Şimdi Ara

96/3 Acemi, Usta Birliği Manisa Merkez.. Biter mi ? :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acemi birliğimi manisa merkez batı kışlada yaptım sıcaktan dolayı zor geçti şuanda dağıtım iznindeyim usta birliğim Manisa merkez emniyet muhafızı olarak çıktı yarın usta birliğine teslim olcam olduğumda ise şafak 332 olacak :D Biter mi ? :D

• biter kardeşim biter...
    2 sene önce bu zaman bende şafak 270 diyodum hey gidi günler...
  • Biter. Bittikten sonrada zamanın ne kadar göreceli olduğunu anlarsın. Orada geçirdiğin 1 hafta sivildeki 1 ayın kadar -ki askerde o türlü zaman geçmez. Ama askerliği bitirdikten sonra zamanın nasıl hızlı geçip aktığını anlarsın. Mümkün olduğunca kendini sıkmamaya bak. Rahat ol sayılı gün öyle yada böyle geçiyor.
  • Dedem vefat etti sıhhi izne geldim, Ş303 9 ekimde Manisa'da olcam
  • 332 mi kafama sıkardım vallahi. şurada 110 günüm kalmış rdm lik olmaya ramak kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende acemiyi manisada yaptım 2014 te sıcaktı özledim valla oraları

• Çarşıdan Selamun Aleyküm beyler ş 274 bitmiyor ama azalıyor
  • kalsın 260
  • zx6r kullanıcısına yanıt
    Neden hocam ?
  • RoronoaaZ kullanıcısına yanıt
    Hocam size şöyle söylüyeyim kuzenim 95-3 gitmişti hiç unutmuyorum bak 280 günüm var demişti telefonda nasıl geçicek nasıl biticek falan diyordu sivil hayatımı cok özledim sanki hiç çıkmayacagım burdan buraya aitim diyordu. Şuan askerligini bitireli hemen hemen 3 ay olacak ve dedigi tek laf şu sanki hiç yapmamışım gibi geldi geçti.Demek istedigim gerçekten zaman geçiyor ve geldiginde hiç gitmemişin gibi oluyor. Askerligin bittiginde de bana mesaj atarsın bende 97-1 gidicem daha 365 duruyor yani :)
  • Propertij2931 P kullanıcısına yanıt
    Gidince anlarsın. Daha önce yazdığım mesajları arat bir oku gör. Bu devirde okumadan askere gitmek akıl karı değil.

• zx6r kullanıcısına yanıt
    Şuan kaç günün kaldı?

• Propertij2931 P kullanıcısına yanıt
    58 gün kaldı hayırlısıyla.

• yaya girişine geçtim 2 hafta orda kalcam bende rdm lik olcam bu gidişle cıldırmamak elde değil
  • 247 gün kaldı geriye izin kullanmayı düşünmüyodum ama 2 ay sonra büyük ihtimalle kullanıcam
  • çok zor geçen 2 haftaydı kaldı 233 yazıcı yaptılar ordan çıkabilmek uğruna nihayet dün nöbet mangasına geçtim ve dün gece 9-11 1-3 5-7 nöbetlerini tuttum bugün çarşıya çıkabilmek için, yazıcılıkta olduğumdan daha mutluyum kapalı ortam beni fena bunaltıyo beyler :D
  • tekrar yazıcı olduk nöbet tutmak isterken, olmadı istediğim şekilde ilerlemese de kaldı 226
  • acık lise sınavından sonra s205 :
  • 2009 Ocak Manisa Doğu Kışla, hayatımın en kötü 30 günü, psikopat, jiletci, nayloncu, hapcı askerler, çamur renginde yastıklar ve bok gibi bir havası vardır, Allah sabır versin.
  • 191 yarılıyoruz yavas yavas :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.