Şimdi Ara

Benden Birşey Olmaz Tam Bir Çöpüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece Türkçe çözüyorum bu saatten sonra Matematik Fen Sosyal temelini nasıl atayım yav Sözel bölümü okumak zo run da yım . Başka yapacak birşeyim yok ben ne yapayım lise 2 den beri sayısal ders görmüyoruz. Ben tam bir çöpüm bu kafayla 2 sene mezuna kalırım millet tıp okuya dursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buraya konu açıp aglamak yerine calismayi denesen belki bir seyler yaparsin

• quote:

Orijinalden alıntı: enginaar2016

buraya konu açıp aglamak yerine calismayi denesen belki bir seyler yaparsin

Hocam Allah aşkına bu saatten sonra TM için temel nasıl atayım ? Sözel desen iş imkanı yok. Ağlayıp kıvranıyorum

• kardeşim zamanında bende öyle demiştim..hatta ben daha beterdim
    inşallah bir an kendini toparlar bunları düşünmeden ders çalişirsin...
    bu arada mat çalişmak zor degil alıp bir konu anlatımı birde soru bankası çalişacaksın.
    konu anlatımdan anlamasan video dinleyecen.ta anlayana kadar çalişacaksın.video olmsa fasikül al konu bitir.
    DOSTUM fen için ise önerim palme yada simetri kitaplarını al bitir...
    sosyal ise tarih=simetri
    cografya=video+palme cografya özet kitabı
  • bir senede matematiği 0 dan 20 lere 25 lere getiren insanlar cok fazla al bi çözümlu soru bankasi en bastan basla edebiyat desen tamamen ezber olan bi ders aglamak yerine bir an once basla derim ben

• Tarih pes edenleri yazmiyor be hocam . Onunde iki ayrim var iyi ve kotu . Ee Herkes iyiyi istiyor . Demek ki mucadele etmen gerekli

• Bu saatten sonra dediğin hala ağustos'ta yız farkında mısın asıl çalışmalar asıl maraton eylül'de başlar hiçbişey için geç kalmış değilsin türkçe'nin iyi olması cozebiliyor olman sen ne kadar kucumsesende bir artıdır ygs'de en belirleyici ders her zaman türkçedir diğerleri için de sadece çalış cidden su kadar net yapıcam su kadar yukselicem diye sınırlandırma kendini sadece çalış ve gerisini Allah'a bırak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deardearyy

Bu saatten sonra dediğin hala ağustos'ta yız farkında mısın asıl çalışmalar asıl maraton eylül'de başlar hiçbişey için geç kalmış değilsin türkçe'nin iyi olması cozebiliyor olman sen ne kadar kucumsesende bir artıdır ygs'de en belirleyici ders her zaman türkçedir diğerleri için de sadece çalış cidden su kadar net yapıcam su kadar yukselicem diye sınırlandırma kendini sadece çalış ve gerisini Allah'a bırak

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim motive kaynağım oldunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: 2017mimar

Tarih pes edenleri yazmiyor be hocam . Onunde iki ayrim var iyi ve kotu . Ee Herkes iyiyi istiyor . Demek ki mucadele etmen gerekli

Aynen öyle hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sEbAsTıaN2

kardeşim zamanında bende öyle demiştim..hatta ben daha beterdim
    inşallah bir an kendini toparlar bunları düşünmeden ders çalişirsin...
    bu arada mat çalişmak zor degil alıp bir konu anlatımı birde soru bankası çalişacaksın.
    konu anlatımdan anlamasan video dinleyecen.ta anlayana kadar çalişacaksın.video olmsa fasikül al konu bitir.
    DOSTUM fen için ise önerim palme yada simetri kitaplarını al bitir...
    sosyal ise tarih=simetri
    cografya=video+palme cografya özet kitabı

Amin hocam çok teşekkür ederim kaynak tavsiyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim siz olmasanız gerçekten heves meves kalmayacak.

• seni çöpe atacağım poşete yazık bi sigara yakacağım ateşe yazıkkkkkkk
  • sEbAsTıaN2 S kullanıcısına yanıt
    dostum 0 olan adama simetri önermek nedir gerçekçi öneri yapalım lütfen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullstackdeveloper

yani tarihte simetri önerdimde çok fark ediyormu okuayacak ve soru çözecek yani.
    fende ise cidden kimyada simetri kadar ögretici kitap yok piyasada sadece organik dışında
  • sEbAsTıaN2 S kullanıcısına yanıt
    Dostum simetri genel olarak zordur yani matematiğini kullanan bi insan olarak kaliteli bi kitaptı yeni başlayan birinin zorlanacağını düşünüyorum eğer diyer kitaplarıda öyleyse ben biraz yayın hakkında genel konuştum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sEbAsTıaN2

quote:

Orijinalden alıntı: fullstackdeveloper

yani tarihte simetri önerdimde çok fark ediyormu okuayacak ve soru çözecek yani.
    fende ise cidden kimyada simetri kadar ögretici kitap yok piyasada sadece organik dışında

Bir de şu konuya açıklama getirelim hocam nasıl yani Tarih için sadece soru bankası yeterli mi yani konu anlatımlı önermez misiniz ?

