Şimdi Ara

Pejo 308 vs renault clio hangisini alirdiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkiside bir eski kasa
    Clio manuel 308 otomatik
    Clio 1.5 308 1.6 motor
    siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?
    Clio 45 bin 308 44 bin Türk Lirası
    İkisindede tramer yok
    Clio kirmizi 308 siyah
    İkiside full donanıma yakın

• 308 almamışmıydınız ?
  • Tabi ki 308
  • C and b sinifi demek Lahmacun mu ? Kusbasili pide mi ?
  • 308
  • 308in rakibi meganedır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

308 almamışmıydınız ?

Evet bir akrabama dusunuyoruz, ben 308 sahibi olduğum için taraflı yorum yapmak istemedigimden foruma sorayım dedim
  • balikcibili B kullanıcısına yanıt
    308 varken dandik clioya bakılmaz.
  • Teşekkürler tum yorumlar için
  • 308
  • 308
  • 308
  • Siz direk kullanıcısıyden daha iyi yorum yaparsınız burdakilere göre, ki 308 ile clio arasında ki farkıda daha iyi bilmeniz gerekir.
  • 2 önceki aracım clioydu şimdiki aracım 308 1.6hdi f1 vites
    308 bana göre c segmentin en başarılı araçlarından birisi tasarımı motoru herşeyiyle aldığım günden itibaren beni kendine aşık etti
    kesinlikle 308 tavsiye ederim
    bir yerden para bekliyorum eger bu yıl sonuna kadar gelirse o para, alacağım tek araç yine 308 dizel otomatik olur

fark ettiyseniz clio dan bahsetmedim bile ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

2 önceki aracım clioydu şimdiki aracım 308 1.6hdi f1 vites
    308 bana göre c segmentin en başarılı araçlarından birisi tasarımı motoru herşeyiyle aldığım günden itibaren beni kendine aşık etti
    kesinlikle 308 tavsiye ederim
    bir yerden para bekliyorum eger bu yıl sonuna kadar gelirse o para, alacağım tek araç yine 308 dizel otomatik olur

fark ettiyseniz clio dan bahsetmedim bile ;)
    308
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Siz direk kullanıcısıyden daha iyi yorum yaparsınız burdakilere göre, ki 308 ile clio arasında ki farkıda daha iyi bilmeniz gerekir.

Evet hatta yakın zamanda kısa mesafe olsada clioda kullandım bana göre 308 fakat kendi aracım olduğu için taraflı yorum olur korkusundan çokda birşey demiyorum
  • 308
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz33

308
    308'in yanında Clio'nun esamesi okunmaz, yanlış bir karşılaştırma olmuş. Kesinlikle 308 tercih edilir. Eski pejolar gibi sorunlu da değil, binilecek güzel ekonomik bir araç.

2012 model, yarı otomatik, e-hdi dizel 1.6 112hp, 308 kullandım çok uzun süre, İstanbul şehir içinde 5-5.5/lt görüyordum, hem ekonomik hem performanslı güzel bir araçtı. Aynı zamanda fren performansı da çok hoşuma gidiyordu, bence alınabilecek bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

308'in yanında Clio'nun esamesi okunmaz, yanlış bir karşılaştırma olmuş. Kesinlikle 308 tercih edilir. Eski pejolar gibi sorunlu da değil, binilecek güzel ekonomik bir araç.

2012 model, yarı otomatik, e-hdi dizel 1.6 112hp, 308 kullandım çok uzun süre, İstanbul şehir içinde 5-5.5/lt görüyordum, hem ekonomik hem performanslı güzel bir araçtı. Aynı zamanda fren performansı da çok hoşuma gidiyordu, bence alınabilecek bir araç.

Alıntıları Göster

• Clio, 308 ile eş değer değil zaten...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.