Şimdi Ara

Sennheiser IE 8i Kulakiçi Kulaklık Siyah - 499 TL (HB içerir) Sahte Olabilir, Dikkat!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünün sahte olduğunda dair şüpheler var. Ürün geldiğinde resmi olarak suçlarız satıcıyı. Şimdilik bu uyarıyla kalalım.

Sennheiser IE 8i Kulakiçi Kulaklık Siyah - 499 TL (HB içerir) Sahte Olabilir, Dikkat!

Piyasa fiyatının yarısı...

http://www.hepsiburada.com/sennheiser-ie-8i-kulakici-kulaklik-siyah-p-BD805328

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BallıBey -- 1 Eylül 2016; 20:10:10 >

• eşe dosta alıyozmu beyler
  • Thema kullanıcısına yanıt
    İptal ederler fazla almayın 1 adet alınki herkes faydalansın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcı hepsiburada değil. Riske değmez.
  • Ben de sennheiser kullanıyorum ama bu altın mı merak ettim ?
  • kulaklık için 500 tl bile çok. piyasa fiyatının aşağısında olduğu halde lüks tüketim resmen bu.
  • 500 liraya fake ie8 iterlerse seyreyle gümbürtüyü
  • Fake ie8 ile gercek ie8i ayirt etmek cok zor

• Bu kulaklıktan 2 kez kullandım. Cok iyidir ama sahtesi yaygın.

• Millet aç beyfendiler 500tl ye ucuz diye kulaklık alıyor.sonra cari açık anasının..... Kadar büyüyor.yazık

• onu alana kadar şunu alın

http://www.hepsiburada.com/bose-quiet-comfort-20-acoustic-noise-cancelling-kulakici-kulaklik-apple-beyaz-p-BDHIFI718839-BE

ne kadar zengin bir milletiz ya, kulak içi kulaklığa 500 liraya ucuz diyoruz

• off kaptım 7 tane kesin göndermezler 10 tl çek alırız..

• Allah yardımcın olsun kardeşim başka bir şey demiyorum .
  • Ben aldım gelmezse hakem heyeti var kapı gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim kız alıp bi koparsa yandık 500 tl çöp . bi kulaklığa 500 tl verilirmi yahu.
  • Nereye doğru gidiyoruz yaa, 500tl verip kulaklıkmı alınır Allah aşkına bu ne sapıklıktır arkadaşım
  • Produktör müsünüz arkadaşlar 500 TL'ye kulaklık alıyorsunuz.
  • İster işi için, ister keyfi için, ister hava için, ister 500TL ye kulaklık mı alınır diyenleri görmek için, isterse de sadece can sıkıntısından alır. Size ne kardeşim, bende bunu anlamıyorum bu forumda, isterse alır 1 saat kullanır çöpe atar size ne, size ne?

• Efsane fiyat alacaktım ancak sahteliği ihtimali olmasa, normalde 250 pound fiyatı olan bi ürün yurt dışında bile Tr de 1000 TL altına bulmak mucize üretimi biten bi ürün olsada satıcı hb olsaydı alacaktım.
  • kafalar piril piril masallah

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.