Şimdi Ara

S6 edge plus çerçeve çizildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2 aylik cihazimda kucuk bir darbe ve cizikler olustu. Servise versem ne kadara degisir cerceve garanti kapsaminda ? Samsung tr garantilidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boşu boşuna masraf yapmayın.S6 edgemin ekranı kırıldı ve komple dış kasasını değiştirttim ben.Metal çerçeve dediğiniz aslında orta kasa.Sadece çerçeveden ibaret değil.Arka cama ısı verilerek sökülecek telefon.Sonra orta kasayla ön elran birbirinden ayrılacak tekrar toplanacak.Tabi bunlar olurken servisteki gazmalar arka camı ve ön camı hunharca ellediğinden garanti bir yerlerini çizecekler.Yağmurdan kaçarken doluya yakalanma riskiniz var.Hepsini geçtim kasada ufak tefek açıklıklar oluşacak içi açılmış bir kere.Şu anki haliyle gül gibi kullanın servise vermenizi önermiyorum.

Bu arada bana yetkili servis 720 ekran 450 metal çerçeve demişti.Ben başka bir serviste orjinal olarak tüm kasayı arka cam dahil 900 e değiştirttim.Cihazım s6 edge tekrar belirteyim.

• Lemans kullanıcısına yanıt
    Cok canimi skti usta ya

• Note 5 te servis ekran degistirmisti kasa falan cok guzeldi tertemiz yapmislar burning sorunundan dolayi degisti. Ama ekranda ki renkler anormal derecede canliydi kirmizi renk ozellikle. Cakma ekran olabilir mi ?

• Adam akıllı bir kılıf kullanmalıydın

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Adam akıllı bir kılıf kullanmalıydın

çözüm istiyorum ah vah etmek değil usta
  • Çözüm çok basit eğer para sorunu yoksa verin servise yapsınlar 800-900 e mal olur ama ben olsam hayatta yaptırmam takarım kılıf zaten kılıf çizgi gizler öyle kullanırım
    Ha çizik çokmu batıyor az bir fiyat kırarak satarım misal normal satış fiyatı 1100 se 900 e verrim
    Yine sen şükret ekran kırılmamış s6 s7 de gövde komple camdan oluştuğu için ekran kırılabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.