Şimdi Ara

Kaliteli duo - Altın Plat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Topta oynarım.%80 ihtimalle 32 saniye içerisinde ilk kanı dökerim.Koridor rakibimi minyonda ikiye katlarım,sonra bu üç kata kadar çıkar.Minyon kestirmem ona,ormancıdan yardım ister.Gank gelirlerse 1v2 yapar onu da keserim.3.yü de gönderin para lazım derim.Karşı ormana girer kill alır,buff çalarım çünkü koridor rakibim kule altından çıkamaz.Ortalama oyunlardaki skorum 15/4 17/1 22/6 20/8 dir.Ss vermeme gerek kalmaz çünkü rakibim varsa tpsini sürekli koridora kullanmak zorunda kalır.Ashe,luci'ye kadar her eşleşmeyi oynadım.Trde Olaf 37.ranktayım,(birkaç sıralama değişmiş olabilir.) Uzun lafın kısası,geçmişimde kanıtlı olan şeylerdir.Egoysa ego;evet iyi oynuyorum.Plat veya altın duo lazım.Altın 3 üm şu an.Her el gelen kolsuzlar dolayısıyla tflere geldiğimde adamların tanrı gibi vurduğundan dolayı oyunları kaybediyorum.1/9 giden rakiplerim oyun alıyor.Bana şöyle oldu böyle oldu skorum 3/7 demeyecek adam lazım.Varsa iyi oynarım ezerim,ss mi veririm,gereksiz oynamam,takım uyumum vardır diyen eklesin.1-2 oyun atar gerisine bakarız

Ceath Doil

• Flame yapmıyorsan gereksiz muhabbetlere girmiyorsan ekle Vinnie.

Görev adamı ol 3 5 kişi kesmen önemli değil benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Flame yapmıyorsan gereksiz muhabbetlere girmiyorsan ekle Vinnie.

Görev adamı ol 3 5 kişi kesmen önemli değil benim için.

Baktım iş flameye gidiyor sustururum herkesi,yoksa konuşmaktan oynatmam kimseyi.Bıraktım sayılır alışkanlığı.Hayır ben topta 8 0 giderken adamlar besleyince tutamıyorum kendimi.Yapacağız bir şeyler artık.
  • Ben de tam tersi bilerek feedlemediği sürece bir şey demiyorum ama flame yapınca ana avrat sövüyorum, anladığı dilden yani.
  • altın 2 supportum eğer sen snowball yakalarsan seni koruma amaçlı herolar alıp , taşıttırabilirim maçı senle
  • gencsovalye13 ekle
  • kendini bu kadar öven birisi olmaz ya bu nedir bu kdr iyiysen zaten çıkarsın her türlü demek tf lerde berbatsın takımına yardımcı falan olmuyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

kendini bu kadar öven birisi olmaz ya bu nedir bu kdr iyiysen zaten çıkarsın her türlü demek tf lerde berbatsın takımına yardımcı falan olmuyorsun

Ekleyen support bir arkadaşla oynadık.Çok da rahat taşıdım,skorlarım yine sırasıyla 12/4/9 ve 9/2/2 idi.Riven geldi afk bıraktırdım,4 levelde adam bota falan indi tilt olma halinden dolayı.Diğer oyunda renekton vardı,çağırdığı kha'zix arkadaşıyla beraber kestim.Kendimi övmek olarak algılıyorsanız öyle olsun.Boşa oynamıyorum.Ben haritanın üst tarafını taşırken,alt yarısını idare edecek adam lazım sadece bana.Gereken ilgiyi gördüm sağolsun ekleyen oldu
  • Agressivee

Eklersin hocam gündüz oynarız ligim plat 4.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.