Şimdi Ara

Ben mi Abartıyorum Yoksa Haklımıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim 4 lü bir arkadaş grubumuz var(bu saatten sonra emin değilim) arkadaşla benim doğum günlerimiz arasında 7 gün fark var kızlardan biri çalıştığı için sürekli buluşamıyoruz. Neyse konuya gireyim kızlardan biri beni aradı ve arkadaşa sürpiz doğum günü yapacaklarını söylediler gelirmisin dediler ben de sonraki hafta da bana birşeyler ayarlarlar diye düşünerek gelirim dedim. Neyse buluştuk kızlarla arkadaşa hediye baktık pasta mum felan aldık. İlk başta sadece arkadaşa kutlama yaptığımızı düşünüyordum ama meğersem benim doğum gününü de(2 gün sonra) bir hediyeyle geçiştirmişler(faceye çifte doğum günü kutlaması diye bir foto atınca farkettim). Arkadaşa pasta alındı mumlar dikildi üstüne t-shirt alındı ama bana gelin9ce bir hediyeyle bitti. Haftaya birşeyler yaparlar diye düşündüm ama haftaya da birşeyler yapılmadı. Bu arada kız onun doğum gününde 8 satırlık mesaj atmış(duvarına yazmış) ama benim doğum günümde zahmet edip bir mesaj bile atmadı(orda kutladı diye mesaj atmamış ta olabilir bilemem)Bazen acaba ben mi abartıyorum diye düşünüyorum ama sonra da diyorum resmen benim doğu8m günümü geçiştirmişler. Sizce böyle düşünmekte haklımıyım

Edit: Kız sana da bi ara birşeyler yaparız demişti o gün ama iyi s..tiler beni sanırım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 27 Ağustos 2016; 1:39:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence haklısın direk geçiştirilmiş yapcak birşey yok
  • O çocuğunkine yakın diye kutlamışlar yoksa akıllarından bile geçmezdin sen.

Ha bu arada o kız o çocuğa yazıyor haberin olsun.

Edit: Haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boş Konuşan Adam -- 27 Ağustos 2016; 1:35:37 >
  • Ayıp etmişler
  • acı gerçek=seni düşünen yok knk
  • Kardeşim valla üzmek istemem seni ama ortamın umursanmayan tipisin, diğer arkadaşın hiperaktif ortamlarda muhabbeti o çeviriyo muhtemelen sende ona göre daha sessiz bi cocuksun. 2. adam olmaya alışsan iyi olur çünkü önemsenmek istiyorsan ortamın yıldızı olmalısın kimse 2.leri hatırlamaz qqnq
  • Boş Konuşan Adam kullanıcısına yanıt
    Kızın çocuğa yazdığının farkındayım zaten ama aynı kız okul zamanında da bana yazıyodu ne değişti şimdi

• İyiki üzmedin :) öbür çocuk kadar konuşkan olmasam da sessiz bir tip değilim zaman zaman espiri felan da yaparım. Hiç alışamam yedek oyuncu olmaya

• Cidden büyük ayıp, hele çok yakın arkadaşsanız

• qnq 21 ağustos doğum günümdü çok aktif bi kardeşinim 5 tane falan ağır kankam var yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez 30 kadarda aktif görüştüğüm arkadaşım vardır ancak 1 tane bile doğum günün kutlu olsun mesajı yada telefonu almadım. :D anlayacağın bu doğumgünü olayları ecnebi gelenekleri takılma o kadar. ben dogum günlerine karşıyım kız karadaşım oldugunda onunkini bile kutlamam sevmiyorum. He mesele değer ölçmekse okul zamanı sana yazıyorduda şuan ona yazıyorsa gözden düşmüşsün demektir. Özetle bunun başlıca birkaç sebebi olabilir.

Sağlam ortamın yoktur, absürt cümleler kurup o kızı kendinden soğutmuş olabiliten vardır, o grup dısında görüştüğün kimse yoktur. buna benzer şeyler sebep olmuş olabilir daha çok çevre daha çok sohbet demektir tek arkadaşlık grubun oysa ve ordaki biriyle yakınlasmak istiyorsan baska bi grubunda olmalıki ordaki malzemeleride sohbette kullanabilmen gerekir, yada zekana güveniyosan sağlam yazarsın kızı kırk takla atar etkilersin yalanla dolanla sana kalmış ama daha çok arkadaş daha büyük çevre demektir çevre iyidir o yüzden buldugun kıza yazan bi tipte olma takıl eğlen gez toz kızları sex objesi olarak görme zamanla 1. oyuncu olursun. Saygılar :)

• 6 senedir ailem dışında digum gunumu kutlayan bilen hatirlayan yok senin dedigine bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14alper41

İyiki üzmedin :) öbür çocuk kadar konuşkan olmasam da sessiz bir tip değilim zaman zaman espiri felan da yaparım. Hiç alışamam yedek oyuncu olmaya

Konuda bahsedilmeyen 2. kızın durum nedir? O da aynı şekilde davrandıysa kendine yeni arkadaşlar edinme zamanın gelmiş demektir.
  • Şöyle söyleyeyim az arkadaşım var ama sağlam arkadaşlıklar kurmaya çalışıyorum. Böyle yaptıkları için kendimi değersiz hissettim doğal olarak, kızla daha önce sayamayacağım kadar çok kavga ettik ilk başlarda ben çok alttan alıyordum ama biryerden sonra sabrım taştı ve alttan almamaya başladım böyle olunca sürekli birbirimize küsüp duruyorduk en son kavgamızda 2 hafta kadar küs kaldık o kavgadan sonra barışsak bile hiçbirşey eskisi gibi olmadı, soğumuş olabilir benden. O grubun dışında bir de mahalle arkadaşlarım var para ve fırsat oldukça onlarla da takılırım. Hiç kız için o kadar uğraşabileceğimi sanmıyorum zaten kız istemiyorsa ne yaparsan yap olmuyor.

• Pastanin parasını odemediysen sorun yok

• ozanunal kullanıcısına yanıt
    2. kız o kıza göre daha masum olduğu için ona yer vermedim konuda. En azından doğum günümde mesaj attı, öbür arkadaş ta aynı şekilde mesaj atmayı ihmal etmedi. Bir de 2.kız yapısı itibariyle biraz odunsu pek çakmıyo böyle şeylerden, o yüzden onu suçlamıyorum. O organizasyon da tamamen 1.kızın fikri, bu durumda tavsiyeniz nedir?

• Al1mert A kullanıcısına yanıt
    Pastaya para verdim malesef

• quote:

Pastaya para verdim malesef

O zaman seni hakkaten de iyi silkmişler bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al1mert -- 27 Ağustos 2016; 2:20:15 >
  • Al1mert A kullanıcısına yanıt
    Demeyin öyle

Tek tesellim pastanın 10 tl olması ve pastanın 4 te 3 ünü benim yemem

• quote:

Demeyin öyle

Tek tesellim pastanın 10 tl olması ve pastanın 4 te 3 ünü benim yemem

Ehehe :). Bence çok art niyet arama o zaman ama niye benimkini kutlamiyonuz diye cemkirebilirsin whatsappdan falan.
    Bence hiç masrafa girmeden ikinizinde dogum günü kutlayip biraz takılmak istemiş olabilirler.

Çok takma kafana böyle devam ederse grupla yollarını ayir

• 4'te 3'ünü yediysen sıkıntı yok hocam. Sen de almışsın nasibi. Hediye falan salla. Biz bize yeteriz be. Bayramda doğum günüm var, ailem dışında kimse hatırlamayacak. Her sene olduğu gibi...

Bu arada doğum günün kutlu olsun dostum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.