Şimdi Ara

Arabama Hayırlı Bir Kısmet Var - Olmadı - Oldu :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
0
Favori
4.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Komsumuz genc bir arkadas var. Ara benim arabayi soruyordu. En babasi yakama yapisti. 2 gun muhlet bir fiyat verirsin bana dedi Oysa ben kem kum henuz satmiyorum diyordum.

Vesselam arabayi istiyor komşu. Bir de elektrikciye ugramistim. Fiorino takas etti eleman. Dedi satmazsan dedigin adama bi ugra bana.

Ben de hazir kısmeti cikmisken vereyim diyorum. Ama komsu olmasi biraz huylandiriyor beni.

Aracim

2002 gumus gri civic vtec es. Duz vites.
    122binde
    2012den beri bende.
    Tupu ben taktirdim. Zawoli.
    Lastikler yeni.
    Deri koltuklu.
    Bakimlari tam.

Boya kapılarda serpme şeklinde var. Degisen yok.

Alirken baktirdim. 6700 hasar kaydi vardi. Deprem hasar kaydi yaziyordu. Arabayi gözüm tuttugu icin onemsemedim aldim. Sorunsuz bindim.

Tek sorunu devir dusmesi var. Anlayan ustasini bulamadım.

Niye anlattim bunlari? Kac istiyeyim? Vereyim mi? Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

Guncelleme: Komşu arkadasiyla beraber 27 verdi. Olmaz diyerek eve çıktım. Sonradan aradı 500 daha vereyim. Dedim yok. Bakalim arayacak mi yine

Arkadas bu yancilar da amma asagi çekiyor fiyatı. Tam olucu bunlar

Guncelleme2: Bir saat sonra falan bunların akrabasi geldi. Bir arkadasa alacagiz dediler. Artık ayak miydi neydi bilemiyorum. Ben parama bakarim 28e hallettik. Bugun noter kapali. Yarin halledecegiz kismetse. Tesekkurler cevaplariniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 30 Ağustos 2016; 12:01:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başlık parası istemeyi unutmayın

• Respectformuslims kullanıcısına yanıt
    Elbette. Gac bin gayme istiyeyim

• Hocam allah aşkına bu devirde zaten fiyatlar tavan yapmış. Arabayı satıp hemen yeniden araba almayacaksanız satmayın. Komşuda zorla kızını vermek istiyormuş gibi diretmiş.

• Satıp napıcan bin gitsin

• IronTurkMan kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bir laf vardir simdi soyleyemeyecegim. Kiz istenince verilir gibi bir seydi. Düşündüğüm arabanin piyasası canli degil. O yuzden sorun yok. 42 civari biter sanirim bu is. Yani alacagim araba.

• 35bin iste

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertug0 kullanıcısına yanıt
    Az donanımlı yeni arabaya bineyim. 4 sene devirdik yeter.

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    28den baslatmis adamlar internette. 30dan mi duse duse versem

• Pi kullanıcısına yanıt
    Aklınızda ki yeni model ne hocam onuda söyleyin ona göre de kıyaslama yapılır. Diğer türlü aracınız hem piyasa aracı hemde sağlam araç

• piyasa fiyatına verin gitsin. bence 30 32 eder
  • yargicc kullanıcısına yanıt
    Sport style cam tavan beyaz bir 1.6 120hp mjet bravo düşünüyorum hocam.

• cLk kullanıcısına yanıt
    Himm. Aklimda 29 vardi. 30 diyeyim o zaman

• noterde "durun bu satış yapılamaz" diye basmasınlar dikkat et hocu
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Bence olur hocam baya bi model yükseltmiş olursunuz

• r0x kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadariyla bu is icin bir mani yok hocam. Bir tek 2. Mtv duruyor. Onu da oderiz gitsin. Artik kismet

• yargicc kullanıcısına yanıt
    Fikrim degismezse simdiki düşüncem bu hocam. Bmw dusundum ama bunu bulmasi daha kolay en azindan.

• Fiyatı hakkında bir bilgim yok. Ancak sat meyve tarlası al bi kaç dönüm. Dün İnegöl de dayım 16k liraya aldığı yeri 31 ya satmış. Sizde 30k lık yer bulun 50k ya seneye okutun. Miss gibi 2.el d segment araca binin.

• juke sero kullanıcısına yanıt
    Toprak her zaman kar ettirir ustam evet. Ancak hic anlamam o islerden. Bir de afedersin essek sansi var bende. Bazen tutuyor. Alırım bir yeri sonra aldigim paraya da satamam

• 30 iyi rakam. bayram öncesi bu iş bu paraya olur.

anladığım e46 işinden tamamen vazgeçmiş durumdasın. ikincil tercihin yine honda olsun o zaman. fiat alarak hayatındaki en büyük hatayı yapmış olursun. hayatta tek arabasını almayacağın markalar reno fiat ve dacia olsun. bu listelere bir göz atabilirsin.

https://www.sahibinden.com/honda-accord-2.0?a5_min=2003&price_max=45000&sorting=price_asc

https://www.sahibinden.com/honda-civic-1.6-i-vtec?a5_min=2006&price_max=45000&sorting=price_asc

https://www.sahibinden.com/honda-civic-1.8?a5_min=2006&price_max=45000&sorting=price_asc

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.