Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nerede acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    www.webtekno.com/sony-xperia-xz-satislarda-gumbur-gumbur-geliyor-h20374.html?ckattempt=1

• Bende z5 var simdilik işimi fazlasiyla göruyor.z5 e gore aman aman bir durum yok .sonyden 4 gb ram ,cat 12 ,5.2 ekran,3300 mah batarya ,kaliteli bir sony lens yekpare bir alimunyum kasa bekliyorum....sanirsam cok sey istemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

Bende z5 var simdilik işimi fazlasiyla göruyor.z5 e gore aman aman bir durum yok .sonyden 4 gb ram ,cat 12 ,5.2 ekran,3300 mah batarya ,kaliteli bir sony lens yekpare bir alimunyum kasa bekliyorum....sanirsam cok sey istemedim.

Belki iyi bir çocuk olursak öyle bir telefon görürüz

• Beyler şimdi bu cihaz ne Zaman gelecek Türkiye'ye. Bir an önce gelse de dandik 6s'den kurtulsam.

• https://m.youtube.com/watch?v=_SzmUsErRUY

Bu telefon olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hp_anka H kullanıcısına yanıt
    6 Ekimde Türkiyede tanitilcak ardından satışa çıkacak

• büyük ihtimal 2800den çıkar 3000 olmaz inşallah

• khankam K kullanıcısına yanıt
    Jölemsi bir titreme var, dijital olduğu çok açık mesela İp7 daha fazla titriyor görünürde fakat nesneler net dijital sabitlemede bunu kaybediyor. Mesela merdivenden inerken acil çıkış tabelsı var ona bakınız, netlik farkını anlarsınız, Onun dışında metroda da aynı jölemsi titreme mevcut.. ne kadar daha iyi gibi görünse de titrememek üretilen dijital yazılım tamamen netlik kaybına sebep oluyor bu nedenle mekanik olan bir ois'i hiç bir zaman geçemeyecek gibime geliyor. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BforzaJçArşıK -- 23 Eylül 2016; 23:41:40 >
  • Telefona ön sipariş verdik bakalım. Z2 kullanıcısı olarak telefonumdan ayrılcam diye üzgünüm :) tüm ihtiyaçlarımı karşılıyordu aslında.xz nin de mavi rengi değişik geldi üstüne bide linkteki kulaklığı ön sipariş verenlere hediye olarak verdiklerinden dayanamadım :))

http://www.sony.com.tr/electronics/kafa-bantli-kulakliklar/mdr-xb950bt

5 ekimde gelecekler bakalım. Bekliyoruz.Hollanda dan hat üstünden aldım

• khankam K kullanıcısına yanıt
    Kaynak neresi acaba? Phonearena 23 Ekimde, Gsmarena 17 Ekimde çıkış tarihi diye gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Jölemsi bir titreme var, dijital olduğu çok açık mesela İp7 daha fazla titriyor görünürde fakat nesneler net dijital sabitlemede bunu kaybediyor. Mesela merdivenden inerken acil çıkış tabelsı var ona bakınız, netlik farkını anlarsınız, Onun dışında metroda da aynı jölemsi titreme mevcut.. ne kadar daha iyi gibi görünse de titrememek üretilen dijital yazılım tamamen netlik kaybına sebep oluyor bu nedenle mekanik olan bir ois'i hiç bir zaman geçemeyecek gibime geliyor. :)

gece biraz bu şekilde olabilir

ama gündüz böyle bişey yok denecek kadar az ve daha iyi sonuçlar veriyor

xz - ip6s+

önceki model z5 ile samsung s7 karşılaştırması

• Haplo kullanıcısına yanıt
    http://www.cnnturk.com/teknoloji/sony-xperia-xz-ve-x-compactin-turkiye-lansman-tarihi-aciklandi

Türkiyede tanıtım tarihi 6 ekim ve sonra da satışa çıkacak 1 2 hafta sonra yani 17 ekim 20 ekim civarinda

