemınde magaraya ıyı saklanmıslar. Bu arada zayıf manuyu yenınce cl kupası almıyorsunuz sakin :)

birden zayıf oldu manu :(

Senın cok guclu manU nu herkes tokatlıyor :((

belki oyuncular morinyoya ihanet etmiştir. ya da morinyo hakemleri beğenmemiştir :(
  • Bayern'den ayrılmasına sevinenlerdenim. Man.City'de istediği kadar kalabilir.
  • Ekle egoist boş herif

• Tatilden döndüm arkadaşlar manu maç günü yoktum o yüzden ilgilenemedim.

BU ARADA BİZ PEP DÜŞMANIYIZ MOURİNHO İLE NEDEN KIYASLIYORSUNUZ BURADA MOU DAHA MI İYİ YAZIYOR??

Gördük ManU'nun halini. Evet siz bu takımı yenince deliler gibi sevindiniz...

BURASI PEP DÜŞMANLARI KONUSU MOU 'DAN BİZENE! yok mou ya ders vermiş vs cocuk musunuz la? Burası pep konusu ManU'yu dahil etmeyin.

Pep çöptür çöp kalacak.Bayern gibi bir takımı rezil rüsva etti harcanan oyuncuları hiç saymıyorum bile.

• Terim'in kel ve İspanyol versiyonu.
  • biliyorsunuz kendisi bayern munih her sene cl yi alırken buna engel oldu, ama simdi ancelotti hojam atletico ya gününü göstererek bayerni şanlı günlerine döndürdü. bayern pep den önce durdurulamaz her sene sampiyonlar ligi sampiyonu olan bir takımdı.

• bayern pepten once 4 senede 3 kez final oynayip birini kazanmisti. pep ile 3 senede 3 kez 3 ispanyol takimina yari finalde tokatlandi. ikisinde denk takimlara farkli yenilerek, birinde de kendinden zayif rakibe karsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Terim'in kel ve İspanyol versiyonu.

Burda spikerin yaptığı resmen adamı taciz etmek.Önce adama öyle böyle demişsiniz diyor, sonra da konuşmayı dinlemiyor.

Bu konuda fatih terimle kıyaslanması bile komik olmuş."Soru soruyorsun, ben de açıklama yapıyorum.Bu yüzden konuşurken bana bak ki anlayabilesin" diyor ve gülümsüyor.Emir vermiyor farkındaysanız.

Tabi ki nefret edebilirsiniz, kimse kimseyi sevmek zorunda değil.Ancak karşılaştırma yaparken kimi kriter olarak görüyorsunuz günümüz teknik adamlarından onu merak ediyorum?

Şuan mesela kim gelip de Bayern'i gözü kapalı bir şekilde şampiyonlar şampiyonu yapabilir? Simeone mi? hiç sanmıyorum.Atletico da büyük işler başarıyor ancak kadro-td uyumu diye bir şey var.
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    4 yılda 3 kez final oynamak sanki cok matah biseymis gibi.

biz de 3 senede 2 kupa kazandık, takım ucuyordu sanki.

• pep kanseri başladı. tottenham 2-0 önde.
  • poşet hocam pep in kelini tokatlayan ilk kişi oldu
  • Tottenham koy takımı heralde ona kaybetmek futbol katilliği olduğuna gore

• 1- Messi
    2- Guardiola

Ölüp gidene kadar bana rahat yok, yaz üyeliğe beni de. Itici ve iğrenç iki kişilik. Bunların devamında Busquets,Alves diye sıralanıp gider. Barcelona hateri olmak değil mesela Suarezi seviyorum ya da eski dönem barça hayranı olmayan var mi? Kişilikleri bozuk elemanlar bunlar, son açıklamalarla Xavi ve Enrique'de zorluyor listeyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

1- Messi
    2- Guardiola

Ölüp gidene kadar bana rahat yok, yaz üyeliğe beni de. Itici ve iğrenç iki kişilik. Bunların devamında Busquets,Alves diye sıralanıp gider. Barcelona hateri olmak değil mesela Suarezi seviyorum ya da eski dönem barça hayranı olmayan var mi? Kişilikleri bozuk elemanlar bunlar, son açıklamalarla Xavi ve Enrique'de zorluyor listeyi.

O sondaki de baglac hocam ayrı yazılır.

Mesai ve Guardiola hakkında katılıyorum.

+Alba da o listeye girer.

• Konu uplanmışken hatırlatalım;

Ben ve benim gibi düşünenler Pep Guardiola'nın oyunuyla, taktiğiyle gram alakamız yok. Sadece adamı sevmiyoruz. İsterse alınabilecek tüm kupaları 1 sezonda alsın.

Bu arada Pep sevmiyoruz diye Mou hayranı da değiliz. Bi ara yoktum konu Mou vs Pep'e dönmüş. Şahsen Mou'yu daha da sevmiyorum.
  • quote:

Konu uplanmışken hatırlatalım;

Ben ve benim gibi düşünenler Pep Guardiola'nın oyunuyla, taktiğiyle gram alakamız yok. Sadece adamı sevmiyoruz. İsterse alınabilecek tüm kupaları 1 sezonda alsın.

Bu arada Pep sevmiyoruz diye Mou hayranı da değiliz. Bi ara yoktum konu Mou vs Pep'e dönmüş. Şahsen Mou'yu daha da sevmiyorum.

Mou hayrani degilizi genellemeyeydin iyiydi

• Benim gibi düşünenler diye yazdım özellikle. Ötekileri beni ilgilendirmez. Adam isterse Mou sevdasından dolayı pep'den nefret etsin ister Heynkess sevdasından dolayı nefret etsin ben kişiliğinden nefret ediyorum. Her ne olursa olsun sevmeyenlerin buluştuğu grup.
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    kardeş daha ilk mesajda adamın oynattığı futbola laf edip messi xavi iniestaya borcluyum diyerek aklınca dalga geciyorsun.

bu mu futboluna bir sey diyemeyip karakterine laf etmek.sen bu adamin karakterini nerden bileceksin hem.

adım gibi eminim bu sene adam epl de basarisiz olsa bu konuda yazacaklarini ve senin gibi adamin basarisizliginda yazacak olanlari.

zaten bu konuyu acma amacin da bu sene basarisiz olacagini dusunmendi.

simdi pep hocam basarisiz olmayinca karakterini sevmiyor oldun öyle mi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.