Şimdi Ara

Ormancı cs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi bir ormancının 30. dakikada ortalama kaç minyon skoru olmalıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maça göre değişir bazen lane farmı çalarsın bazen çalmazsın bazen sakin oyunlar döner bazen bronz gibi fight yaparsın ama 100-120 arası farm en ideali. Ama jungleda sadece nidalee graves oynadığım için lanelerden fazla farm yapıyorum ben genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok olmamalı yoksa küfür yersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 27 Ağustos 2016; 18:32:57 >
  • +100
  • jungler için cs önemli değil. Tek önemli nokta hiçbir zaman boşa vakit harcamaman. Ne olursa olsun her zaman ya kendin için ya da takımın için birşeyler yapman lazım. çalıda 30 sn beklemek yerine ben 400-500 gold kasarım jungle'da. Sürekli birşeylerle uğraşman lazım sürekli ama. Bunu yaparsan cs çok önemli değildir takımına katkı sağladıktan sonra.
  • Şampiyondan
     Ormancı cs

şampiyona
     Ormancı cs

değişir ama bence en az 80-150 arası olmalı (Mesela yavaş clear ağır bir gankersan farmın bir Shyvana'dan az olacaktır.).

Not: 35. dakika civarı biten maçlara ait skor vermişim. En yakın bunları bulabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 27 Ağustos 2016; 18:37:32 >

• 10dk 40-50 20 dk 100-120 30 dk 150+ olsa iyidir önemli olan gank atmak kadar farm almakta trdeki kafayla oynarsan sadece gank atarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 27 Ağustos 2016; 18:35:38 >
  • Champa göre değişir ama 110-120 cs bandının altında olmaması lazım. 10 dakkada 40 cs yapabilmelisin ortalama.
  • en az 120 en fazla 200
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

Şampiyondan
     Ormancı cs

şampiyona
     Ormancı cs

değişir ama bence en az 80-150 arası olmalı (Mesela yavaş clear ağır bir gankersan farmın bir Shyvana'dan az olacaktır.).

Not: 35. dakika civarı biten maçlara ait skor vermişim. En yakın bunları bulabildim.

ss e gerek yoktu

• Killin ölümünden fazla olsun,asistinde killinden fazla olsun yeter.Bunu başardıktan sonra istediğin kadar farm yapabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.