• Böyle ufak hareketlerde zaten çok bir şey etki etmez hocam. Sony bir marka olarak çok seviyorum fakat ois şart, öyle olmasa zaten profesyonel makinelerde de olmazdı. Ki bu iş sadece video ile bitmiyor daha fotoğraf çekimi var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Böyle ufak hareketlerde zaten çok bir şey etki etmez hocam. Sony bir marka olarak çok seviyorum fakat ois şart, öyle olmasa zaten profesyonel makinelerde de olmazdı. Ki bu iş sadece video ile bitmiyor daha fotoğraf çekimi var..

elbette öyle ama sony sanırım kamerayı mümkün olduğunca kasanın dışına taşırmamaya çalışıyor

ois, sensör boyutu vs. kameranın büyümesine ve kasada çıkıntı yapmasına neden oluyor bildiğim kadarıyla

teknik olarak daha iyi bilen varsa açıklayabilir
  • mesela buradaki çekim sanki bir telefon değilde profesyonel bir iş yapılmış gibi

• Tabii, durum aynen anlattığınız gibi..
  • Arkadaşlar bu telefon çok büyük ihtimal ile 2799dan çıkacak x 600 euro 3 ile çarparsak 1800tl 600 lira vergi eklemis 2400 olmuş şu anda 1900 civarında

xz 730 euro 3 ile çarparsak 2190 600 lira vergi 2790 lira ocak gibi 2300 liraya düşer mart gibi de 2000 altına düşecektir o zaman almayı düşünebilirim

• Hocam stabilizasyon olayı Z5lerde de çok iyi yani Sony nin artık kameradaki başka sorunlara odaklanması lazım. Nedir bunlar? Stabilizasyon net bir şekilde fotoğraf çekerken çalışmıyor en ufak titremede görüntü bozuluyor z5 için konuşuyorum. Fotoğrafların yan kısımlarında belirgin bir bulanıklık var. Ve en kötüsü gün ışığında bile fotoğraflarda çok fazla noise var gece daha da artıyor ISOyu azaltmak da yetmiyor. Manuel kontrol olayına girmek istemiyorum sonunda verdi Sony şu ayarları dedik ISO ve Shutter Speed aynı anda değişmiyor gördüğüm kadarıyla saçmalığın daniskası. Shutter hızının 1s üzerine çıkmaması da rakiplerin gerisinde kalmak için bir başka sebep yani Sony önce bunları çözsün videoda stabilizasyon zaten çok iyiydi Z5 için konuşuyorum video çekmek çok keyifli
  • quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Hocam stabilizasyon olayı Z5lerde de çok iyi yani Sony nin artık kameradaki başka sorunlara odaklanması lazım. Nedir bunlar? Stabilizasyon net bir şekilde fotoğraf çekerken çalışmıyor en ufak titremede görüntü bozuluyor z5 için konuşuyorum. Fotoğrafların yan kısımlarında belirgin bir bulanıklık var. Ve en kötüsü gün ışığında bile fotoğraflarda çok fazla noise var gece daha da artıyor ISOyu azaltmak da yetmiyor. Manuel kontrol olayına girmek istemiyorum sonunda verdi Sony şu ayarları dedik ISO ve Shutter Speed aynı anda değişmiyor gördüğüm kadarıyla saçmalığın daniskası. Shutter hızının 1s üzerine çıkmaması da rakiplerin gerisinde kalmak için bir başka sebep yani Sony önce bunları çözsün videoda stabilizasyon zaten çok iyiydi Z5 için konuşuyorum video çekmek çok keyifli

evet birçoğuna bende katılıyorum, super oto modunun 23 mp de çalışmaması, manual ayarların x ayar çalışırken y ayarının çalışmaması vs. gibi nedeni belli olmayan şeyler var bunlar benide kızdırıyor bir sony ci olarak :)

ayrıca yenilik de lazım, mesela çift kamera veya g5 de ki gibi geniş açılı çekimler, optik zum

dün lg v20 nin incelemesini izledim adamlar videoki ses ayarını bile manuel yapmış video kaydederken ses ile ilgili ayarları değiştirebiliyorsun

sony gibi bir markanın benim için apple dan bile daha değerlidir ve daha iyi işler yapabilir, insanları heycanlandıracak yenilikler yapması lazım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.