Şimdi Ara

2.000 tl civarı şehir bisikleti tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 bin lira civarında bir şehir bisikleti tavsiye edebilir misiniz arkadaşlar. İkinci el de olabilir.

• 2014ygslysşampiyonu kullanıcısına yanıt
    Merida amortisorsuz maşa bisikletlere bi bak istersen. Daha ucuza triban 520 var düz masalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soghan

Merida amortisorsuz maşa bisikletlere bi bak istersen. Daha ucuza triban 520 var düz masalı.

Öncelikle cevapladığınız için teşekkürler.
    Triban 520 aldım bu sene zinciri ile ilgili problem yaşayınca kargoyla gönderdim tamir etsinler diye kargoda bisiklet hasar almış maşadan. Maşaya da yedek parça sağlayamadılar o yüzden tüketici hakem heyetine gittim şimdi para iadesi alıcam 1-2 gün içerisinde. Kısacası Triban falan düşünmüyorum. Bir de sizce kilitlenebilir süspansiyona falan gerek var mı ya bir arkadaşım tutturmuş amastorsuz alma diyor. Sonuçta şehir içinde kullanıcam yani amastor büyük bir eksiklik oluşturur mu sizce.

Benim aklımda Cannondale Bad Boy 4 varhttp://www.deltabisiklet.com/CANNONDALE-BAD-BOY-4-SEHIRTUR-BISIKLETI-2016,PR-4330.html bu nasıldır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2014ygslysşampiyonu

quote:

Triban 520 aldım bu sene zinciri ile ilgili problem yaşayınca kargoyla gönderdim tamir etsinler diye kargoda bisiklet hasar almış maşadan. Maşaya da yedek parça sağlayamadılar o yüzden tüketici hakem heyetine gittim şimdi para iadesi alıcam 1-2 gün içerisinde. Kısacası Triban falan düşünmüyorum. Bir de sizce kilitlenebilir süspansiyona falan gerek var mı ya bir arkadaşım tutturmuş amastorsuz alma diyor. Sonuçta şehir içinde kullanıcam yani amastor büyük bir eksiklik oluşturur mu sizce.

Benim aklımda Cannondale Bad Boy 4 varhttp://www.deltabisiklet.com/CANNONDALE-BAD-BOY-4-SEHIRTUR-BISIKLETI-2016,PR-4330.html bu nasıldır.

Hocam ben biraz görünüşe takıntılıyım bu açıdan pek beğenmedim. Yani şöyle üzerinde kırmızı çizgiler felan olsa acayip güzel olurmuş ama fazla tekdüze.

• JimmyCool1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Aslında belki beni bu bisiklete yönlendiren şey de biraz yeni alınan bisiklete sokaktan geçen herkesin meraklı olması olabilir. Bir önceki bisikleti ortalık yere kilitlersem kesin vitesiyle falan oynanmış olarak buluyordum. Çok göze batıyor öyle de. Neyse yine de faydalı bir yorum olduğunu düşünüyorum. Diğer özelliklerine pek değinmemişsiniz bisikletin. Bir de sizin önerdiğiniz başka bisiklet var mı aşağı yukarı bu fiyatlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2014ygslysşampiyonu -- 1 Eylül 2016; 22:54:05 >
  • http://www.kackarbisiklet.com/u/2015-giant-seek-2-city-bike/ hazır indirimdeyken alın götürün bu kızı. Amortisöre gelince,verdiğim modeldede yok . Eğer böyle çok agresif sürüş tarzınız yoksa benim gibi mesela trafiğin arasından hızlı geçmek için kaldırıma çıkıp zıplamak vs gibi sert hareketlerde bulunmayacaksan gerek yok zaten şehir bisikleti alıyorsun. Aklını çelmek istemem ama önce yaşadığın şehri öğrenerek sana MTB tavsiyesinde bulunmak isterim çünkü bu tarz bisiklet alan bir iki arkadaşım çok hoşlanarak aldı sonra pek memnun kalmadılar yaşadıkları yer yüzünden .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyCool1907 -- 1 Eylül 2016; 23:32:36 >

• Sedona 420 tavsiye ederim disk fren hafif düz maşa 27 vites oldukça yeterli donanımları var 1800 lira civarında fiyatı

• şunlara da bakmadan geçmeyin hocam,
    Giant Escape 1
    Giant Roam 1 (amortisörlü düşünürseniz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dorocha

şunlara da bakmadan geçmeyin hocam,
    Giant Escape 1
    Giant Roam 1 (amortisörlü düşünürseniz)

Bunlarda çok iyi.

• JimmyCool1907 kullanıcısına yanıt
    Bisikleti çoğunlukla Kayseri'de kullanacağım.
  • Yani oranın coğrafi şartlarını siz bilirsiniz,ben MTB taraftarıyım ama hem benim hemde diğer arkadaşların linkini verdiği bisikletler çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2014ygslysşampiyonu

quote:

İcine sineni al. Sonradan keske amortisorde olsaymis deme. Sonuçtabsen kulanıcan.

• Ben Scott Speedster 50 Flat Bar aldım, çok memnunum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.