Şimdi Ara

Komando asteğmenlik hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 97 doğumluyum nasipse üniversite bitince (yani daha 3 sene var) komando asteğmen olmak istiyorum mümkün olursa tezkere bırakmak gibi bir düşüncemde var bu konuda merak ettiklerim var şu sıralar hani bir gazla araştiriyorum bu konulari :)

İlk olarak eğirdir dağ komando okuluna son yillarda artik asteğmen alinmiyormus diye birşey duydum dogrumudur

Anladigim kadariyla focadan yetisenler jandarma egirdirden yetisenler piyade komando oluyormus farklari nedir bunlarin jandarma kkk den ayrimidir kurallar kamuflaj vs olarakda dahil

Egirdir dag komando okulu gidecekleri bolgelerin cografi kosullarina uygun bir alanda egitim aliyorlar ancak focada egitim alani farkli bu iki grupda ayni bolgelerdemi askerliğini yerine getiriyor oyleyse focadakiler icin zor olmazmi

Uzun donem erlerle astegmen kursiyerler ayni egitimemi tabi tutulur

Komando astegmenler intikale vs cikarmi sık sık yoksa beyin takimindami gorev alir

Benim son 1 yila kadar sporla alakam yoktu yeni yeni basladim duzenli olarak fittness yapiyorum gozlerim saglam boyum 186 kilom 83 dovme faca yok şinav barfiks felan pek cekemiyorum sorun olurmu girerken girme olasiligim nedir

Simdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.