Şimdi Ara

Arabayı duvara sürttüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her zaman park ettiğim yere park ederken bugün kendi aptallığımdan kolona sürtüverdim arabayı. Şuan durum bu. Göçük yok, sadece boyada sıkıntı var sanırım.

Fotograf koyuyorum, yorumlarsanız sevinirim. Pasta çıkarır mı bunu yoksa direk servise mi vereyim? Arabayı duvara sürttüm

• En büyük kazanız bu olsun be hocam, bence hiç masraf yapmayın nazarlık olarak kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

En büyük kazanız bu olsun be hocam, bence hiç masraf yapmayın nazarlık olarak kalsın.

5 senedir babamın arabasını kullanıyorum dokunmadım bile bir yere. Kendi arabamı aldım daha 300kmde sürttüm :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caghazz

quote:

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

En büyük kazanız bu olsun be hocam, bence hiç masraf yapmayın nazarlık olarak kalsın.

5 senedir babamın arabasını kullanıyorum dokunmadım bile bir yere. Kendi arabamı aldım daha 300kmde sürttüm :(

Hocam olur arada öyle şeyler, takmamak gerekiyor. Mal sonuçta, candan önemli değil. Bende sürttüm sol kapıyı mesela 5-6 aydır ellemiyorum kaldı öyle nazarlık olarak. Neler görüyoruz geçen aylarda konusu vardı adam sıfır aldığı araçla bayiiden çıkar, çıkmaz kazaya karışıyor. O kadar küçük şeyleri dert etmemek gerek, yerinizde olsam ellemezdim kalsın öyle nazarlık olarak, dert etmemek gerekiyor o kadarcık şeyleri

• Caghazz kullanıcısına yanıt
    Tırnağınız takılmıyorsa pasta cila ile gidebilir ama sakın boyatmayın öyle kalsın gitmezse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pasta ile çıkar zaten

• Pasta ile çıkar gidi duruyor hocam, çok kafaya bakmayın. Rabbim daha büyük kaza bela vermesin.

• kedi = yara
  • Arabada seramik de var, bi servise sorayım pasta olayını sıkıntı çıkartmasın. Teşekkür ederim :)
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    kedi = ciğer
  • Caghazz kullanıcısına yanıt
    subaru = ciğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 28 Ağustos 2016; 23:28:52 >
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Ciğer = TDI
  • Geçmiş olsun. Pasta ile alabildiğinizi alın geri kalanı nazarlık olsun :)

• Su dökün dökerken gözlemleyin, su üstünde iken çizikler gözüküyorsa pasta ile düzelmez. Belli belirsiz gibi ise sağlam bir 105 artı 205 ile dümdüz edilir orası 15 dakikalık işi var. Bir detailig yapan yerde. 30 liraya hallederler.

olmuyorsa nazar olsun yapacak bir şey yok.
  • Geçmiş olsun hocam en kötü kazanız bu olsun ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.