Şimdi Ara

7 senedir dengelenemeyen oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyuphanKundakci -- 27 Ağustos 2016; 2:01:57 >

• Dengeli olduğunu düşünüyorum.
  • Neyin dengelenmesini bekliyorsun ? Suikastcilerin az vurmasını falan mı ? Yada adclerin 3-4 k hp ile gezmelerini mi istiyorsun ? Dengesizliği ne yaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizz, katarina, vayne, caitlyn, volibear daha sayma mı istermisin? Latede oyunun çok saçma sapan hal alması. Haketmeyen tarafın sürekli free win alması falan. Eskiden daha iyiydi ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknojix

Fizz, katarina, vayne, caitlyn, volibear daha sayma mı istermisin? Latede oyunun çok saçma sapan hal alması. Haketmeyen tarafın sürekli free win alması falan. Eskiden daha iyiydi ya.

"Eskiden daha iyiydi ya"
    7 seneden öncesinden mi bahsediyorsun?

• herkesi memnun etmek zor. ölymeyen tanklara ağladığı için oyunu bırakanları tatmin etmek tankları bu sezon olduğu gibi çöp yapıp adc leri güçlendirmek böyle yapınca da benim gibi adc ler çok op diye oyunu sallamayanlar çıkıyor. birşy yapıyorlar bu sefer bruiser'lar güçleniyor. onları durduruyorlar assassinler fırlıyor. ohooo item mevzusuna girmedim bile.
  • şuan çok zevkli ben çok eğleniyorum. arada bir cinnet geçirsem de genede bence dünyanın en güzel moba oyunu :)
  • Şuan rezalet durumda oyun.Tank metasında en azından counterplay diye durum vardı tankları kitelıyordun şu an ne var? Kim teklerse o kazanıyor rezalet.Umarım bütün burst şampiyonlar ölür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 27 Ağustos 2016; 13:59:54 >
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    Viktor'da ölsun

• Dengelemeye çalısmıyorlarki.Metayı değiştiriyorlar sadece.
  • Traffic Racer daha zevkli yemin ederim

• Denge yok ki oyunda. Denge olsaydı daha fazla şampiyon görürdük. Dengelemeleri de imkansız zaten. Onun yerine 20-30 tane şampiyonu ön plana çıkarıyorlar o kadar.
  • Dengelemeye çalıştıklarını nereden çıkardın ? Yok öyle bir şey.
  • Viktor tek atamıyor ki? Geçti o zamanlar.Senin Luxun ölsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 27 Ağustos 2016; 14:42:39 >
  • Paragon oynayın boşverin lolü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Viktor tek atamıyor ki? Geçti o zamanlar.Senin Luxun ölsün

gıcık edeyim diye söylemiştim

• Dengelemeye çalışsalar gayet de dengelerler.

• Oyun çok adaletsiz.Zaten çıkar ilişkisi hakim metada ve satışlarda.O yüzden boş muhabbetler bunlar.Para kazanmak için türlü türlü oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknojix

Fizz, katarina, vayne, caitlyn, volibear daha sayma mı istermisin? Latede oyunun çok saçma sapan hal alması. Haketmeyen tarafın sürekli free win alması falan. Eskiden daha iyiydi ya.

sen hangi dubyada yasiyon

su an top pickler
    gnar ekko shen gp
    reksai gragas
    vlad
    jhin sivir

• Tamamen duruma göre değişiklik yapıyolar.Mesela 6.9 yamasında anivia nım u sunun saniye başına mana götürmesini azalttılar çok fazla diye.Şuan hangisi hatırlamıyom ama 3-4 yama önce bu sefer anivia yı biraz kırpıyoruz,kaynak kullanımını düzenliyoz gibi saçmalıklarla yine azalttılar.
    Yani bi şampiyon çok oynanıyo ve iyi işler yapıyosa hemen dengeliyolar(nerf).Oynansın istedikleri şampiyonları ve gerçekten bariz etkisiz şampiyonları güçlendiriyolar.
    Örnek illaoi şuan riven,yasuo gibi oynan bi champ olsa 10 larca nerf yemişti.Dokunmuyolar ama şimdi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.