Şimdi Ara

joomla yönetim paneline giriş yapamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • joomla Sürüm 1.5.26 kurulu sitemizde ingilizce yönetim paneline giriş yapabiliyorum ama türkçe tarafına giriş yapamıyorum. Kullanıcı adı ve şifresini girmeme rağmen aynı ekrana geri döndürüyor ve 3 girişten sonra

Oturumunuz zaman aşımına uğramıştır. Lütfen tekrar giriş yapınız
    yazısı ortaya çıkıyor. Ne yapmam gerekir. Yardımcı olabilir misiniz?

• büyük ihtimalle şifreyi yada kullanıcı adını yanlış giriyorsunuz.

veritabanı üzerinden yönetici adına ve şifresini kontrol ediniz.
    gerekirse sıfırlayıp tekrardan giriş yapınız.

şifre değiştirmeyi bilmiyorsanız.
    http://teknikblog.niobeweb.net/2011/05/joomla-admin-sifresini-unuttum-nasil-degistirebilirim/
    linki kullanın.
  • şifre ile olabileceğini düşündüğüm için birden fazla kullanıcı için (demo,admin,administrator) şifreleri resetledim ama değişen birşey olmadı. Yine denedim ve sonuç aynı bütün şifreleri 123456 yapmama rağmen erişim sağlayamıyorum.
  • Merhaba, Bizim Joomla geliştirici ekibimiz sorunun başlangıç olarak birincil çerezleri temizlemenizi öneriyoruz. Daha sonra sorun hala devam etmesi halinde dosyalarınızın yedeğini almanız ve .htaccess hariç tüm içeriği silerek tekrar FTP programı ile yüklemeniz halinde sorun ortadan kalacaktır. Ek olarak dil paket sürümünüzdende kaynaklı sorunu doğurma ihtimali olabilir, ancak birincil yöntemlerimizi uygulamanızı öneriyoruz. Sorunun devamı halinde bize yazmaktan çekinmeyin.

ThemeCrea Market Inc.
    Colorado Spirings CO-USA
  • merhaba,
    Öncelikle o kadar bilgi sahibi değilim bunu baştan söyleyeyim. birincil çerezleri temizlemenizi öneriyoruz demişsiniz tam olarak ne yapmam gerekiyor. Pc üzerindeki çerezler mi bunlar?
  • Evet pc üzerinde bulunan çerezleri temizleyiniz, daha sonra sorun hala devam etmesi halinde diğer çözüm önerilerimizi deneyiniz. 3.6 sürüm yükseltmek sorunu kesin çözecektir ancak ileri düzey geliştiriciler için öneriyoruz sürüm yükseltmeyi daha ciddi sorunlar yaratabiliyor.
  • yedek almak için server üzerinde mi alalım yok sa ftp ile bağlanıp mı alalım? Ayrıca ingilizce kısmına erişimde bir sıkıntı yaşamıyorum (en klasörü) bunuda almam gerekiyor mu?

• File Manager girin oradan tüm yedeği alın daha sonra .htaccess hariç tüm içeriği silin ve tekrar yükleyin dosyaları. evet en klasörünüde almanız gerekiyor, sitenin ana dil paket onun içerisinde, hasar görmesi halinde veritabanınızda büyük problemler yaşayabilirsiniz
  • Muhtemelen yaşadığın sorun joomla nın sümünün eski olmasından kaynaklanıyor joomla sürümü güncellenmiyor ama hosting tarafında birçok şey (php , apache , mysql ) güncellenip bir üst sürüme geçiyor hali ile uyumsuzluk yaşanıyor tavsiyem joomla nın son sürümleri ile çalışman site nin tüm içeriğini yeni bir siteye aktarman siteyi ziyaret ettim baya yüklü içeriği var :( ayrıca yedek alı iken akeeba backup eklentisi kullan yada cpanel üzerinden yedekleme sistemini kullan ftp ye pek güvenme eksik dosya çekebilir Kolaygelsin
  • Merhaba, dosyaların yedeğini alıp ve .htaccess hariç tüm içeriği silerek tekrar FTP programı ile yükledim. sorun devam ediyor. ingilizce tarafındaki joomla admin panele erişimimde bir sıkıntı yine yok. tr tarafında erişemiyorum.

Çıldırmamak elde değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.