Şimdi Ara

LOL 60 FPS SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dikey senkronizasyon kapalı olduğu halde lolde 60 fps alıyorum.Daha öncesinde 150-200 arasıı alıyodum.Fotmat attım durum böyle.NVDİA ayarlarındanda vsyc kapatıyorum,varsayılan kartı nvidia grafik işlemci olarak seçiyorum.herşeyi denedim.Fakat hala 60fps.Alt+Tab yaptığımda bir anlığına 200 fps görünüyor.Çözüm yolu bilenler yardım..

EDİT : Uyumluluktan win7 olarak çalıştırdım düzeldi.Şuanda 270 fps alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesut372 -- 26 Ağustos 2016; 19:25:54 >

• Ciddi söylüyorum boşver. Dikey senkronizasyonu aç , 60 fpste kal ve oyunla birlikte ak.
  • mesut372 kullanıcısına yanıt
    fps 60 sa fpsyi limitsiz olarak ayarla ayarları çok düşükdeyse düşüğe al gölgeleri kapa pcnin performans puanını güncelle bilgisayar > sistem özellikleri orda derece puan şeklinde çıkar zaten ben bi mavi ekran hatası yüzünden pcye format atıldı ekran kartsız oynuyorum tfde 15 20 lere düşüyo max 35 40 fpsde oynuyorum :( 2 3 güne gidip alıcam ekran kartını normalde 220 210 larda benimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaryseOuellet -- 26 Ağustos 2016; 20:12:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.