Şimdi Ara

Darius Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hala eskisi gibi early şampiyonu olup late de çöp mü?

• early'si güçlü evet ama latede bir o kadar güçlü (karşı kompa göre değişir).
  • Yok bence güzel tf başlatıyor, yeter ki bir iki kişiyi yakalasın. CC si sağlam olursa takımın oyunu onun üzerine kurup büyük iş yapabilir.
  • Gap closer'ı olmayan birisi ne kadar düşerse Darius da o kadar düşüyor.Erken oyunu hala güçlü.
  • Snowball olabilir.yüksek hasar ve iyi tanklık.tfde ultiyle biçerse birini adcye sadece aa+q+u yapıp mikronlarına bölebilir bence güçlü ha ama yukarda dediğim hayal ürünüdür kaliteli bi sup dariusu yaklaştırmaz yaklaşsa bile öldürtmez diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan geçen hexakill'de denk geldi ölmüyor anasını satayım :D
  • Top lane'in en güçlülerinden birisi işte. Gap Closer olmaması yüzünden sağlam bir kite ile düşürülüyor oyunda. Bunu kapatmak amacıyla da muazzam damage i var. Kısacası evet, eskisi gibi early de snowball ol, bota tp at dragona yardım et mide git falan filan yoksa top'ta işini bitirip TF lara katılan bir irelia,shen,trundle daha çok iş yapıyor.
  • adam op abi takımıma geldimi free win diye mutluluktan ağlıyorum adeta. Bi kere oynaması kolay feedlemesi zor onun yanında tank kasıp tek atan şampiyonlardan. Tam takımda istenilcek türden
  • Aliyorum dariusu belki ilk kan belki guzel bi koridor belki kotu ama sonu hep ayni: kos kos adcye e at öldurursun kos kos anaa ölmüşüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.