Şimdi Ara

Galatasaray 2016 'Hücum Hattı' Kulübü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

---

EREN DERDİYOK - KOLBEINN SIGHTORSSON
    WESLEY SNEİJDER - JOSUE PESQUEIRA
    LUKAS PODOLSKI - ARMINDO BRUMA - SİNAN GÜMÜŞ - YASİN ÖZTEKİN

GOLCÜLER

EREN DERDİYOK - 5
    BRUMA - 2
    YASİN - 2
    LUKAS PODOLSKİ - 2

ASİSTÇİLER
    WESLEY SNEIJDER - 4
    BRUMA - 3

Milyonlar dökülmüş, isim yapmış onca isime karşın ligin en kaliteli hücum hattına sahip Galatasaray.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wewantsome -- 3 Ekim 2016; 15:18:32 >

• Ulan Sneijder,Podolski gibi oyuncularin hala bizde olmasina inanamiyorum. Yaslari ilerledi performanslari eskisi gibi degil ama su formanin arkasinda Podolski ve Sneijder yazmasi cok güzel bir sey be.

Spikerlerin Sneijder gol attiktan sonra Sneijderrr diye bagirmasi harbiden cok güzel. Sirf bunlari duymak icin fener ve bjk maçlarının ozetlerini arada dinliyorum.

Podoslki Arsenaldeken kiskanclikla izledigim adamlardan biriydi. Simdi bizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 30 Ağustos 2016; 23:37:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKIYO MAŞALLAH

• Ligin en iyi hücum hattı bizde aksini iddaa eden futboldan anlamıyordur. Kadro tam.olduğu sürece maç başına 2 golden aşağı atmayız. Önemli olan yememek.

• Bu takım en azından umut verici bir görüntü içinde, umarım beklentilerimizi karşılar bu aslanlar...

Orta alana gerekli transfer yapılırsa, bu sene sadece lig için güzel ve iyi takıma sahibiz Allah yardımcımız olsun
  • Kulübe bak lan
  • Kağıt üstünde harbi çok iyi. Umarım en kısa zamanda takım olgusu kazanılır ve ciddi uyum sağlanır. Aslında Akhisar maçında bunu gördük ama 1 maç ile değerlendirmemek lazım sonuçta uzun bir maraton. Zaten bu sene Avrupa yok tek alanımız lig. Bunda da en iyisini vermeliyiz. Bunların arkasına birde Diarra eklenirse bence şampiyonluk adına bir adım öne geçeriz. Rakiplerimizde iyi transfer yapıyor ama bize göre eksiklikleri daha çok. Eksiklik derken transfer olarak algılanmasın sadece. Yönetim, teknik heyet soğuk savaşı gibi. Dursun Özbek'ten böyle hamleler beklemiyordum ama bakalım sene sonu ne olacak.
  • Hücum yediklerimiz her takımda ilk 11 oynar.

• Bu mesaja eklenen görseller:

• Allahım hücum hattına bak maşallah geçen sene kızdığımız yasin bile iyi oynadı güzel bir forma rekabeti olacak eren wesley bruma poldi yasin of of çok can yakar bu hücum hattı
  • Bu hücum hattı düşman çatlatır.

• hocam en son yasini görmeseydim her şey çok güzel gidiyodu,mükemmel bi dizinin sonunun berbat olması gibi oldu ortalara bi yere koysaydın bari
  • Sneijder iyi performans gösterirse 2013 teki hücum hattından daha iyi

• yasin olmasa güzel liste
  • İçinden geçeceğiz ligin.
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Arsenalda ne kadar oynadıda kıskançlıkla izledin ahahahahahaa size bir iki gol attı diyemi adamın bütün sezon oynadığı 8-10 maçtan ikisi sizeydi zaten ahahahaha çok komik.

Podolski iyi topçu evet ama Türkiye için büyük topçcu
  • Ahahahah cok komikmis ahahahaha.....

Ne yazdığı belli olmayan fenerli kardeşim, epl surekli takip ederim ve Arsenalli podolskinin maçlarının en fazla 2-3tanesini izlememisimdir. Toplamda 60-70maci vardi zaten. Az mi? Tabi sen ozamanlar trt çocuk izliyorsan bilmezsin o günleri. İzliyorduk diyorsak oyle burada yalan soylememi gerektiren bir sey mi var? Ayrica bize attigi goldeki macta ben askerdeydim. Komutandan yalvara yakara mac izni aldik ve izledik o macta da efsane golu var. Favori listemde de yer alıyor. Bu golu kime attigindan kime onemi var? Biz oyuncudan bahsediyoruz şuan.. ve diyorum ki kiskanarak izliyordum.

Ozaman bana benficanin cardozodu sizi ezip geçtiğinden ve sizin deli gibi cardozoyu istediginizdrn bahset.. hatta forma bile bastirdiginizdan...

• samtiger kullanıcısına yanıt
    Dimi daha iki yıl önce trt çocuk izliyordum aynen sanırsın podolski kendini bildi bileli arsenalda oynhuyor ahahaa

bi ilk geldiği sezon 33 maç oynamış geresi 20 10 falan interdede zaten çöptü.

Şimdi burda mesele sensin kulübün değil yada senin taraftar gurubun değil.Beni neden Cardoza ile itham ediyorsun anlamak güç işte bi yerden saldırcaksın ya saydır.İbranın gelceğine inanlar kimdi acaba(Bak senin mantık nasılmış)

Guizanında gaziantepspora efsane golü var.Mesele efsane gol atmaksa puşkaş yılın golü ödülünü alan adam futbolu bıraktı 24 yaşında.

Biraz daha akıl mantık ilkeleri içinde sataşmanı tavsiye ediyorum.Podolski lig için fazlasıyla iyi bir topçu ama avrupa standartlarında değil.Arsenal İnter Juve Liverpool falan standartlarında değil
  • Ulan boşuna yazdigimi anladim senin kafa ucmus, yaptigi konusmaya bak alakasiz seyler... copse cop bilader sana mi cop? Cop dedigin adam size finalde goluyle cakti gecti haberin yok.
    Bu arada cardoza diye biri yok onun adı cardozo...once bunu ogren de gel.

• Hücum hattımız Podolski'den sonra yeni transfer Sigtursun'a da nazar değdi. 1 ay tahmini süre veriliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.