Şimdi Ara

en güvenli internet sigorta acentesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: spacewolf

Sadece bu forumda 750 tane müşterim olmasına rağmen internet sigortacısı olarak kendimi lanse etmiyorum.

Sigortacı ve pazarlamacı farklı şeyler. Sigortam.net bana göre pazarlama ağırlıklı bir site.
    Sigortacılıkta önemli olan alabileceğiniz sigortacılık hizmeti. Her firmadan poliçe yapan acenteye ben kendim güvenmezsen sizin güvenmeniz yanlış olur.

Önemli olan sigortacılık bilgisi geniş ve güvenilir birisini bulmanız. İadeler büyük şirketlerin hepsinde hızla yapılır zaten.

Aybars beyin müşterisi değilim;ama konusunda uzman olduğunu sorduğum sorulara verdiği cevaplardan anladım, hal böyle olunca, konuyu açan arkadaşa nacizane önerim; size poliçenizin artı ve eksilerini iyi anlatan ve konusunda uzman olan kişiler ile iş yapınız, sigortacılar poliçeyi sattıktan sonra yüzünüze bakmıyor ise herhangi bir sorununuz olduğunda sizi sallamıyor ise isterseniz kaskonuzu/sigortanızı bedavaya yapsın hiç bir anlamı olmaz.

• en güvenilir internet acentesi hangisidir arkadaşlar iptal ettirdiğim sigortalar hemen hesabıma geçermi intertennet yaptırırsam sigortam net ten herkes şikayetçi

• Sadece bu forumda 750 tane müşterim olmasına rağmen internet sigortacısı olarak kendimi lanse etmiyorum.

Sigortacı ve pazarlamacı farklı şeyler. Sigortam.net bana göre pazarlama ağırlıklı bir site.
    Sigortacılıkta önemli olan alabileceğiniz sigortacılık hizmeti. Her firmadan poliçe yapan acenteye ben kendim güvenmezken sizin güvenmeniz yanlış olur.

Önemli olan sigortacılık bilgisi geniş ve güvenilir birisini bulmanız. İadeler büyük şirketlerin hepsinde hızla yapılır zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 2 Eylül 2016; 11:02:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.