Şimdi Ara

60 bine kadar temiz araç tavsiyesi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • C4 1.2 130 EAT6'nın hangi donanımlısını 60 bine bırakıyor bayiler acaba ? Eğer Confort Tekno Plus ise sakın kaçırmayın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi formlar arkadaşlar. Geçen hafta fiesta x titanyum aracımı model yükseltmek için sattım, şu anda araç arıyorum bende. Satış işlemi basit oluyor, ancak alım işi okadar basit olmuyor :( Bir haftadır bakıyorum bende araçlara. Al satçı değilim aracı aldımı en az 4 sene biniyorum. Dizel, manüel araçlara bakıyorum. 60000 civarı bir bütçem var şu anda. Günlük işe gidip gelirken 40 km yol yapıyorum. Bakım masrafı çok yüksek olmasın, araç arızasında aylarca parça beklemek istemiyorum. Sizler neler tavsiye edebilirsiniz.
  • Ben de max. 60 bin tl'ye otomatik benzinli makul bir araç bakıyorum.

Aklıma ilk gelenler Astra sedan/hb 2014-2015 model, Bmw 116i 2010-2011 model, Corolla 2013-2014 model ve 2014-2015 model Focus. Ayrıca bu fiyatlara Polo 1.2 Lounge var. Ama Diğerleri C sınıfı daha geniş araçlar.

Bayramdan sonra veya 2 ay sonra almayı düşünüyorum.
  • Focus 3 1.6 sedan titanium x smart 63 binde hatasız alıyorm bugun arkadaşlar 62 bin liraya

• Corolla,Civic,Astra sedan
  • quote:

Orijinalden alıntı: entigin

C4 1.2 130 EAT6'nın hangi donanımlısını 60 bine bırakıyor bayiler acaba ? Eğer Confort Tekno Plus ise sakın kaçırmayın derim.

Aynen hocam piyasada öyle araba yok .

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.