Şimdi Ara

Samsung mu Iphone mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 9 yıldır samsung kullanıcısıyım. Her defasında artık samsung almayacağım diye gidiyorum ama yine samsung alıyorum. Şuan kullandığım telefonum Samsung Note 2. Değiştirmek istiyorum. Yine samsung almaktan korkuyorum çünkü note 7 kafamı çeliyor :D :D Bana önerileriniz nelerdir?

• Bence iPhone hocam,hiçbirşey olmasa bile değerini koruyor birsekilde maddi olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone teknoloji olarak geriden geliyor bence ya kamera çözünürlük vs. komik Mah değerleri var tamam sistem yemiyor fazla vs stabil ama artık kullanıcı ile dalga geçilmez bu kadar da sistem hiç yemese ekran var + çok kısıtlayıcı. Şuan piyasadaki en çılgın telefon Note 7 alınması gereken bi monster bence. alacak param yok o ayrı ondan Note 5 alacağım.

Artı hepsini geçtim samsung un o leş 9 yılını çekip de iyi zamanlarında kullanmamak saçma olur hem de baya saçma

Yıllarca Cefasını çekip sefasından kaçmak olur Samsung dan çıkarsan bunca zaman sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 31 Ağustos 2016; 23:30:43 >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Valla o kadar kararsızım ki, dediğinde çok mantıklı geliyor. Ama samsung çok çektirdi bana bu yüzden biraz şüpheli yanaşıyorum.
  • nazarka kullanıcısına yanıt
    Valla katılıyorum iphone bende daha yakınım ama samsung 7'de kafamı kurcalamıyor değil hani. Ama samsung bana o kadar çektirdi ki kararsız kalıyorum.
  • emre547 kullanıcısına yanıt
    Al samsung geç note 7 baya canavar bir şey illa havasi olsun istiyorsan 3500luk note 7nin havası 2500lük 6s ten daha çok olur bence :d

• şahsi gorusum 2 side degil
    taa s3 mini doneminden beri samsung kullanmaktayim her ne kadar arayuzunde iyilestirmelerde olsa belirli bi sure sonra(1-3 yil)samsung hantallasiyor.
    samsunga o kadar para verceginize lg,htc
    sony dusunulebilir

• Hocam 2bin tl üzeri android telefon alınmaz değer kaybı çok oluyor.
    Bütçeniz yeterli ise 6s,6s plus alın, seneye satıp sıfır note7 alırsınız hatta artar bile.

• Note 7 fiyasko. Seriyi devam ettirme adına çıkarılan bir model. S7 edge al illa alacaksan. Ayrıca note 7, 2 kez patlamış. Samsungun baya başını ağrıtacak sanırım. iPhone 7 henüz çıkmadı. 6s de geçen yılın ürünü ama bu yıl çıkan androidlere nal toplatıyor apple uzun kullanım için güvenli liman...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.