Şimdi Ara

Support olarak Ashe mi Nunu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oyuna başlayalı 1 ay oldu, şu 450 ip'liklerden bi sup istiyorum. Nunu tam olarak sup olsa da günümüzde eskimiş ve değersiz durumda olan bir karakter. Ashe adc de olsa sup'ı da fena değil diyolar. Sizce hangisi?

• Soraka
  • Nunu iş görmez nunu ile yapabiliceğin işi herhangi bi supp herosuna kızgın buhurdanlık kasarak yapabilirsin

Ashe olabilir ama onuda ne kadar iyi oynarsan oyna trollüyosun diye küfür yersin kendimden biliyorum.

İlla 450iplik bi supp oynamak istiyosan annie,soraka,poppy önerebilirim yok illa asheyada nunu diyosan ashe
  • sup oynucaksan elinde bulunması gerekenler thresh, braum, janna
  • Azıcık daha biriktir Janna al bak dalgana.
    Ashe ve Nunu sup olarak önermem 450'lik olarak üstte de dendiği gibi Soraka, Poppy ve Annie bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla ikisinden biri dersen ashe sup çok zevkli oluyor cdr + tank kasıyorsun ulti ve slow iş yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya annie supluğu yaptım da ağzımı kırdılar beyler. Bildiğiniz feedledim(Skorum 1/9/2 mi neydi) Malum oyunda biraz yeniyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oramakomaburamako1

Ya annie supluğu yaptım da ağzımı kırdılar beyler. Bildiğiniz feedledim(Skorum 1/9/2 mi neydi) Malum oyunda biraz yeniyim

Soraka al kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayle al her yerde oyna.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.