Şimdi Ara

Aztech 5018En Kablosuz 300Mbps 4 Port Modem 37.90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • modem hakkında hiç kullanıcı yorumu yok internette
  • 3 aydır bu paraya satılıyor.
    10 gun once aldım bir tane fişe takmadım duruyor.
  • Arkadaşlar sıcak fırsatlık bir fiyat yok diğer sitelerden 1.5 TL daha ucuz diye ne zamandır sıcak fırsat sayılıyor. Buyrun link:

http://www.istanbulbilisim.com.tr/aztech-5018en-kablosuz-300mbps-4-port-modem-fiyati,202711.html

Sıcak fırsatmış . Konu açmak için konu açıyosun her açtığın konu ayrı bi fiyasko.

Arkadaşlar bu modem tavsiye edilmeyen modemlerin başında gelen bi model ve modem virüsü konusunda aztech hatrı sayılır markalardandır kendisi.
  • Bu marka var bende sürekli kopup duruyor bıktım yeni modem alcam birde 5 dk. Da bağlanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CallofTruth kullanıcısına yanıt
    bundan öncekı konum kıyma makınesıydı pıyasaya göre çok uygundu 5 lt zeytınyagı paylaştım 50 tl kural dısı konu dıye sılındı modem paylaştım 37 ıyı fıyat o dedıgın sıtedede zaten ındırımde market ındırımlerı paylaştım ordada 5 lt zeytınyagı 60 tl 5 lt aycıcek yagı paylaştım 20 tl enerjı ıcecegı paylaştım 500 ml 1 tl bölgesel bazıları o yüzdenmı fıyasko ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 140karakter -- 28 Ağustos 2016; 23:37:42 >
  • Bende 48 E daha gelişmiş 3G modelini almiştim bir türlü çalıştıramadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CallofTruth kullanıcısına yanıt
    Saygisizlik yapma. Fiyat ve urun baslikta yaziyor. İsine gelmediyse tiklamazsin. Ozveriyle konu acanlara bu sekilde cevap veremezsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.