Şimdi Ara

Migrosta Logitech Ürünleri %30 İndirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
1.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yer capitol migros genelmi bilmiyorum ihtiyaci olan gidip alabilir. F710 bitmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G300s uyguna geliyor. f710 n11 de kupon cek vs 3-5 tl daha uyguna gelebilir gibi b

• g300s 70 lira uygun mu? daha geçen ay 50 liraya carrefour dan aldım
  • Normal fiyatlarına inmiş internette azıcık arasanız bu fiyatlara bulunabiliyor

• Arkadaşlar kafabantlı kulaklığa ihtiyacım var logitechin bu kulaklığı nasıl acaba? LOGITECH STEREO HEADSET H150 fiyat olarak migrosta 49 TL ye falan geliyor fiyat performans olarak nasıl? Teşekkür ederim.

• Hocam bu kulaklıgın bi alt modelini almıştım ben çöp çıkmıştı yani 1 aya perti çıktı kulaklıgın söyleyim dedim :)

• GateFLY kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yıldır bunu kullanıyorum hala ilk günki hiçbir sıkıntı yok on numara

• AsiRuhi A kullanıcısına yanıt
    hocam kaç M di migros. bizim burada en fazla 3m var, biraz uzak. yakında 1m olan var acaba bu ürünler 1m migroslar da var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Hocam bir yıldır bunu kullanıyorum hala ilk günki hiçbir sıkıntı yok on numara

Cevabınız için teşekkür ederim. Gidip alayım o zaman.

Hocam hic tavsiye etmem 2 haftada perte cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: GateFLY

Arkadaşlar kafabantlı kulaklığa ihtiyacım var logitechin bu kulaklığı nasıl acaba? LOGITECH STEREO HEADSET H150 fiyat olarak migrosta 49 TL ye falan geliyor fiyat performans olarak nasıl? Teşekkür ederim.

Mavi rengini almıştık 50 TL' ye, sağlam çıktı ama son zamanlarda tekinden ses gelmiyor. sanırım 2 sene oldu alalı.

Yalıtımı zayıf. Dışarıya ses veriyor. Mikrofonu hassas. Dışarı çıkan sesi alalabiliyor. Oyun oynarken kullanayım derseniz küfür yersiniz. Oyun sesi karşı tarafa gidebilir çünkü. (Teamspeak ses sınırıyla oynarsanız kullanırsınız)
    Mikrofonda ise gürültü engelleme var o yüzden biraz ekolu çıkıyor ses. Hala bitmediyse TeknoSA seri sonu kısmında 43 TL mi neydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: requiemm

hocam kaç M di migros. bizim burada en fazla 3m var, biraz uzak. yakında 1m olan var acaba bu ürünler 1m migroslar da var mıdır?

dostum hiç bir fikrim yok, dikkat etmedim
  • 85 tl hopi vardı birazda world puan 53 tl iki tane 300s aldım 5 sene kafam rahat olsun , haber eden arkadaşa teşekkürler
  • F710 Bimeks mağazalarında uzun süredir 100TL, Migrosun da 100TL'ye denk gelmesi güzel olmuş
    G300S'i 60TL'ye bulabiliyoruz her ay bir yerde muhakkak kampanya oluyor
    G103 çıktığında indirimlerde 50TL'ye satılan klavyeydi ne ara bu kadar pahalılaştı

Kısaca şişirme fiyatlara indirim yapmaları çok da bir şey ifade etmiyor. Hemen gidip almak isteyenler için güzel olabilir ancak öyle saldırılacak bir indirim yok ortada.

Haber için teşekkürler.
  • pahalı
  • F710 80 lirayada satıldı zamanında. Alanlar yaşadı tabi
  • NoWLoadinG kullanıcısına yanıt
    Hocam g300s de mausepad oluyormu?

• Logitechin hiçbir paketinde mouse+mousepad olmuyor. Şu an eğer alacaksanız gameekstra'da G302+Logitech Bulk 100TL G402+Logitech Bulk 150TL fiyatlar bana çok güzel geldiler.
  • sıcak değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.