Şimdi Ara

Kuşadası'nda çift kişilik tatil 59,90 (yakala.co)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Genemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksam yemegi ogle yemegi servisleri yok ara sıcak yok acik bufe yok sinirsiz bar yok . Hersey dahil olsa cok iyi olurdu tek kisi yaz basinda kusadasi tusan otelde 90 tl ye kaldim gunluk hersey dahil . Cok yemek yiyen.bi.insanim ogle aksam yemekleri ara sicaklar bunlari fiyata dahil olmadan yemeye kalkarsan gunluk 150 tl olur . Daha alkolleri saymadim bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 29 Ağustos 2016; 3:07:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Go Hard Or Go Home

Aksam yemegi ogle yemegi servisleri yok ara sıcak yok acik bufe yok sinirsiz bar yok . Hersey dahil olsa cok iyi olurdu tek kisi yaz basinda kusadasi tusan otelde 90 tl ye kaldim gunluk hersey dahil . Cok yemek yiyen.bi.insanim ogle aksam yemekleri ara sicaklar bunlari fiyata dahil olmadan yemeye kalkarsan gunluk 150 tl olur . Daha alkolleri saymadim bile

Yemek dahil degilse zaten iki kişi günlük 100 tl tutar disarda yemesi

• yemek dahil değilse gerisi hikaye...... herhangi bir restoranta giten bi gecelik otel fiyatını bir öğünde bırakırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaş tatile gidecekti bu fırsat sitelerindeki otelleri aradı. istediği tarihler için hiçbirinin fırsat fiyatından yeri yoktu nedense. Ama hepside isterseniz şu fiyata yerimiz var diyerek 30-40tl daha fazla para kazanmaya çalıştı.
    Bu tarz ufak oteller ufak hesaplar peşinde koşar. Bu siteleri reklam aracı olarak kullanır. Gerçekten verenler vardır elbette.
  • bayramda antalyada ekonomik bi otel yokmu

• Araştırmadanda atlamamak lazım bu tür şeylere..Örneğin yine yakalaco da Club scala otel var bu tarihte herşey dahil fırsatı var ve fiyat 75 tl diyor..Ama aynı otel ets turdada var ve aynı tarih için etsde fiyat 72.5 tl...Siz olsanız hangisini alırsınız bu durumda nerede hani fırsat sitesinde olmasının avantajı..???
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Araştırmadanda atlamamak lazım bu tür şeylere..Örneğin yine yakalaco da Club scala otel var bu tarihte herşey dahil fırsatı var ve fiyat 75 tl diyor..Ama aynı otel ets turdada var ve aynı tarih için etsde fiyat 72.5 tl...Siz olsanız hangisini alırsınız bu durumda nerede hani fırsat sitesinde olmasının avantajı..???

kardeş bahsettigin otel çöp haberin olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Yok ben gitmek için yazmadım denk gelince örnek olsun diye yazdım..
  • Pahalı 40 tl olsa ve mutfağı olsa yinede pahalı 50 tl ye herşey dahil vs bulunuyor çok kolay

• quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Araştırmadanda atlamamak lazım bu tür şeylere..Örneğin yine yakalaco da Club scala otel var bu tarihte herşey dahil fırsatı var ve fiyat 75 tl diyor..Ama aynı otel ets turdada var ve aynı tarih için etsde fiyat 72.5 tl...Siz olsanız hangisini alırsınız bu durumda nerede hani fırsat sitesinde olmasının avantajı..???

Oteli direk ara daha ucuza verirler haberin olsun

• 7 gün kötü bir otelde kalacağınıza 3-4 gün kaliteli bir yerde kalın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.