• ağlayarak test çözeceksin o zaman . ne kadar acı çeksende devam etmek zorundasın yoksa bırakanlar sadece kolaya kaçan insanlardır ve sen onlardan olma farklılık yarat . bunu gören insanlar sana zaten yardım edecektir
  • Hocam tamam lise 2 den beri sayısal dersleri görmüyorum demişsiniz. Görmemişsen bile sadece Kimya ve Biyoloji çalışarak , 0 dan başlayarak da 1 yılda +15-20 net yapabilirsiniz. Gerçekten de Kim.-Biy. yapılmayacak dersler değil. Fizik biraz zor . Fizikte de sözel kısımları çalış , zaten sözel kısımlardan da bir kaç soru çıkıyor. Matematik de yapılabilir . Sabır ister oda . Pes etmemek lazım hocam.
    Türkçeye gelirsek zaten o en kolayı . Günde 20 paragraf sorusu çözerek +25 net yapabilirsiniz. +25 in üzerinde istiyorsanız : Ses bilgisi , anlatım bozuklukları , noktalama işaretleri konularını kısa sürede bitirerek +5 net daha yapabilirsiniz. Al sana +60-70 net. Yani bence böyle düşünme yapabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: satanistpenguen

ağlayarak test çözeceksin o zaman . ne kadar acı çeksende devam etmek zorundasın yoksa bırakanlar sadece kolaya kaçan insanlardır ve sen onlardan olma farklılık yarat . bunu gören insanlar sana zaten yardım edecektir

Eyvallah kardeşim benim sağolasın Resmen motive kaynağısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Zlatan.İbrahimovic

Hocam tamam lise 2 den beri sayısal dersleri görmüyorum demişsiniz. Görmemişsen bile sadece Kimya ve Biyoloji çalışarak , 0 dan başlayarak da 1 yılda +15-20 net yapabilirsiniz. Gerçekten de Kim.-Biy. yapılmayacak dersler değil. Fizik biraz zor . Fizikte de sözel kısımları çalış , zaten sözel kısımlardan da bir kaç soru çıkıyor. Matematik de yapılabilir . Sabır ister oda . Pes etmemek lazım hocam.
    Türkçeye gelirsek zaten o en kolayı . Günde 20 paragraf sorusu çözerek +25 net yapabilirsiniz. +25 in üzerinde istiyorsanız : Ses bilgisi , anlatım bozuklukları , noktalama işaretleri konularını kısa sürede bitirerek +5 net daha yapabilirsiniz. Al sana +60-70 net. Yani bence böyle düşünme yapabilirsin...

Tamamdır hocam çok sağolun kimya ve biyolojiye başlayacağım bir an önce. Bu arada Antremanlarla Mat. aldım tıkandım resmen onda da zorlayacağım. Umarım bir şeyler yapabilirim yoksa halim yaman siz olmasanız ne heves kalırdı ne hırs çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

quote:

Orijinalden alıntı: Zlatan.İbrahimovic

Hocam tamam lise 2 den beri sayısal dersleri görmüyorum demişsiniz. Görmemişsen bile sadece Kimya ve Biyoloji çalışarak , 0 dan başlayarak da 1 yılda +15-20 net yapabilirsiniz. Gerçekten de Kim.-Biy. yapılmayacak dersler değil. Fizik biraz zor . Fizikte de sözel kısımları çalış , zaten sözel kısımlardan da bir kaç soru çıkıyor. Matematik de yapılabilir . Sabır ister oda . Pes etmemek lazım hocam.

Tamamdır hocam çok sağolun kimya ve biyolojiye başlayacağım bir an önce. Bu arada Antremanlarla Mat. aldım tıkandım resmen onda da zorlayacağım. Umarım bir şeyler yapabilirim yoksa halim yaman siz olmasanız ne heves kalırdı ne hırs çok teşekkür ederim

Hocam ayrıca antrenmanlarla matematikten kendi sitelerinde videolarını izleyerek daha iyi anlayabilirsiniz . Videoları da var çünkü. Kardeşim izliyor . iyi diyor yani

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.